Apartmány

Privát Saxán

8,8 / 10 (39 hodnotenie)

Jana Švermy 786, Smržovka, 468 51, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Privát Saxán sa nachádza v meste Smržovka (Česká republika - Liberecký kraj). Apartmány Privát Saxán sa nachádza v regióne Liberecký kraj.

Privát Saxán - Fotografie

Privát Saxán - Adresa

Booking.com

Privát Saxán - Popis

Privát Saxán ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním, priamy prístup na lyžiach a úschovňu lyží v Smržovke.Bezplatné súkromné bbparkovisko sa nachádza 50 metrov od ubytovacieho zariadenia.

Apartmány majú priestor na posedenie, kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a rúrou a vlastnú kúpeľňu.

V Priváte Saxán môžu hostia relaxovať v záhrade.V okolí sa môžete venovať lyžovaniu.

.

Privát Saxán - Vybavenie ubytovania

Aktivity

 • Priamy prístup k vchodu na lyžiach
 • Lyžiarska škola
 • Pešia turistika
 • Požičovňa lyžiarskeho vybavenia na mieste
 • Úschovňa lyží
 • Lyžovanie

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Záhrada
 • Priestory vhodné na piknik
 • Vybavenie na grilovanie

Rôzne

 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v niektorých izbách a je bezplatné.

Kuchyňa

 • Spoločná kuchyňa

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Domáce zvieratá

 • Domáce zvieratá sú povolené na požiadanie. Môže byť za ne účtovaný poplatok.

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Ďalšie ubytovanie v meste Smržovka

Apartmán Batman
Apartmán Batman

9,3 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmán Batman sa nachádza v Smržovke, 27 km od Ještědu, 30 km od vodopádu Szklarki a 30 km od vodopádu Kamienczyka.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a 24-hodinovú recepciu.

U Nás
U Nás

8,9 / 10 (20 hodnotenie)

U Nás sa nachádza v Smržovke, 6 km od lyžiarskeho strediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, parkovanie zdarma a detské ihrisko.

Apartman Charlie
Apartman Charlie

9,1 / 10 (67 hodnotenie)

Apartmán Charlie sa nachádza v Smržovke a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Na Kovárně
Apartmány Na Kovárně

10 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmány Na Kovárně s bazénom, záhradou, terasou a výhľadom na hory sa nachádzajú v Smržovke a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Penzion Severka
Penzion Severka

9 / 10 (141 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný penzión Severka je obklopený Jizerskými horami a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a satelitnou LCD TV.Súčasťou penziónu je záhrada, kde môžete grilovať a relaxovať, ako aj reštaurácia s terasou.Lyžiarske stredisko Filip je vzdialené 1 km.

Portus Apartment
Portus Apartment

8,8 / 10 (47 hodnotenie)

Apartmán Portus v Smržovke ponúka ubytovanie s vlastným bazénom, výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi.

Penzion Kuba
Penzion Kuba

9,1 / 10 (123 hodnotenie)

Penzión Kuba sa nachádza v Smržovke v Libereckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Relax pension u Nosků
Relax pension u Nosků

9,2 / 10 (14 hodnotenie)

Penzión Relax u Nosků sa nachádza v Smržovke, 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a terasu.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 27 km od vodopádu Kamienczyka, 28 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 29 km od železnice Izerska.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Vila Smržovka
Vila Smržovka

Vila Smržovka sa nachádza v Smržovke, 30 km od vodopádu Szklarki, 31 km od vodopádu Kamienczyka a 31 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Nachádza sa 27 km od Ještědu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Holiday Home Jelení kout
Holiday Home Jelení kout

6 / 10 (2 hodnotenie)

Dovolenkový dom Jelení kout sa nachádza v Smržovke, 31 km od vodopádu Szklarki, 31 km od vodopádu Kamienczyka a 32 km od Ještědu. Ponúka ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Dům Luční
Dům Luční

Dům Luční sa nachádza v Smržovke, len 28 km od Ještědu a ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.Tento dovolenkový dom je vzdialený 31 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 32 km od železnice Izerska.

Parkhotel Smržovka
Parkhotel Smržovka

8,8 / 10 (183 hodnotenie)

Parkhotel Smržovka sa nachádza v Smržovke, len 1 km od lyžiarskeho vleku Filip a 5 km od lyžiarskeho strediska Tanvaldský Špičák v Jizerských horách.Ponúka svetlé izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciu, ktorá ponúka tradičnú českú kuchyňu.

Ubytování U Trůdy
Ubytování U Trůdy

8,8 / 10 (28 hodnotenie)

Ubytovanie U Trůdy sa nachádza 28 km od Ještědu a 29 km od vodopádu Szklarki a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

apartmán Glamour
apartmán Glamour

9,6 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán Glamour so záhradou ponúka ubytovanie v Smržovke s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Privátní wellness domek RockStar
Privátní wellness domek RockStar

Privátní wellness domek RockStar s terasou ponúka ubytovanie v Smržovke s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Nachádza sa 28 km od Ještědu a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata Tesla
Chata Tesla

8,9 / 10 (52 hodnotenie)

Chata Tesla sa nachádza v Smržovke v Libereckom kraji, 29 km od Ještědu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Holiday Home Smržovka
Holiday Home Smržovka

9 / 10 (6 hodnotenie)

Dovolenkový dom Smržovka sa nachádza 27 km od Ještědu a ponúka ubytovanie v Smržovke s prístupom do vírivky.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, detský klub a bezplatné Wi-Fi.

SKY one & two
SKY one & two

9,6 / 10 (31 hodnotenie)

SKY one \u0026 two sa nachádza v obci Smržovka, 28 km od Ještědu a 31 km od vodopádu Szklarki. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, záhradu s terasou a prístup do vírivky.

Chalupa U Čápů s wellness
Chalupa U Čápů s wellness

Chalupa U Čápů s wellness ponúka ubytovanie v Smržovke s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na bazén. Ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a spoločný salónik.Vidiecky dom sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

U Kopejdy
U Kopejdy

9,6 / 10 (24 hodnotenie)

U Kopejdy sa nachádza v Smržovke, 29 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Nachádza sa 29 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Haus Marta
Haus Marta

9,3 / 10 (16 hodnotenie)

Hotel Haus Marta sa nachádza v obci Smrovka v Libereckom kraji a má terasu a výhľad do záhrady.Tento dovolenkový dom má záhradu.