Penzión

Penzion U Madony

9,3 / 10 (255 hodnotenie)

130 náměstí Tomáše Garrigue Masaryka, Česká Lípa, 470 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion U Madony sa nachádza v meste Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj) a ponúka svojim hosťom parkovisko, bezplatné wi-fi, nefajčiarske izby a rodinné izby. Penzión Penzion U Madony svojou lokalitou patrí do regiónu Liberecký kraj.

Penzion U Madony - Fotografie

Penzion U Madony - Adresa

Booking.com

Penzion U Madony - Popis

Penzión U Madony sa nachádza v Českej Lípe, necelých 41 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka terasu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Ubytovanie je vzdialené približne 45 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 49 km od Ještědu a 18 km od Aquaparku Staré Splavy.Penzión ponúka rodinné izby.

Z niektorých izieb v penzióne s vlastnou kúpeľňou sa naskytá výhľad na mesto.

V ubytovacom zariadení si môžete vychutnať raňajky formou bufetu, à la carte alebo kontinentálne raňajky.

Hrad Bezděz je od penziónu U Madony vzdialený 30 km a hrad Oybin 31 km.Najbližšie letisko Václava Havla Praha je vzdialené 96 km.

.

Penzion U Madony - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Kúrenie
 • Nefajčiarske izby

Dohovoríte sa

 • nemecky
 • česky
 • anglicky

Parkovanie

 • Parkovanie na ulici
 • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je možná). Poplatok je € 1,50 za hodinu.

Exteriér

 • Slnečná terasa
 • Terasa

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Jedlo a nápoje

 • Kaviareň na mieste

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Ďalšie ubytovanie v meste Česká Lípa

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu
KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu

9 / 10 (6 hodnotenie)

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s parkováním u domu v Českej Lípe ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 42 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, 45 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 48 km od Ještědu.Tento apartmán sa nachádza v budove z 18. storočia, 17 km od aquaparku Staré Splavy a 30 km od hradu Bezděz.

Apartmány Mariánská
Apartmány Mariánská

8,6 / 10 (54 hodnotenie)

Apartmány Mariánská sa nachádzajú v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz a 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúkajú výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy
Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy

9,7 / 10 (9 hodnotenie)

Nadstandardní luxusný apartmán v centre Českej Lípy v Českej Lípe ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 43 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 48 km od Ještědu.Tento apartmán je vzdialený 32 km od hradu Oybin a 48 km od mosta Transporter Bridge.

Penzion Kozí farma Nový Dvůr
Penzion Kozí farma Nový Dvůr

8,6 / 10 (139 hodnotenie)

Penzión Kozí farma Nový Dvůr sa nachádza v Českej Lípe, 47 km od Vysokej školy aplikovaných vied Žitava a ponúka službu organizácie výletov, antialergické izby, spoločný salónik, bezplatné Wi-Fi a záhradu.Ponúka rodinné izby a terasu.Na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartman JakoDoma
Apartman JakoDoma

Apartmán JakoDoma sa nachádza v Českej Lípe, 42 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 49 km od Ještědu.Tento apartmán s výhľadom na hory a do záhrady ponúka bezplatné Wi-Fi.

Penzion Na Kopečku
Penzion Na Kopečku

8,5 / 10 (129 hodnotenie)

Pension Na Kopečku sa nachádza v Českej Lípe, 43 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a reštauráciou.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 49 km od Ještědu a 14 km od aquaparku Staré Splavy.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 47 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Kopeček - Penzion
Kopeček - Penzion

8,1 / 10 (95 hodnotenie)

Pension Kopeček sa nachádza v Českej Lípe, 43 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 47 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Toto ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 49 km od Ještědu.

Hotel Olympia Garni
Hotel Olympia Garni

7,2 / 10 (187 hodnotenie)

Hotel Olympia Garni sa nachádza v meste Česká Lípa a ponúka saunu, bowlingovú dráhu a squashový kurt. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko. Centrum mesta je vzdialené 1 km.

Guesthouse Zlatý Hrozen
Guesthouse Zlatý Hrozen

8,3 / 10 (123 hodnotenie)

Penzión Zlatý Hrozen sa nachádza v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz. Ponúka službu organizácie výletov, nefajčiarske izby, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a gril.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 45 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 48 km od Ještědu a 17 km od Aquaparku Staré Splavy.Ubytovanie ponúka hosťom spoločnú kuchyňu a úschovňu batožiny.

Hotel Morris Česká Lípa
Hotel Morris Česká Lípa

7,5 / 10 (167 hodnotenie)

Tento hotel sa nachádza v centre Českej Lípy. Je vybavený luxusným barokovým a renesančným nábytkom. V reštaurácii Moravanka ochutnáte tradičnú českú kuchyňu. Je tu aj vínna pivnica a kaviareň.

ApartmányDanielova
ApartmányDanielova

9,3 / 10 (158 hodnotenie)

Apartmány Danielova sa nachádzajú v Českej Lípe a okrem ubytovania v jednotkách s kuchyňou ponúkajú bezplatné Wi-Fi. Tešiť sa môžete na saunu.

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro
Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro

8,2 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmán 1+kk v centre Českej Lípy, 1, s vírivkou.patro sa nachádza v Českej Lípe.Apartmán má prístup do reštaurácie a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Apartmán Esperanza v podkroví
Apartmán Esperanza v podkroví

10 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán Esperanza v podkroví sa nachádza v Českej Lípe, 43 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 49 km od Ještědu, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Nachádza sa 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

apartmán U památného stromu
apartmán U památného stromu

9,3 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmán U pamätného stromu sa nachádza v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz. Ponúka záhradu s grilom a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Apartmány LUXOR
Apartmány LUXOR

9,3 / 10 (112 hodnotenie)

Apartmány LUXOR sa nachádzajú v Českej Lípe a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, terasu, reštauráciu a bar.

Apartman (Byt) Klasterni
Apartman (Byt) Klasterni

6,6 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán (Byt) Klasterni sa nachádza 42 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 49 km od Ještědu. Ponúka ubytovanie v Českej Lípe.Tento apartmán je vzdialený 31 km od hradu Oybin a 47 km od mosta Transporter Bridge.

Restaurace Stará Lípa
Restaurace Stará Lípa

8,6 / 10 (424 hodnotenie)

Reštaurácia Stará Lípa sa nachádza v Českej Lípe, 39 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 46 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Ubytovanie ponúka izbovú službu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Apartmán na okraji města s vlastním parkováním
Apartmán na okraji města s vlastním parkováním

9,6 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmán na okraji města s vlastním parkováním so záhradou a výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Lípe, 42 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 44 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a stolný tenis.

Apartmány Litoměřická
Apartmány Litoměřická

8,1 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmány Litoměřická sa nachádzajú 44 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúkajú vám ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a spoločnou kuchyňou.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmány U Vodního hradu
Apartmány U Vodního hradu

9 / 10 (173 hodnotenie)

Apartmány U Vodního hradu sa nachádzajú v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 45 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na mesto.

Apartmány Dubická
Apartmány Dubická

6,7 / 10 (34 hodnotenie)

Apartmány Dubická s výhľadom na mesto, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádzajú v Českej Lípe, 44 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.

Apartmány Tiskárna
Apartmány Tiskárna

8,9 / 10 (7 hodnotenie)

Apartmány Tiskárna sa nachádzajú v Českej Lípe, 42 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Ubytování u parku
Ubytování u parku

8,9 / 10 (86 hodnotenie)

Ubytovanie u parku sa nachádza v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 49 km od Ještědu a 18 km od Aquaparku Staré Splavy.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Apartmán Zahrádka
Apartmán Zahrádka

9 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Zahrádka s výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Lípe, 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 45 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion SLUNCE
Penzion SLUNCE

7,9 / 10 (259 hodnotenie)

Penzión Kopeček sa nachádza v meste Česká Lípa a má záhradu, reštauráciu, terasu a bar. Niektoré ubytovacie jednotky majú balkón s výhľadom do záhrady.

Apartmány Kozákova
Apartmány Kozákova

9,4 / 10 (31 hodnotenie)

Apartmány Kozákova s bbvýhľadom na mesto, záhradou a bezplatným Wi-Fi sa nachádzajú v Českej Lípe, 43 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 46 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Apartmány HAVLÍČKOVA
Apartmány HAVLÍČKOVA

9 / 10 (122 hodnotenie)

Apartmány HAVLÍČKOVA sa nachádzajú v Českej Lípe v Libereckom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány Žižkova
Apartmány Žižkova

8,6 / 10 (49 hodnotenie)

Apartmány Žižkova sa nachádzajú 42 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko v Českej Lípe. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou.

Apartmán Wake
Apartmán Wake

8,7 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán Wake ponúka ubytovanie v Českej Lípe s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady. Ponúka bezplatné bicykle, záhradu a zariadenia na vodné športy.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a rybolov.

Apartman Kala Česká Lípa
Apartman Kala Česká Lípa

8 / 10 (33 hodnotenie)

Apartman Kala Česká Lípa sa nachádza v Českej Lípe, 43 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 46 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán ponúka výhľad do záhrady a bezplatné Wi-Fi.

Rodinné apartmány Angelika
Rodinné apartmány Angelika

9,6 / 10 (153 hodnotenie)

Rodinné apartmány Angelika v Českej Lípe s výhľadom na mesto ponúkajú ubytovanie, sezónny vonkajší bazén, záhradu, spoločný salónik, terasu a bar.Pri apartmáne je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.