Hostel

Hostel John Galt

7,3 / 10 (805 hodnotenie)

Novobranska 4, Brno, 60200, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hostel) Hostel John Galt sa nachádza v meste Brno (Česká republika - Juhomoravský kraj) a pre svojich hostí ponúka bezplatné wi-fi a nefajčiarske izby. Hostel Hostel John Galt svojou lokalitou patrí do regiónu Juhomoravský kraj.

Hostel John Galt - Fotografie

Hostel John Galt - Adresa

Booking.com

Hostel John Galt - Popis

Hostel John Galt sa nachádza v centre Brna, len 400 metrov od Hlavnej železničnej stanice Brno a 5 minút chôdze od Námestia slobody. Ponúka bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločenskú miestnosť.

V hosteli John Galt Hostel sa môžete ubytovať na jednolôžkach v spoločných izbách rôznych veľkostí. Uteráky a posteľná bielizeň sú zahrnuté v cene ubytovania.

Najbližší supermarket sa nachádza len 250 metrov od hostela a v bezprostrednom okolí nájdete rôzne reštaurácie.

Hostel John Galt - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Koberec
 • Nefajčiarske izby
 • Vyhradený priestor pre fajčiarov
 • Kúrenie
 • Výťah
 • Žehlička

Kuchyňa

 • Sporák
 • Rýchlovarná kanvica
 • Chladnička
 • Spoločná kuchyňa
 • Kuchynský riad
 • Mikrovlnná rúra

Bezpečnosť

 • Vonkajší kamerový systém
 • Detektory dymu
 • Hasiace prístroje
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch
 • Vstup s kľúčom

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Toaleta
 • Uteráky
 • Sprchovací kút

Dohovoríte sa

 • anglicky
 • česky
 • rusky

Vybavenie izby

 • Zásuvka pri posteli
 • Stojan na oblečenie

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Obývacie priestory

 • Priestor na posedenie

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Parkovisko nie je k dispozícii.

Služby

 • Denné upratovanie

Zábavné a rodinné služby

 • Spoločenské hry/puzzle

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup výťahom

Ďalšie ubytovanie v meste Brno

Apartment Brno Reissigova
Apartment Brno Reissigova

9,2 / 10 (116 hodnotenie)

Ubytovanie Apartment Brno Reissigova s výhľadom do záhrady sa nachádza približne 2,5 km o hradu Špilberg. Ponúka terasu a rýchlovarnú kanvicu. Je z neho aj výhľad na mesto a vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Amazing Apartments
Amazing Apartments

9,8 / 10 (280 hodnotenie)

Ubytovanie Amazing Apartments sa nachádza v Brne, iba 6 km od výstaviska Veletrhy Brno. Ponúkajú prístup do reštaurácie, záhrady a možnosť využitia izbovej služby. Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné parkovisko, business centrum a bezplatné Wi-Fi.

In Apartments
In Apartments

9,5 / 10 (107 hodnotenie)

Odohrávajúce sa v Brne, 3.Apartmány V sa nachádzajú 4 km od výstaviska Brno a ponúkajú ubytovanie so spoločným salónikom, spoločnou Wi-Fi salónikom na internet a izbovou službou.Nachádza sa 5.6 km od hradu Špilberk a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbbbbbparkovisko.

Pension Kadlcuv Mlyn
Pension Kadlcuv Mlyn

8,8 / 10 (367 hodnotenie)

Penzión Kadlcuv Mlyn je obklopený lesmi a rybníkmi a nachádza sa 13 km od centra Brna.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment Black Field
Apartment Black Field

6 / 10 (3 hodnotenie)

Apartmán Black Field sa nachádza v Brne, 4.7 km od Veľtrhu Brno, 1.2 km od vily Tugendhat a 2.6 km od St.Petra a Pavla.Apartmán má 1 vlastné parkovisko.8 km od hradu Špilberk.

Haas Apartments
Haas Apartments

8,9 / 10 (67 hodnotenie)

Ubytovanie Haas Apartments s výhľadom do záhrady sa nachádza v Brne a ponúka reštauráciu, izbovú službu, bar, záhradu a terasu. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Novobranská CZ
Apartmán Novobranská CZ

7,7 / 10 (82 hodnotenie)

Rooms Novobranská sa nachádza priamo v centre mesta, len 100 metrov od hlavnej autobusovej stanice Grand Hotela a 200 metrov od hlavnej železničnej stanice.Pri pulte si hostia môžu vychutnať bezplatnú kávu a čaj.

Internesto Brno Spilberk
Internesto Brno Spilberk

8,4 / 10 (211 hodnotenie)

Ubytovanie Internesto Apartments Spilberk s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Brne, 500 metrov od hradu Špilberk a 3,8 km od brnenského výstaviska.

Hotel Arte
Hotel Arte

7,7 / 10 (2092 hodnotenie)

Hotel Arte bol postavený v roku 1898 a nachádza sa hneď vedľa parku Lužánky, iba 10 minút chôdze od centra Brna. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné parkovisko zadarmo.

Campus Apartment
Campus Apartment

9,6 / 10 (118 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Campus Apartment sa nachádza v Brne, iba 5 km od Brnianskych veľtrhov. Ponúka ubytovanie s výhľadom do záhrady, bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom. Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na mesto a je vzdialené 6 km od hradu Špilberk a Katedrály sv. Petra a Pavla.

Skorkovského Business
Skorkovského Business

7,9 / 10 (691 hodnotenie)

Apartmány Skorkovského Business sa nachádzajú na okraji Brna, 7 minút chôdze od parku Lužánky a 80 metrov od najbližšej autobusovej zastávky. Všetky apartmány sú vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a TV s plochou obrazovkou. Na hrad Špilberk sa hromadnou dopravou dostanete za 25 minút.

Fairhotel
Fairhotel

8,9 / 10 (1001 hodnotenie)

Ubytovanie Fairhotel sa nachádza v Brne 400 metrov od Veľtrhu Brno a len 20 minút chôdze od centra mesta. Ponúka súkromné wellness centrum a terasu s výhľadom na Brno. K dispozícii je bezplatný vysokorýchlostný prístup.

Apartmány Brno
Apartmány Brno

8,8 / 10 (1061 hodnotenie)

Apartmány Brno sa nachádzajú v centre Brna, 300 metrov od autobusovej zastávky Dětská nemocnice, a ponúkajú vám ubytovanie s vlastným stravovaním a káblovým pripojením na internet. Ubytovacie zariadenie je vzdialené 1,7 km od hradu Špilberk a 3,1 km od brnenského výstaviska.

Yellow apartment Deluxe
Yellow apartment Deluxe

8,7 / 10 (11 hodnotenie)

Apartmán Orange sa nachádza 100 metrov od výstaviska BVV a 15 minút chôdze od centra Brna. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné parkovanie v prednej časti pozemku.

Apartment Kamenná
Apartment Kamenná

9,2 / 10 (71 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment Kamenná sa nachádza v Brne a ponúka záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady. Je situované v budove z roku 1910 a nachádza sa 2,5 km od hradu Špilberk a 2,4 km od výstaviska Veletrhy Brno.

Campea Business Apartments
Campea Business Apartments

9,6 / 10 (355 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Campea Business Apartments sa nachádza v Brne v Juhomoravskom kraji neďaleko Brnianskeho výstaviska a vedeckého zábavného centra VIDA! science centre a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Haas Apartments Downtown with Parking
Haas Apartments Downtown with Parking

8,2 / 10 (151 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Haas Apartments Downtown with Parking sa nachádza 2,3 km od centra Brna. K dispozícii je terasa a bar. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a súkromné parkovisko na mieste.

Bishop Apartments
Bishop Apartments

8,8 / 10 (253 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Bishop Superior sa nachádza v centre Brna, 1 km od hradu Špilberk. Ponúka vám ubytovanie s vlastným stravovaním a výhľadom na mesto. Využívať tu môžete bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Kolej Akademie
Kolej Akademie

8,3 / 10 (213 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Kolej Akademie sa nachádza v Brne, 10 minút jazdy električkou od centra mesta. Ponúka jednoducho zariadené izby a samoobslužnú reštauráciu priamo na mieste.

Point Pension
Point Pension

9,1 / 10 (786 hodnotenie)

Penzión Point sa nachádza 1 km od historického centra Brna a ponúka vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, súkromné parkovisko zadarmo a reštauráciu so zimnou terasou. Výstavisko BVV je vzdialené 12 minút jazdy autom.

Zážitková noc OROOM Japonsko
Zážitková noc OROOM Japonsko

9,5 / 10 (12 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM Japonsko sa nachádza v Brne, 2.3 km od hradu Špilberk a 4.4 km od Veľtrhu Brno.Nehnuteľnosť je cca 3.1 km od vily Tugendhat, 3.1 km od St.Petra a Pavla a 3.5 km od hlavnej stanice v Brne.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Zážitková noc OROOM St. Petersburg
Zážitková noc OROOM St. Petersburg

9 / 10 (2 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM St.Petersburg sa nachádza v Brne, do 3.1 km St.Petra a Pavla a 3.5 km od hlavnej stanice Brno.Nehnuteľnosť je cca 2.3 km od hradu Špilberk, 4.4 km od Veľtrhu Brno a 3.1 km od vily Tugendhat.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Old Town Apartment Spilberk
Old Town Apartment Spilberk

8,3 / 10 (175 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Old Town Apartment Spilberk sa nachádza v centre Brna necelý 1 km od hradu Špilberk. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytovanie je vzdialené 2,7 km od výstaviska Veletrhy Brno a poskytuje službu organizácie výletov.

Hotel Pegas Brno
Hotel Pegas Brno

8,7 / 10 (766 hodnotenie)

Hotel Pegas sa nachádza v Brne, priamo pod hradom Špilberk. V budove hotela sídli najstarší moravský súkromný pivovar, v ktorom môžete sledovať výrobu piva. V izbách hotela Pegas sú vám k dispozícii mini bar a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartment Bed & Breakfast Brno
Apartment Bed & Breakfast Brno

6,4 / 10 (44 hodnotenie)

Ubytovanie Apartment Bed & Breakfast Brno vzdialené 4,1 km od hradu Špilberk ponúka záhradu, ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a kuchynku.

Colatransport
Colatransport

8,4 / 10 (205 hodnotenie)

Nachádza sa v Brne, 9.Colatransport sa nachádza 1 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie s barom sa nachádza 11 km od Veľtrhu Brno.Penzión tiež ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, ako aj platenú kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.

Jacob Brno
Jacob Brno

8,5 / 10 (874 hodnotenie)

Jacob Brno hotel sa nachádza priamo v centre Brna, hneď vedľa historického Kostola sv. Jakuba a 200 metrov od Námestia slobody. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Hotel Velká Klajdovka
Hotel Velká Klajdovka

8,4 / 10 (720 hodnotenie)

Hotel Velká Klajdovka sa nachádza na zelenom okraji Brna, na svahu s výhľadom na mesto. Ponúka izby s vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko. Hotel sa nachádza na okraji Moravského krasu, kde možno nájsť mnoho turistických a cyklistických chodníkov.

Apartmán Zderadova
Apartmán Zderadova

9,4 / 10 (55 hodnotenie)

Apartmán Zderadova sa nachádza v Brne 3 km od hradu Špilberk, 4,2 km od Brnianskeho výstaviska a 2,5 km od Katedrály sv. Petra a Pavla a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán je vzdialený 1,7 km od Kapucínskej krypty a 3,1 km od Námestia slobody.

Ubytování v Brně
Ubytování v Brně

8,9 / 10 (362 hodnotenie)

Penzión Ubytování v Brně sa nachádza 300 metrov od Vily Tugendhat a 100 metrov od parku Lužánky v Brne. Ponúka vám vonkajší sezónny bazén a záhradu. V celej budove môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Moravský kras Penzion Kociánka
Moravský kras Penzion Kociánka

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Penzión Kocianka sa nachádza v Brne, 5 km od hradu Špilberk. Má záhradu, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi a terasu. Veletrhy Brno sa nachádzajú 6 km od ubytovania a vila Tugendhat je vzdialená 3,9 km. Vianočný trh v Brne sa nachádza 5 km od ubytovania a katedrála sv. Petra a Pavla je vzdialená 6 km.

Hotel U Šuláka
Hotel U Šuláka

7,9 / 10 (398 hodnotenie)

Hotel U Šuláka sa nachádza uprostred zelene neďaleko brnianskej priehrady, 9 km od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

ADC Design Apartmány
ADC Design Apartmány

8,2 / 10 (981 hodnotenie)

ADC Design Apartmány sa nachádzajú v Brne, 1 km od hradu Špilberk a 2,1 km od výstaviska Veľtrhy Brno. Ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním a bezplatným Wi-Fi.

Alfa Panorama Brno
Alfa Panorama Brno

8,8 / 10 (121 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Alfa Panorama Brno sa nachádza v modernej budove, len 5 minút jazdy od Brnenskej priehrady a ponúka Wi-Fi pripojenie na internet zdarma a bezplatné parkovisko.

Zážitková noc OROOM Indie
Zážitková noc OROOM Indie

8,7 / 10 (9 hodnotenie)

Zážitková noc OROOM Indie sa nachádza v Brne, v 3.1 km St.Petra a Pavla a 3.5 km od hlavnej stanice Brno.Nehnuteľnosť sa nachádza 2.3 km od hradu Špilberk, 4.4 km od Veľtrhu Brno a 3.1 km od vily Tugendhat.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Apartmán Stursovka
Apartmán Stursovka

8,2 / 10 (142 hodnotenie)

Apartmán Stursovka sa nachádza v Brne, 6 km od Veľtrhov Brno, 4,3 km od brnenských vianočných trhov a 5 km od Katedrály sv. Petra a Pavla. Ubytovanie je vzdialené 3,9 km od hradu Špilberk. Na mieste môžete využívať súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Hotel International Brno
Hotel International Brno

8,6 / 10 (3159 hodnotenie)

Hotel International Brno sa nachádza v centre mesta priamo pod hradom Špilberk. V 2 reštauráciách sa podávajú jedlá medzinárodnej a česko-moravskej kuchyne. Bar ponúka občerstvenie a kokteily. Dostupné je bezplatné Wi-Fi.

Hotel Belcredi
Hotel Belcredi

9 / 10 (645 hodnotenie)

Hotel Belcredi sa nachádza uprostred klasicistického zámku Belcredi 2 km od Moravského krasu a chránenej prírodnej rezervácie. a ponúka ubytovanie v pokojnej prírode na okraji Brna s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Happy Apartment
Happy Apartment

7,8 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán Happy sa nachádza v Brne, 500 metrov od hradu Špilberk a 1,9 km od výstaviska Veletrhy Brno.

ApartHostel Brno
ApartHostel Brno

5,3 / 10 (38 hodnotenie)

ApartHostel Brno ponúka izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet v Brne, pohodlne umiestnenú na 1.8 km od St.Petra a Pavla a 1.8 km od vily Tugendhat.Nehnuteľnosť je cca 3.2 km od Veľtrhu Brno, 2.6 km od hlavnej stanice v Brne a 19 km od Masarykovho okruhu.Nehnuteľnosť je 1.4 km od centra mesta a 1.2 km od hradu Špilberk.Priepasť Macocha je od hostela vzdialená 33 km a Dinopark Vyškov 36 km.Najbližšie letisko Brno-Tuřany sa nachádza 10 km od ubytovacieho zariadenia ApartHostel Brno.

OREA Congress Hotel Brno
OREA Congress Hotel Brno

9 / 10 (4142 hodnotenie)

OREA Congress Hotel Brno sa nachádza hneď vedľa Brnianskych veľtrhov a ponúka konferenčné priestory, vynikajúcu kuchyňu, príjemné izby a ľahký prístup do centra mesta.

Bed & Breakfast Penzion Brno
Bed & Breakfast Penzion Brno

6,9 / 10 (218 hodnotenie)

Tento penzión sa nachádza 2 km od centra Brna, má záhradu a bar, kde si môžete vychutnať moravské vína a občerstvenie. Športové centrum je vzdialené 250 metrov. Priamo na mieste máte k dispozícii bezplatné parkovisko.

Penzion Expo Living #33 brno-living cz
Penzion Expo Living #33 brno-living cz

8,8 / 10 (517 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion Expo Living #33 brno-living cz sa nachádza v Brne necelých 300 metrov od Brnianskeho výstaviska a 1,3 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Ubytovanie je vzdialené približne 3,1 km od vily Tugendhat a 1,7 km od Kapucínskej krypty i od Starej radnice. V penzióne sa môžete ubytovať v rodinných izbách.

Alfa Riverside Brno
Alfa Riverside Brno

9,1 / 10 (134 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Alfa Riverside Brno sa nachádza v Brne len 1 km od výstaviska Veletrhy Brno. Ponúka reštauráciu, bar a službu organizácie výletov. Pri apartmáne sa nachádza súkromné parkovisko.

Apartmány Skryjova
Apartmány Skryjova

9,4 / 10 (501 hodnotenie)

Apartmány Skryjova sa nachádzajú v Brne, 4,3 km od hradu Špilberk a 8 km Brnianskych veľtrhov, a ponúkajú ubytovanie s TV s plochou obrazovkou. Vo všetkých priestoroch môžete využívať bezplatné Wi-Fi a na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Nobless Apartment Brno
Nobless Apartment Brno

9,7 / 10 (125 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Nobless Apartment Brno sa nachádza v centre Brna 1,4 km od Brnianskeho výstaviska a 2,4 km od hradu Špilberk a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a prístupom do záhrady. Na mieste môžete parkovať na súkromnom parkovisku.

Mezi Stromy
Mezi Stromy

9,2 / 10 (393 hodnotenie)

Toto ubytovanie, vhodné pre hostí s domácimi zvieratami, sa nachádza 15 km od Brna a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a reštauráciu. Parkovať môžete na súkromnom parkovisku na mieste zdarma.

Apartmány Arte
Apartmány Arte

9,1 / 10 (953 hodnotenie)

Apartmány Arte sa nachádzajú v Brne 1,7 km od hradu Špilberk. Ponúkajú ubytovanie s klimatizáciou a bezplatným Wi-Fi.