Hostel

ApartHostel Brno

5,3 / 10 (38 hodnotenie)

12 Jana Uhra, Brno, 602 00, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hostel) ApartHostel Brno sa nachádza v meste Brno (Česká republika - Juhomoravský kraj) a ponúka svojim hosťom parkovisko a bezplatné wi-fi. Hostel ApartHostel Brno svojou lokalitou patrí do regiónu Juhomoravský kraj.

ApartHostel Brno - Fotografie

ApartHostel Brno - Adresa

Booking.com

ApartHostel Brno - Popis

ApartHostel Brno ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Brne, pohodlne umiestnenú na 1.8 km od St.Petra a Pavla a 1.8 km od vily Tugendhat.Nehnuteľnosť je cca 3.2 km od Veľtrhu Brno, 2.6 km od hlavnej stanice v Brne a 19 km od Masarykovho okruhu.Nehnuteľnosť je 1.4 km od centra mesta a 1.2 km od hradu Špilberk.Priepasť Macocha je od hostela vzdialená 33 km a Dinopark Vyškov 36 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 10 km od ubytovacieho zariadenia ApartHostel Brno.

.

ApartHostel Brno - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

  • Toaletný papier
  • Uteráky
  • Toaleta
  • Sprchovací kút

Dohovoríte sa

  • česky
  • rusky

Kuchyňa

  • Spoločná kuchyňa

Internet

  • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Parkovanie

  • Verejné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia nie je potrebná). Poplatok je € 20 za deň.

Ďalšie ubytovanie v meste Brno

Hotel Panska Licha
Hotel Panska Licha

8,5 / 10 (854 hodnotenie)

Hotel Panská lícha s jazdeckými stajňami a jazdeckou školou sa nachádza na pokojnom a malebnom mieste v prírode, asi 10 minút jazdy autom od historického centra Brna.

Luxury Apartments Zelny Trh 4
Luxury Apartments Zelny Trh 4

8,7 / 10 (87 hodnotenie)

Apartmán Luxury Apartments Zelny Trh 4 sa nachádza v Brne, 1,1 km od hradu Špilberk a 3 km od Brnianskeho výstaviska. V okolí sa môžete venovať pešej turistike. Využívať môžete súkromné parkovisko. Katedrála sv. Petra a Pavla je vzdialená 100 metrov.

Nobless Apartments Holedná Brno
Nobless Apartments Holedná Brno

9,8 / 10 (148 hodnotenie)

Nobless Apartments Holedná Brno sa nachádza v Brne, 5.1 km od Veľtrhu Brno a ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, ako aj prístupom na terasu.

Penzion pivovarská restaurace Moravia
Penzion pivovarská restaurace Moravia

8,2 / 10 (73 hodnotenie)

Penzión pivovarská restaurace Moravia sa nachádza v Brne 6 km od hradu Špilberk a výstaviska Veletrhy Brno. Ponúka ubytovanie s reštauráciou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 5 km od Vily Tugendhat a 6 km od Vianočných trhov a Katedrály sv. Petra a Pavla. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby.

Apartment Black Field
Apartment Black Field

6 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Black Field sa nachádza v Brne, 4.7 km od Veľtrhu Brno, 1.2 km od vily Tugendhat a 2.6 km od St.Petra a Pavla.Apartmán má 1 vlastné parkovisko.8 km od hradu Špilberk.

Krásný apartmán u lesa blízko centra a BVV
Krásný apartmán u lesa blízko centra a BVV

8,9 / 10 (41 hodnotenie)

Ubytovanie Krásný apartmán u lesa blízko centra a BVV sa nachádza v Brne, 6 km od Veľtrhu Brno. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Z apartmánu sa naskytá výhľad do záhrady.

Apartment Potter
Apartment Potter

9,5 / 10 (46 hodnotenie)

Ubytovanie Apartment Potter sa nachádza v Brne, 2,5 km od hradu Špilberk a 6 km od výstaviska Veletrhy Brno. Ponúka ubytovanie vybavené bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a terasou.

Hotel Atlantis
Hotel Atlantis

8,5 / 10 (820 hodnotenie)

Hotel Atlantis sa nachádza v pokojnom prostredí neďaleko Brnianskej priehrady a ponúka vonkajší bazén a množstvo športových zariadení. V hotelovej reštaurácii à la carte s terasou si môžete dopriať pokrmy českej kuchyne.

Apartment DOWNTOWN
Apartment DOWNTOWN

8,8 / 10 (188 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment DOWNTOWN sa nachádza v Brne v Juhomoravskom kraji neďaleko vily Tugendhat a Kostola sv. Jakuba. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Linden Restaurant and Pension
Linden Restaurant and Pension

7,3 / 10 (75 hodnotenie)

Zariadenie Linden Restaurant and Pension sa nachádza v časti Ivanovice v Brne, 10 km od centra Brna. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, kúpeľňou a TV. Na mieste je k dispozícii bezplatné parkovisko.

Zážitková noc OROOM St. Petersburg
Zážitková noc OROOM St. Petersburg

9 / 10 (2 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM St.Petersburg sa nachádza v Brne, do 3.1 km St.Petra a Pavla a 3.5 km od hlavnej stanice Brno.Nehnuteľnosť je cca 2.3 km od hradu Špilberk, 4.4 km od Veľtrhu Brno a 3.1 km od vily Tugendhat.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Penzion Cihelna
Penzion Cihelna

8,9 / 10 (79 hodnotenie)

Penzión Cihelna je situovaný v pokojnej mestskej časti Brno - Žebětín a ponúka vám moderne a pestrofarebne zariadené izby so satelitnou TV. Na mieste môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko.

Near main railway and bus station
Near main railway and bus station

6,8 / 10 (76 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Near main railway and bus station sa nachádza v centre Brna neďaleko hradu Špilberk, Katedrály sv. Petra a Pavla a brnenských vianočných trhov a ponúka terasu.

Apartmány Arte
Apartmány Arte

9,1 / 10 (953 hodnotenie)

Apartmány Arte sa nachádzajú v Brne 1,7 km od hradu Špilberk. Ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Biskupska
Apartment Biskupska

9,1 / 10 (33 hodnotenie)

Apartment Biskupska sa nachádza v Brne 600 metrov od hradu Špilberk, 1,8 km od výstaviska Brno a 100 metrov od Katedrály sv. Petra a Pavla. Ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán je vzdialený 200 metrov od Kapucínskej krypty a 300 metrov od brnianskeho podzemného labyrintu.

beIN apartment with parking
beIN apartment with parking

9,2 / 10 (31 hodnotenie)

Umiestnené 1.4 km od hradu Špilberk a 2.Apartmán beIN s parkovaním sa nachádza 5 km od Veľtrhu Brno a ponúka ubytovanie priamo v centre Brna.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Pension U Dolezalu
Pension U Dolezalu

8,2 / 10 (304 hodnotenie)

Penzión U Doležalu sa nachádza v Brne 5 minút jazdy od diaľnice D1 a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie pred budovou. Raňajky sa podávajú každé ráno v súkromí vašej izby.

Zelný trh 42
Zelný trh 42

8,9 / 10 (172 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Zelný trh 42 sa nachádza v Brne,3 km od Veľtrhov Brno a 100 metrov od Katedrály sv. Petra a Pavla. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. K dispozícii je aj súkromné parkovisko. Hrad Špilberk je od tohto apartmánu vzdialený 1,1 km.

Old Town Apartment Spilberk
Old Town Apartment Spilberk

8,3 / 10 (175 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Old Town Apartment Spilberk sa nachádza v centre Brna necelý 1 km od hradu Špilberk. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie je vzdialené 2,7 km od výstaviska Veletrhy Brno a poskytuje službu organizácie výletov.

Hotel Pyramida
Hotel Pyramida

6,3 / 10 (1892 hodnotenie)

Brniansky hotel Pyramida je situovaný v neorenesančnej budove a k jeho vybaveniu patrí reštaurácia a bezplatné parkovisko vo vnútornom dvore. Nachádza sa len 15 minút chôdze od historického centra Brna. Brnianske výstavisko je vzdialené 2 autobusové zastávky.

Beautiful, quiet apartment at the heart of Brno
Beautiful, quiet apartment at the heart of Brno

9 / 10 (4 hodnotenie)

Ponúkame záhradu a reštauráciu, Krásny, tichý byt v centre Brna sa nachádza v centre Brna, 1.3 km od hradu Špilberk.Tento byt má 3.8 km od Veľtrhu Brno a 20 km od Masarykovho okruhu.

Gurdau vinařství
Gurdau vinařství

Gurdau vinařství sa nachádza v Brne, 30 km od zámku Lednice a 36 km od hradu Špilberk. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciou a prístupom do záhrady s terasou.

Ubytovani Nikol
Ubytovani Nikol

9,2 / 10 (222 hodnotenie)

Penzión Ubytování Nikol sa nachádza v pokojnej časti Brna, 5 minút jazdy autom od centra mesta a 15 minút od letiska. Zastávka autobusu je vzdialená len 20 metrov. K dispozícii je vám ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou, chladničkou, rýchlovarnou kanvicou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko.

Dům v Brně
Dům v Brně

7,2 / 10 (9 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Brna, len 3.4 km od hradu Špilberk a 2.8 km od St.Petra a Pavla, Dům v Brně ponúka ubytovanie s výhľadom na mesto a bezplatným Wi-Fi.Súprava 28 km od výstaviska Brno a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Wake Up Apartments
Wake Up Apartments

8,6 / 10 (143 hodnotenie)

Ubytovanie Wake Up Apartments sa nachádza v Brne, 2,1 km od Hradu Špilberk a 3,8 km od výstaviska Veletrhy Brno. V okolí sa dá venovať pešej turistike. Katedrála sv. Petra a Pavla a Brnenský vianočný trh sú od apartmánov vzdialené 1,6 km a 2,5 km. K dispozícii je vám aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Belcredi
Hotel Belcredi

9 / 10 (645 hodnotenie)

Hotel Belcredi sa nachádza uprostred klasicistického zámku Belcredi 2 km od Moravského krasu a chránenej prírodnej rezervácie. a ponúka ubytovanie v pokojnej prírode na okraji Brna s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Zážitková noc OROOM Japonsko
Zážitková noc OROOM Japonsko

9,5 / 10 (12 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM Japonsko sa nachádza v Brne, 2.3 km od hradu Špilberk a 4.4 km od Veľtrhu Brno.Nehnuteľnosť je cca 3.1 km od vily Tugendhat, 3.1 km od St.Petra a Pavla a 3.5 km od hlavnej stanice v Brne.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Haas Apartments Stojanova with Parking
Haas Apartments Stojanova with Parking

8,8 / 10 (68 hodnotenie)

Apartmány Haas Apartments Stojanova sa nachádzajú v Brne 1,1 km od hradu Špilberk a 3,4 km od veľtrhov Brno. Poskytujú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, klimatizáciu, reštauráciu a bar. Z apartmánov sa naskytá výhľad do záhrady a na mesto a sú vzdialené 1,7 km od vianočného trhu v Brne.

Cosy Design Apartment IV
Cosy Design Apartment IV

9,8 / 10 (93 hodnotenie)

Cosy Design Apartment IV s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a balkónom, približne 4.8 km od Veľtrhu Brno.Klimatizované ubytovanie je 1.8 km od hradu Špilberk a hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko na mieste.

Hotel Avion - NÁRODNÍ KULTURNÍ PAMÁTKA - WORLD MONUMENT
Hotel Avion - NÁRODNÍ KULTURNÍ PAMÁTKA - WORLD MONUMENT

8,2 / 10 (310 hodnotenie)

Hotel Avion - NÁRODNÍ KULTÚRNÍ PAMÁTKA - WORLD MONUMENT sa nachádza na atraktívnom mieste v štvrti Brno-stred necelý 1 km od hradu Špilberk, 3,1 km od Brnianskeho výstaviska a necelý 1 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. V hoteli je k dispozícii recepcia s nepretržitou prevádzkou, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V hoteli sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Zážitková noc OROOM Havana
Zážitková noc OROOM Havana

8,4 / 10 (7 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM Havana s barom sa nachádza v Brne v Juhomoravskom kraji, 2.3 km od hradu Špilberk a 4.4 km od Veľtrhu Brno.Nehnuteľnosť sa nachádza 3.1 km od vily Tugendhat, 3.1 km od St.Petra a Pavla a 3.4 km od hlavnej stanice v Brne.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Downtown Flat under Spilberk Castle
Downtown Flat under Spilberk Castle

7 / 10 (43 hodnotenie)

Downtown Flat pod hradom Špilberk sa nachádza v Brne a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, terasou a súkromným balkónom.

Apartman u Vila Tugenhart
Apartman u Vila Tugenhart

7,8 / 10 (39 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartman u Vila Tugenhart ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Brne, 2,7 km od hradu Špilberk, 6 km od výstaviska Veletrhy Brno a necelý 1 km od vily Tugendhat. Kostol sv. Jakuba je vzdialený 2,3 km a Námestie slobody sa nachádza vo vzdialenosti 3,1 km.

Hotel Europa
Hotel Europa

8,2 / 10 (3760 hodnotenie)

Tento hotel bol otvorený v roku 2009. Nachádza sa v historickej časti Brna, 1 km od vily Tugendhat, zapísanej na zozname UNESCO a 1,6 km od hradu Špilberk. Wi-Fi pripojenie na internet môžete využívať bezplatne a recepcia je otvorená nepretržite.

Apartmánový dům U Tomana
Apartmánový dům U Tomana

9,3 / 10 (692 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmánový dům U Tomana sa nachádza v Brne 1,4 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie s reštauráciou, barom a výhľadom na mesto. Ubytovanie sa nachádza približne 3,2 km od Brnianskych veľtrhov a 60 metrov od vianočných trhov. Ponúka bezplatné Wi-Fi. Medzi atrakcie v okolí patria Vila Tugendhat vzdialená 3 km alebo Mestská radnica, ktorá sa nachádza 200 metrov od ubytovacieho zariadenia.

EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO
EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO

9,1 / 10 (575 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie EURO APARTMENTS LIDICKÁ 39 BRNO sa nachádza v Brne neďaleko hradu Špilberk, vily Tugendhat a miesta konania brnianskych vianočných trhov. Ponúka bezplatné Wi-Fi.

Fairhotel
Fairhotel

8,9 / 10 (1001 hodnotenie)

Ubytovanie Fairhotel sa nachádza v Brne 400 metrov od Veľtrhu Brno a len 20 minút chôdze od centra mesta. Ponúka súkromné wellness centrum a terasu s výhľadom na Brno. K dispozícii je bezplatný vysokorýchlostný prístup.

Apartmán Hybešova
Apartmán Hybešova

7,7 / 10 (234 hodnotenie)

Apartmán Hybešova v Brne ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 1,8 km od hradu Špilberk, 2,5 km od Veľtrhov Brno a 1,1 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. Apartmán je vzdialený 3,5 km od Vily Tugendhat a 1,8 km od Podzemného labyrintu v Brne.

Flat Lesná Brno
Flat Lesná Brno

9,3 / 10 (106 hodnotenie)

Flat Lesná sa nachádza v Brne a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. V apartmáne nechýba balkón a v okolí sa môžete venovať rôznym aktivitám ako pešia turistika či cyklistika.

Hotel Vista
Hotel Vista

8,4 / 10 (2120 hodnotenie)

Hotel Vista sa nachádza v štvrti Brno-Medlánky 10 minút jazdy priamym električkovým spojom od centra mesta. Toto ubytovanie je nefajčiarske. Ponúka moderne zariadené izby, bezplatný internet a bezplatné parkovisko (v závislosti od dostupnosti).

Penzion Královská Cesta
Penzion Královská Cesta

8,2 / 10 (281 hodnotenie)

Penzión Královská Cesta s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciou ponúka ubytovanie v Brne, 2.8 km od hradu Špilberk.Zrekonštruovaná historická budova ponúka moderné vybavenie a vlastnú reštauráciu.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

New luxury main square apartment
New luxury main square apartment

9,5 / 10 (63 hodnotenie)

Nachádza sa v centre Brna, 1.4 km od hradu Špilberk a 4.Nový luxusný apartmán na hlavnom námestí sa nachádza 8 km od výstaviska Veletrhy Brno a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Tento apartmán je vzdialený 22 km od Masarykovho okruhu a 32 km od priepasti Macocha.

Zelný trh 40
Zelný trh 40

8,8 / 10 (139 hodnotenie)

Ubytovanie Apartments Zelny Trh III sa nachádza v Brne, 1,1 km od hradu Špilberk a 3 km od výstaviska Veletrhy Brno. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. V okolí apartmánu sa hostia môžu venovať pešej turistike, cyklistike a iným aktivitám.

Hotel Vaka
Hotel Vaka

8,9 / 10 (789 hodnotenie)

Nový hotel Vaka sa nachádza v pokojnej štvrti neďaleko centra Brna a nákupného strediska Královo Pole. Ponúka vkusne zariadené moderné izby s kuchynkou.

Vachova Apartments
Vachova Apartments

7,1 / 10 (39 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Vachova Apartments ponúka ubytovanie v Brne v mestskej časti Brno-střed, 1,6 km od hradu Špilberk a 5 km od výstaviska Veletrhy Brno. Sú dobre vybavené a nechýba v nich bezplatné Wi-Fi.

OREA Congress Hotel Brno
OREA Congress Hotel Brno

9 / 10 (4142 hodnotenie)

OREA Congress Hotel Brno sa nachádza hneď vedľa Brnianskych veľtrhov a ponúka konferenčné priestory, vynikajúcu kuchyňu, príjemné izby a ľahký prístup do centra mesta.

Jacob Brno Apartments
Jacob Brno Apartments

8,9 / 10 (315 hodnotenie)

Ubytovanie Jacob Brno Apartments ponúka výhľad na mesto, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi. Má ideálnu polohu v Brne v krátkej vzdialenosti od hradu Špilberk, brnenských vianočných trhov a Katedrály sv. Petra a Pavla.

Apartment Kamenná
Apartment Kamenná

9,2 / 10 (71 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment Kamenná sa nachádza v Brne a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Je situované v budove z roku 1910 a nachádza sa 2,5 km od hradu Špilberk a 2,4 km od výstaviska Veletrhy Brno.