Dovolenkový dom

Holiday Home Chrastov

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Černov, 394 03, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkový dom) Holiday Home Chrastov sa nachádza v meste Černov (Česká republika - Vysočina). Dovolenkový dom Holiday Home Chrastov sa nachádza v regióne Vysočina.

Holiday Home Chrastov - Fotografie

Holiday Home Chrastov - Adresa

Booking.com

Holiday Home Chrastov - Popis

Holiday Home Chrastov, nehnuteľnosť so záhradou, sa nachádza v Černove, 26 km od historického centra Telča, 26 km od zámku Telč a 26 km od autobusovej stanice Telč.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Dovolenkový dom má 3 spálne, satelitnú TV, vybavenú kuchyňu s chladničkou a rúrou, práčku a 1 kúpeľňu s vaňou.

Vlaková stanica Telč je od dovolenkového domu vzdialená 26 km a zámok Jindřichův Hradec 39 km.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 102 km od dovolenkového domu Chrastov.

.

Holiday Home Chrastov - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Práčka
 • Mikrovlnná rúra
 • Kávovar
 • Rúra
 • Kuchyňa
 • Umývačka riadu
 • Chladnička

Exteriér

 • Vybavenie na grilovanie
 • Záhrada
 • Vlastný bazén
 • Patio

Kúpeľňa

 • Toaleta
 • Súkromná kúpeľňa
 • Vaňa

Média/Technika

 • Rádio
 • Satelitné kanály
 • TV

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Obývacie priestory

 • Krb

Vybavenie izby

 • Kúrenie

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Parkovanie

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je spoplatnené.

Krytý bazén

 • Sezónny bazén

Wellness

 • Sauna

Aktivity

 • Pešia turistika

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Ďalšie ubytovanie v oblasti Vysočina

Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť
Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť

10 / 10 (1 hodnotenie)

Depandance - vedlejší budova u Zámku Třešť sa nachádza v Třešti, 15 km od historického centra Telče a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 16 km od zámku Telč.Ubytovanie ponúka letiskové transfery a k dispozícii je aj požičovňa bicyklov.

Apartmán Doupě
Apartmán Doupě

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Doupě sa nachádza v Humpolci a ponúka reštauráciu a bar.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Krásná chata v Želivě
Krásná chata v Želivě

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Krásna chata v Želivě s terasou ponúka ubytovanie v Želive s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na rieku.Tento dovolenkový dom má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Resort Johanka
Resort Johanka

9 / 10 (24 hodnotenie)

Rezort Johanka sa nachádza na českej vysočine a ponúka vám wellness a kúpeľnú zónu, reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.K dispozícii je vínny domček, ako aj miesto na hranie pre deti.

Chata Sport Vysočina
Chata Sport Vysočina

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Chata Sport Vysočina sa nachádza v Novom Měste na Moravě a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Nachádza sa 47 km od zámku Litomyšl a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Na Želivce chalupa Gabriela
Na Želivce chalupa Gabriela

9,8 / 10 (18 hodnotenie)

Chalupa Gabriela Na Želivce so záhradou sa nachádza v Želivi na Vysočine.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán AAA
Apartmán AAA

8,4 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán AAA sa nachádza v Humpolci a ponúka záhradu, spoločný salónik a reštauráciu.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Apartmany u Synagogy
Apartmany u Synagogy

8,8 / 10 (307 hodnotenie)

Apartmány u Synagogy sa nachádzajú v meste Třebíč, 300 metrov od baziliky sv. Prokopa a 100 metrov od židovskej štvrte Třebíč. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Apartmán U Zlatého křížku
Apartmán U Zlatého křížku

8,9 / 10 (31 hodnotenie)

Nachádza sa 23 km od židovskej štvrte v Třebíči, 28 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou, 40 km od Masarykovho okruhu, Apartmán U Zlatého křížku ponúka ubytovanie vo Veľkom Meziříčí.Ubytovanie je vzdialené 23 km od St.Prokopiova bazilika a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

RASL House
RASL House

9,4 / 10 (124 hodnotenie)

Nachádza sa 27 km od St.Prokopiova bazilika, RASL House ponúka ubytovanie s terasou, reštauráciou a bankomatom pre vaše pohodlie.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Fryšava pod Žákovou horou
Apartmán Fryšava pod Žákovou horou

9,6 / 10 (32 hodnotenie)

Apartmán Fryšava pod Žákovou horou sa nachádza vo Fryšave, 44 km od zámku Litomyšl a ponúka záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Apartmán Za kostelem
Apartmán Za kostelem

8,8 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán Za kostelem sa môže pochváliť záhradou, terasou a reštauráciou a ponúka ubytovanie vo Zvoli s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Hostia môžu využívať balkón a gril.

Arch Apartment Třebíč
Arch Apartment Třebíč

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

Arch Apartment Třebíč sa nachádza v Třebíči, necelý 1 km od kostola sv.Prokopa a 35 km od historického centra Telča v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Ubytovanie je vzdialené 35 km od zámku Telč a vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

KEBIN
KEBIN

6 / 10 (5 hodnotenie)

KEBIN v Částkoviciach s výhľadom na jazero ponúka ubytovanie, záhradu, terasu a gril.Ubytovanie má vírivku.

Roubenka U Zvoničky
Roubenka U Zvoničky

10 / 10 (1 hodnotenie)

Roubenka U Zvoničky sa nachádza na Cejle, 30 km od historického centra mesta Telč a 30 km od zámku Telč. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a terasou.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

The Hideaway
The Hideaway

9,1 / 10 (147 hodnotenie)

Ubytovanie The Hideaway sa nachádza v obci Želiv a ponúka gril a bezplatné Wi-Fi.

Ubytování EVA
Ubytování EVA

9,3 / 10 (70 hodnotenie)

Ubytovanie EVA sa nachádza 12 km od historického centra Telča a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán u Fryšávky
Apartmán u Fryšávky

9 / 10 (20 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Apartmán u Fryšávky sa nachádza vo Fryšave.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a rybárčenie.

Ubytování u Kolářů
Ubytování u Kolářů

8 / 10 (2 hodnotenie)

Ubytovanie u Kolářů sa nachádza len 33 km od historického centra Telče a ponúka ubytovanie v Kdousove s prístupom do záhrady, spoločenskej miestnosti a spoločnej kuchyne.Tento apartmán je vzdialený 22 km od zámku Vranov nad Dyjí a 33 km od autobusovej stanice Telč.

Chalupa u Smolíků
Chalupa u Smolíků

10 / 10 (1 hodnotenie)

Chalupa u Smolíků sa nachádza v Brtnici a ponúka ubytovanie so súkromným bazénom.Nachádza sa 21 km od historického centra Telča a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pernštejnův statek
Pernštejnův statek

9 / 10 (159 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Pernštejnův statek sa nachádza v obci Dívčí Kopy, 57 km od mesta Jihlava. Ponúka detské ihrisko a výhľad do záhrady. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Mesto Jindřichův Hradec je vzdialené 16,6 km.

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě
Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě

8,6 / 10 (7 hodnotenie)

Ubytování Vlachovice u Nového Města na Moravě ponúka ubytovanie v Novom Měste na Moravě, 12 km od pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej Hore v Žďári nad Sázavou a 13 km od Devet skal.Ubytovanie je vzdialené 46 km od zámku Litomyšl a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné bbparkovisko na mieste.

Apartmán v centru Jihlavy
Apartmán v centru Jihlavy

8,3 / 10 (4 hodnotenie)

Apartmán v centre Jihlavy s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 31 km od historického centra Telče.Ubytovanie je vzdialené 31 km od zámku Telč a vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Jelínkova vila
Hotel Jelínkova vila

8,5 / 10 (215 hodnotenie)

Hotel Jelínkova vila s krytým bazénom, saunou a vlastným pivovarom sa nachádza v tesnej blízkosti rieky Balinka, 300 metrov od historického centra mesta Velké Meziříčí.

Hotel Pod Zamkem
Hotel Pod Zamkem

9,1 / 10 (281 hodnotenie)

Hotel Pod Zámkem sa nachádza v centre pôvabného historického mesta Velké Meziříčí. Ponúka vám elegantné izby s bezplatným Wi-Fi a tenisový kurt.

Hotel U Jiřího
Hotel U Jiřího

8,9 / 10 (151 hodnotenie)

Rodinný hotel U Jiřího sa nachádza v centre Humpolca, 100 metrov od hlavného námestia. Ponúka vám reštauráciu, v ktorej sa podávajú raňajky à la carte, jedlá českej a medzinárodnej kuchyne, a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Hotel a Hostinec Tálský mlýn
Hotel a Hostinec Tálský mlýn

8,8 / 10 (669 hodnotenie)

Hotel a Hostinec Tálský mlýn sa nachádza v obci Žďár nad Sázavou, je obklopený Žďárskymi horami a ponúka ubytovanie v izbách, reštauráciu, recepciu s nepretržitou prevádzkou a slnečnú terasu.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion U dvojice
Penzion U dvojice

8,5 / 10 (19 hodnotenie)

Penzión U Dvojice sa nachádza v pokojnom prostredí, 5 minút jazdy od Nového Města na Moravě. Ponúka reštauráciu a záhradu s jazierkom. Wellness centrum so saunou a vírivkou je k dispozícii za príplatok.

Hotel Vysocina
Hotel Vysocina

7,7 / 10 (118 hodnotenie)

Hotel Vysočina ponúka ubytovanie v Chotěboři. K službám a zariadeniam patrí bankomat, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V reštaurácii podávajú jedlá európskej kuchyne. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko.

Pacov 501
Pacov 501

8,9 / 10 (43 hodnotenie)

Pacov 501 sa nachádza 46 km od zámku Jindřichův Hradec v Pacove a ponúka ubytovanie s TV.

Penzion U Karásků
Penzion U Karásků

7 / 10 (102 hodnotenie)

Penzión U Karásků sa nachádza v obci Počátky, 24 km od historického centra Telča a ponúka reštauráciu, bar a záhradu.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť izbovou službou a hosťom ponúka aj terasu.Penzión ponúka rodinné izby.

Luxusní Apartmán Family NMNM
Luxusní Apartmán Family NMNM

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Luxusný apartmán Family NMNM ponúka ubytovanie v Novom Měste na Moravě s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto. Ponúka záhradu, spoločný salónik a terasu.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Bořetínský Statek
Bořetínský Statek

9,5 / 10 (20 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Bořetínský Statek sa nachádza v obci Bořetín, 20 km od aquaparku a zámku v Jindřichovom Hradci. Ponúka vám záhradu s detským ihriskom a grilom, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celej budove a bezplatné súkromné parkovisko priamo na mieste.

Apartmány Pelhřimov
Apartmány Pelhřimov

9,3 / 10 (126 hodnotenie)

Apartmány Pelhřimov sa nachádzajú v Pelhřimove, 41 km od historického centra mesta Telč a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 40 km od autobusovej stanice Telč, 40 km od železničnej stanice Telč a 43 km od zámku Jindřichův Hradec.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 41 km od zámku Telč.

EA Business Hotel Jihlava
EA Business Hotel Jihlava

8,1 / 10 (323 hodnotenie)

Hotel EA Business Jihlava je situovaný v budove bývalej tabakovej továrne z 19. storočia a má vlastnú reštauráciu. Hostia tu môžu obdivovať pôvodné stavebné prvky, ako sú železné stĺpy alebo kamenné ostenie, ktoré sú vkusne integrované do moderného interiéru. Na mieste je možné využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chata Holiday
Chata Holiday

9 / 10 (1 hodnotenie)

Chata Holiday s výhľadom na jazero ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 45 km od zámku Telč.Nachádza sa 45 km od historického centra Telča a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Maršovská Rychta
Maršovská Rychta

8,2 / 10 (97 hodnotenie)

Hotel sa nachádza na pokojnom mieste v malej dedine, 2,5 km od Nového Mesta na Morave v Českomoravskej vrchovine. Sídli v zrekonštruovanej historickej budove statku.

Penzion Oloffson
Penzion Oloffson

9,2 / 10 (75 hodnotenie)

Penzión Oloffson sa nachádza v meste Počátky a ponúka gril a záhradu. Všetky izby majú kuchynku a súkromnú kúpeľňu. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a parkovisko na mieste.

Penzion Vysočina
Penzion Vysočina

7,8 / 10 (101 hodnotenie)

Penzión Vysočina sa nachádza v Škrdloviciach, 7 km od Pútnického kostola sv.Jána Nepomuckého na Zelenej hore v Žďári nad Sázavou a má záhradu, reštauráciu a bar.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 18 km od Devet skal.

Penzion Podolská
Penzion Podolská

8,1 / 10 (100 hodnotenie)

Tento penzión je obklopený sviežou záhradou s výhľadom na neďaleký rybník a Telčský zámok, zapísaný na zozname UNESCO. Ponúka izby so súkromnou kúpeľňou, TV, kuchynským kútom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán menší
Apartmán menší

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán menší s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a súkromnou plážou, približne 26 km od St.Prokopiova bazilika.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Penzion Velke Darko
Penzion Velke Darko

8,1 / 10 (54 hodnotenie)

Tento penzión v Škrdloviciach sa nachádza kilometer od Karlova a rybníka Velké Darko s vybavením na vodné športy a ponúka izby s vlastnou kúpeľňou so sprchou, toaletnými potrebami, TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center
Sauna and Aromatherapy flat in Jihlava center

8,8 / 10 (56 hodnotenie)

Hotel Sauna a Aromaterapeutický byt v centre Jihlavy sa nachádza v Jihlave, 30 km od historického centra Telče a 30 km od zámku Telč.Ponúka ubytovanie s vybavením, ako aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán je vzdialený 34 km od St.Prokopova bazilika a 29 km od železničnej stanice Telč.

Bílý Beránek
Bílý Beránek

8,2 / 10 (192 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Bílý Beránek sa nachádza na okraji obce Hladov, priamo pri hlavnej ceste vedúcej z Jihlavy do Viedne. Bývalá farma ponúka ubytovanie v podkrovných izbách s TV, písacím stolom, strešným oknom a vlastnou kúpeľňou so sprchovacím kútom. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hostel Humpolec
Hostel Humpolec

8,3 / 10 (103 hodnotenie)

Hostel Humpolec sa nachádza v centre mesta, 3 km od zrúcaniny hradu Orlík nad Humpolcem. Ponúka ubytovanie v izbách s TV a chladničkou, bezplatné WiFi vo všetkých priestoroch, službu požičovne bicyklov zdarma, bezplatné parkovisko na mieste a cestovateľských sprievodcov k dispozícii.

HOME 223 - designový byt
HOME 223 - designový byt

9,7 / 10 (53 hodnotenie)

HOME 223 - moderný apartmán 55 m2 je ubytovanie v Jihlave.Ubytovacie zariadenie s balkónom ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a parkovisko.

Penzion Stanice lyžařů Fryšava
Penzion Stanice lyžařů Fryšava

8,8 / 10 (38 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzión Stanice lyžařů Fryšava sa nachádza v Novom Měste na Moravě a ponúka bar a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách.

Hotel Křemešník
Hotel Křemešník

8 / 10 (115 hodnotenie)

Hotel Křemešník sa nachádza v Novom Rychnove a má terasu a bar.Medzi rôzne zariadenia patrí stravovanie na mieste a predajňa skipasov.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.