Apartmány

Hezké ubytování v centru města

8,9 / 10 (31 hodnotenie)

3 Jungmannova, Třebíč, 674 01, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Hezké ubytování v centru města sa nachádza v meste Třebíč (Česká republika - Vysočina) a pre svojich hostí ponúka bezplatné wi-fi a nefajčiarske izby. Apartmány Hezké ubytování v centru města svojou lokalitou patrí do regiónu Vysočina.

Hezké ubytování v centru města - Fotografie

Hezké ubytování v centru města - Adresa

Booking.com

Hezké ubytování v centru města - Popis

Nachádza sa v Třebíči na Vysočine, s kostolom sv.Hezké ubytování v centru města ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v blízkosti Prokopovej baziliky a třebíčskej židovskej štvrte.

Niektoré jednotky majú aj kuchynku s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a varnou doskou.

Historické centrum Telča je vzdialené 35 km a zámok Telč 35 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 77 km od ubytovacieho zariadenia Hezké ubytování v centru města.

.

Hezké ubytování v centru města - Vybavenie ubytovania

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v izbách a je bezplatné.

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Zábavné a rodinné služby

 • Opatrovanie detí/služby pre deti

Ďalšie ubytovanie v meste Třebíč

Ubytování Niagara
Ubytování Niagara

7,6 / 10 (86 hodnotenie)

Nachádza sa v Třebíči, 600 metrov od kostola sv.Prokopiova bazilika, Ubytování Niagara ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a barom.Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 35 km od historického centra mesta Telč.

Chata Dagmar
Chata Dagmar

9,7 / 10 (7 hodnotenie)

Chata Dagmar sa nachádza v Třebíči a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Nachádza sa 16 km od St.Prokopova bazilika, ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel Kocour
Hotel Kocour

9 / 10 (1106 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Hotel Kocour, ktoré sa nachádza v Třebíči, 300 metrov od Baziliky sv. Prokopa, ponúka službu organizácie výletov, nefajčiarske izby, reštauráciu, bezplatné Wi-Fi a bar. V 4-hviezdičkovom ubytovaní majú hostia k dispozícii úschovňu batožiny.

Penzion Shamrock
Penzion Shamrock

8,1 / 10 (270 hodnotenie)

Penzión Shamrock sa nachádza v Třebíči, necelý 1,6 km od Baziliky sv. Prokopa a 1,7 km od Židovskej štvrte. Ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Grand Hotel
Grand Hotel

6,7 / 10 (632 hodnotenie)

Grand Hotel sa nachádza v meste Třebíč 600 metrov od Baziliky sv. Prokopa a 600 metrov od židovskej štvrte v Třebíči. K dispozícii sú reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou, izbová služba a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Hotel okrem toho ponúka krytý bazén a izbovú službu.

Penzion DON
Penzion DON

8,3 / 10 (111 hodnotenie)

Nachádza sa 1.8 km od St.Prokopova bazilika, Penzión DON ponúka 4-hviezdičkové ubytovanie v Třebíči a ponúka terasu, reštauráciu a bar.Tento 4-hviezdičkový hotel ponúka službu organizácie výletov.Ubytovanie ponúka večernú zábavu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Hotel & Apartments U Černého orla
Hotel & Apartments U Černého orla

8,1 / 10 (351 hodnotenie)

Hotel Černý Orel sa nachádza v centre mesta Třebíč na rieke Jihlava. Ponúka vám priestranné a moderné izby so súkromnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

Rodinné apartmány Country golf club Střítež
Rodinné apartmány Country golf club Střítež

8,9 / 10 (51 hodnotenie)

Nachádza sa v Třebíči, 3.8 km od St.Prokopova bazilika a historické centrum Telče sú vzdialené 38 km. Rodinné apartmány Country golf club Střítež ponúkajú záhradu, bar a bezplatné Wi-Fi.

Green House
Green House

9,6 / 10 (17 hodnotenie)

Green House sa pýši sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a terasou a ponúka ubytovanie v Třebíči s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Privát s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmány Holiday
Apartmány Holiday

9 / 10 (271 hodnotenie)

Apartmány Holiday sa nachádzajú v Třebíči, 400 metrov od židovskej štvrti. Ponúkajú ubytovanie v izbách a apartmánoch, ktoré majú koberce a sú vybavené veľkou TV s plochou obrazovkou. Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi.

Penzion Vis a Vis
Penzion Vis a Vis

7,7 / 10 (204 hodnotenie)

Penzión Vis a Vis sa nachádza v centre mesta Třebíč, 600 metrov od židovskej štvrte a od Baziliky sv. Prokopa. Ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bezplatné súkromné parkovisko a úschovňu bicyklov. Autobusová stanica je vzdialená 150 metrov.

Apartmán RAST
Apartmán RAST

9,9 / 10 (8 hodnotenie)

Apartmán RAST s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, terasou a barom, približne 300 metrov od kostola sv.Prokopiova bazilika.Nachádza sa 35 km od historického centra Telča a ponúka spoločnú kuchyňu.

Demaris
Demaris

9,3 / 10 (214 hodnotenie)

Nachádza sa do 600 metrov od kostola sv.Prokopova bazilika a 35 km od historického centra Telča v Třebíči, Demaris ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou.

U Židovské brány
U Židovské brány

9,8 / 10 (129 hodnotenie)

4-hviezdičkový hotel U Židovské brány sa nachádza v Třebíči na Vysočine a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.Apartmán sídli v budove z 18. storočia v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Bakin bar
Bakin bar

6,6 / 10 (53 hodnotenie)

Bakin bar s reštauráciou a záhradou sa nachádza v Třebíči, 1.4 km od St.Prokopa a 36 km od historického centra Telča.Všetky izby sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou a majú vlastnú kúpeľňu.Hotel ponúka rodinné izby.

Penzion Padrtův mlýn
Penzion Padrtův mlýn

8,4 / 10 (61 hodnotenie)

Penzión Padrtův mlýn ponúka ubytovanie v Třebíči. V celom ubytovacom zariadení je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete parkovať na súkromnom parkovisku zdarma.

Apartmany u Synagogy
Apartmany u Synagogy

8,8 / 10 (307 hodnotenie)

Apartmány u Synagogy sa nachádzajú v meste Třebíč, 300 metrov od baziliky sv. Prokopa a 100 metrov od židovskej štvrte Třebíč. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Arch Apartment Třebíč
Arch Apartment Třebíč

8,5 / 10 (4 hodnotenie)

Arch Apartment Třebíč sa nachádza v Třebíči, necelý 1 km od kostola sv.Prokopa a 35 km od historického centra Telča v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Ubytovanie je vzdialené 35 km od zámku Telč a vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Hotel Joseph 1699
Hotel Joseph 1699

9,1 / 10 (535 hodnotenie)

Tento hotel garni sa nachádza v historickej židovskej štvrti mesta Třebíč, ktorá je zapísaná do zoznamu chránených pamiatok UNESCO, len pár krokov od synagóg a centra. Ponúka vám bezplatné pripojenie na internet a parkovanie zadarmo.

Hotel Alfa
Hotel Alfa

7,6 / 10 (113 hodnotenie)

Hotel Alfa sa nachádza na okraji mesta Třebíč, 15 minút chôdze od historického centra mesta. Ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. V hotelovej reštaurácii si môžete pochutiť na jedlách tradičnej českej kuchyne.

Apartmán Aromasalon
Apartmán Aromasalon

9,6 / 10 (124 hodnotenie)

4-hviezdičkový apartmán Aromasalon s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Třebíči na Vysočine.Tento 4-hviezdičkový apartmán je vzdialený 1 km od St.Prokopiova bazilika.

Hotel Atom Třebíč
Hotel Atom Třebíč

8,4 / 10 (594 hodnotenie)

Súčasťou hotela Atom Třebíč je reštaurácia, ktorá ponúka jedlá miestnej kuchyne. K dispozícii tu máte taktiež bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a recepciu s nepretržitou prevádzkou.

Penzion pod Kostelíčkem
Penzion pod Kostelíčkem

7,7 / 10 (15 hodnotenie)

Penzion pod Kostelíčkem ponúka 3-hviezdičkové ubytovanie v Třebíči, 1.3 km od St.Prokopa a 36 km od historického centra Telča.Tento 3-hviezdičkový penzión postavený v roku 1999 sa nachádza 36 km od zámku Telč a 1.2 km od židovskej štvrte Třebíč.Penzión ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj platenú kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.

Infinity
Infinity

8,3 / 10 (149 hodnotenie)

Nachádza sa menej ako 1 km od St.Prokopova bazilika a 35 km od historického centra Telča v Třebíči, Infinity ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou.

Penzion Tenis HTK
Penzion Tenis HTK

9,2 / 10 (371 hodnotenie)

Penzión Tenis HTK sa nachádza v meste Třebíč v areáli tenisového klubu a obklopuje ho park. Ponúka sezónny vonkajší bazén a terasu. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi a bezplatné parkovisko.