Hotel

Hotel Vagónka

7,3 / 10 (14 hodnotenie)

333 Malá strana, Studénka, 742 13, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Hotel Vagónka sa nachádza v meste Studénka (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Hotel Hotel Vagónka sa nachádza v regióne Moravskosliezský kraj.

Hotel Vagónka - Fotografie

Hotel Vagónka - Adresa

Booking.com

Hotel Vagónka - Popis

Hotel Vagónka ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a výhľad na rieku v Studénke.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 30 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní oblast Vítkovice, 31 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a 25 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov.ZOO Ostrava je vzdialená 37 km a hrad Štramberk a Trúba 17 km od hotela.

V hoteli je každá izba vybavená šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou a vlastnou kúpeľňou.

Ostrava Arena je od hotela Vagónka vzdialená 27 km, zatiaľ čo Hlavná autobusová stanica Ostrava je vzdialená 33 km.Najbližšie letisko Leoša Janáčka Ostrava je vzdialené 4 km.

.

Hotel Vagónka - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Toaleta
 • Toaletný papier
 • Súkromná kúpeľňa

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli
 • Stojan na oblečenie

Média/Technika

 • TV
 • TV s plochou obrazovkou

Všeobecné

 • Koberec
 • Nefajčiarske izby

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník

Výhľad

 • Výhľad na rieku

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná).

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Moravskosliezský kraj

Apartmány City 2
Apartmány City 2

Nachádza sa v Ostrave, 6.Apartmány City 2 sa nachádzajú 4 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúkajú ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Nehnuteľnosť je okolo 6.8 km od Ostrava Arény, 7.6 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava a 11 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 11 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.

Chata Dukla
Chata Dukla

Chata Dukla sa nachádza v Čeladnej, 39 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a barom.Ubytovanie je vzdialené približne 39 km od Ostrava Arény, 40 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava a 44 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 43 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.

Hotel Montenegro
Hotel Montenegro

7,7 / 10 (479 hodnotenie)

Hotel Montenegro sa nachádza na úpätí Jeseníkov, v meste Bruntál a na mieste ponúka reštauráciu, saunu, vírivku a izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. K dispozícii je vám bezplatná požičovňa bicyklov.

Apartmán u Toma
Apartmán u Toma

9,2 / 10 (92 hodnotenie)

Apartmán u Toma v obci Frýdlant nad Ostravicí sa nachádza 47 km od Veľkých Karlovíc. Svojim hosťom ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi.

B&B Hotel Praha
B&B Hotel Praha

8,1 / 10 (356 hodnotenie)

B&B Hotel Praha sa nachádza v historickom centre mesta, 5 minút chôdze od Kostola Najsvätejšej Trojice. Ponúka vám reštauráciu Wiener Kaffe, pravidelné akcie a hudobné vystúpenia na mieste i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Na Dolině
Hotel Na Dolině

9,3 / 10 (413 hodnotenie)

Hotel Na Dolině sa nachádza na úpätí Beskýd v obci Trojanovice a ponúka 1 vnútorný a 2 vonkajšie tenisové kurty. K dispozícii je aj bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Hotel Antler
Hotel Antler

8,2 / 10 (65 hodnotenie)

Hotel Antler sa nachádza v Studénke, 30 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a spoločným salónikom.Tento 3-hviezdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka spoločnú kuchyňu a službu organizácie výletov.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 31 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.

Penzion a Restaurace U Mámy
Penzion a Restaurace U Mámy

8,8 / 10 (153 hodnotenie)

Penzión a reštaurácia U mámy sa nachádza priamo pri lese, 2 km od centra mesta Frýdek-Místek. Má reštauráciu à la carte (výber z jedálneho lístka), v ktorej sa podávajú jedlá českej kuchyne. Raňajky sú poskytované bezplatne a vo všetkých priestoroch môžete používať Wi-Fi pripojenie na internet zdarma.

Apartmán na Pasekách
Apartmán na Pasekách

10 / 10 (4 hodnotenie)

Apartmán na Pasekách s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 30 km od eXtreme Parku.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Ubytování u Krpců
Ubytování u Krpců

9,3 / 10 (53 hodnotenie)

Ubytování u Krpců s grilom a záhradou ponúka hosťom ubytovanie s bezplatným WiFi a výhľadom na hory v Lhotke. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 7 km od mesta Palkovice.

Čertova bouda
Čertova bouda

8,9 / 10 (51 hodnotenie)

Čertova bouda s výhľadom na rieku sa nachádza v Dolní Moravici a ponúka reštauráciu, detský klub, bar, záhradu, terasu a gril.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmány Na Faře
Apartmány Na Faře

8,9 / 10 (43 hodnotenie)

Apartmány Na Faře sa nachádzajú v obci Bílá, 25 km od obce Velké Karlovice. Ponúkajú sezónny vonkajší bazén a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Raketa Bowling
Penzion Raketa Bowling

7,4 / 10 (153 hodnotenie)

Penzión Raketa Bowling s terasou sa nachádza v Opave, 2,9 km od Vianočného trhu Opava. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je bar a taktiež reštaurácia, v ktorej sa podávajú jedlá medzinárodnej kuchyne. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi.

TEE ROOM Čeladná & wellness
TEE ROOM Čeladná & wellness

8,7 / 10 (56 hodnotenie)

TEE ROOM Čeladná \u0026 wellness sa nachádza v Čeladnej, 37 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice. Ponúka vám službu organizácie výletov, nefajčiarske izby, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia, záhrada, krytý bazén a sauna.Všetky izby sú vybavené balkónom.

Apartmán Hubertus No. 17
Apartmán Hubertus No. 17

9,9 / 10 (21 hodnotenie)

Umiestnené v Karlovej Studánke, Apartmán Hubertus č.17 ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Chalupa s vnitřním bazénem
Chalupa s vnitřním bazénem

9,4 / 10 (5 hodnotenie)

Chalupa s vnútorným bazénom s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 32 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice.Táto vila má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Areal Salas
Areal Salas

8,9 / 10 (189 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Areal Salas sa nachádza v meste Kajlovec a má záhradu, terasu a bar. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV s plochou obrazovkou a kúpeľňou. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Jarmila
Apartmány Jarmila

7,9 / 10 (14 hodnotenie)

Apartmány Jarmila s terasou sa nachádzajú v Dolní Moravici v Moravskosliezskom kraji.Nachádza sa 19 km od Pradědu a ponúka bar a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Bezva ubytování u Lidlu
Bezva ubytování u Lidlu

9,2 / 10 (114 hodnotenie)

Bezva ubytování u Lidlu v Bohumíne s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie, záhradu, terasu, reštauráciu a gril.V apartmánovom hoteli môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Miura Hotel
Miura Hotel

8,8 / 10 (340 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Miura Hotel bolo otvorené v máji 2011 a nachádza sa 5 km od centra mesta Čeladná. Ponúka moderné izby so satelitnou TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi.

Horské apartmány Jeseníky
Horské apartmány Jeseníky

8,1 / 10 (52 hodnotenie)

Horské apartmány Jeseníky sa nachádzajú vedľa lyžiarskych vlekov a ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v Malej Morávke.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Skipasy si môžete kúpiť priamo na mieste.

Hotel Isora
Hotel Isora

7,7 / 10 (646 hodnotenie)

Hotel Isora je situovaný v pokojnej oblasti, 4 km od centra Ostravy. V hoteli sa nachádza pivný bar a reštaurácia, ktorá ponúka jedlá českej i medzinárodnej kuchyne. K dispozícii je vám aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Všetky izby sú vybavené satelitnou TV a majú kúpeľňu.

Apartment vis-à-vis
Apartment vis-à-vis

9,6 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán vis-à-vis s výhľadom na mesto sa nachádza v Příbore, 27 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a 31 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Kampus Palace
Kampus Palace

8,4 / 10 (608 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Kampus Palace sa nachádza v Ostrave, 100 metrov od hlavného námestia a 500 metrov od Stodolní ulice. Na mieste je možné zdarma využívať strážené súkromné parkovisko. Bezplatné Wi-Fi je k dispozícii len vo verejných priestoroch.

Horský hotel Anděl
Horský hotel Anděl

8,1 / 10 (43 hodnotenie)

Horský hotel Anděl sa nachádza v Andělskej Hore, 17 km od Pradědu a ponúka reštauráciu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Tento 3-hviezdičkový hotel ponúka predajňu skipasov.Hotel má rodinné izby.

Hostel u Arény
Hostel u Arény

7,8 / 10 (297 hodnotenie)

Zariadenie Ubytování u Arény sa nachádza v Ostrave, približne 1,3 km od ČEZ Arény. V niektorých izbách máte k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kemp Indiana
Kemp Indiana

8,6 / 10 (89 hodnotenie)

Kemp Indiana s výhľadom do záhrady sa nachádza v Edroviciach a má reštauráciu, spoločnú kuchyňu, bar, záhradu, terasu a detské ihrisko.V kempingu je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Hotel na Kafkové
Hotel na Kafkové

8,1 / 10 (204 hodnotenie)

Hotel na Kafkové sa nachádza 3 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie v Ostrave a ponúka terasu, reštauráciu a bar.Tento 3-hviezdičkový hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet ponúka izbovú službu.Nehnuteľnosť je nefajčiarska a nachádza sa na 3.6 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice.

Chaty ve Ski-relax Avalanche Dolní Moravice
Chaty ve Ski-relax Avalanche Dolní Moravice

7,7 / 10 (49 hodnotenie)

Ubytovanie Chaty ve Ski/relax Avalanche sa nachádza v obci Dolní Moravice, 45 km od obce Ramzová. Ponúka reštauráciu a bezplatné Wi-Fi. Súčasťou ubytovacieho zariadenia je sauna.

Imperial Hotel Ostrava
Imperial Hotel Ostrava

7,9 / 10 (976 hodnotenie)

Imperial Hotel Ostrava sa nachádza len pár krokov od známej Stodolní ulice v centre mesta, na začiatku pešej zóny. Ponúka reštauráciu a bezplatný vstup do fitnescentra. Vo všetkých priestoroch hotela je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Tee House Čeladná
Tee House Čeladná

8,5 / 10 (490 hodnotenie)

Ubytovanie Tee House Čeladná sa nachádza v obci Čeladná a ponúka terasu. K službám a zariadeniam tohto ubytovania patrí reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou a izbová služba. Vo všetkých jeho priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi. Hostia môžu využívať aj bar a spa a wellness centrum s krytým bazénom a saunou.

Orbit Karlov pod Pradědem
Orbit Karlov pod Pradědem

8,3 / 10 (52 hodnotenie)

Orbit Karlov pod Pradědem sa nachádza v Malej Morávke, 18 km od Pradědu a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Tyra
Penzion Tyra

8,6 / 10 (165 hodnotenie)

Penzión Tyra sa nachádza v Třinci. Ponúka reštauráciu, bar, záhradu, zariadenia na vodné športy, spoločnú kuchyňu, slnečnú terasu a detské ihrisko. Zdarma je tiež k dispozícii Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Apartmány Modřínová Archa
Apartmány Modřínová Archa

9,5 / 10 (93 hodnotenie)

Apartmány Modřínová Archa sa nachádzajú vo Václavove u Bruntálu v Moravskosliezskom kraji, 21 km od Pradědu a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detským ihriskom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Ubytování v Beskydech
Ubytování v Beskydech

9,6 / 10 (8 hodnotenie)

Ubytovanie v Beskydech sa nachádza v Čeladnej v Moravskosliezskom kraji, 34 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment in centre of Ostrava
Apartment in centre of Ostrava

2 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmán v centre Ostravy sa nachádza v Moravskej Ostrave, 3.3 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice, 4.5 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a 600 metrov od hlavnej autobusovej stanice Ostrava.Tento apartmán má 6.4 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov a 4.7 km od Mestského štadióna.

Luxury apartment with private sauna Pod Javorovým
Luxury apartment with private sauna Pod Javorovým

9,9 / 10 (15 hodnotenie)

Luxusný apartmán s vlastnou saunou Pod Javorovým sa nachádza 47 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní oblast Vítkovice a ponúka ubytovanie v Třinci s prístupom do sauny.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán 4
Apartmán 4

9,6 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán 4 s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a balkónom približne 45 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.Nachádza sa 41 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Wellness Apartmán Relax
Wellness Apartmán Relax

9,6 / 10 (134 hodnotenie)

Ubytovanie Wellness Apartmán Relax sa nachádza v Českom Těšíne a ponúka vírivku. Klimatizované ubytovanie je vzdialené 39 km od mesta Bielsko-Biala.

Ubytování pod Stolovou
Ubytování pod Stolovou

9 / 10 (107 hodnotenie)

Ubytování pod Stolovou sa nachádza v obci Kunčice pod Ondřejníkem, 48 km od poľského mesta Tešín. Ponúka príslušenstvo na grilovanie a bezplatné Wi-Fi.

Penzion U Holubů Nový Jičín
Penzion U Holubů Nový Jičín

8,5 / 10 (81 hodnotenie)

Pension U Holubů Nový Jičín je rodinný penzión, ktorý sa nachádza v historickom centre Nového Jičína.Ponúka štúdiá s vlastným stravovaním a TV.Internetové pripojenie je zabezpečené cez WiFi alebo kábel zdarma.

Chata Brigit
Chata Brigit

9,6 / 10 (20 hodnotenie)

Chata Brigit so záhradou, terasou a grilom ponúka ubytovanie vo Vrbne pod Pradědem s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Chata sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Apartmány Klimkovice
Apartmány Klimkovice

10 / 10 (1 hodnotenie)

Apartmány Klimkovice s výhľadom na hory, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádzajú v Klimkoviciach, 16 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní oblast Vítkovice.

Apartmán Orbit
Apartmán Orbit

Apartmán Orbit ponúka ubytovanie v Malej Morávke, 47 km od Múzea papiera Velké Losiny.Ubytovanie je vzdialené 18 km od Pradědu a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Ubytování v Žimrovicích
Ubytování v Žimrovicích

9 / 10 (39 hodnotenie)

Ubytovanie v Žimrovicích sa nachádza v Hradci nad Moravicí v Moravskosliezskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Best Western Hotel Vista
Best Western Hotel Vista

8 / 10 (1420 hodnotenie)

Prvotriedny 3-hviezdičkový hotel Best Western Vista sa nachádza v pokojnom prostredí na južnom okraji Ostravy, v blízkosti diaľnice 56 a multifunkčnej haly ČEZ Aréna. V celom hoteli môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Stříbrník
Penzion Stříbrník

9,7 / 10 (43 hodnotenie)

Penzión Stříbrník sa nachádza v Krásnej, 33 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a 37 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na hory.

Zamek Zabreh
Zamek Zabreh

9,2 / 10 (394 hodnotenie)

Hotel Zámek Zábřeh sídli v renesančnom zámku z počiatku 16. storočia a ponúka ubytovanie v historických izbách s drevenými trámami a s podlahovým kúrením.