Penzión

Penzion Praktik Krumlov

8,8 / 10 (128 hodnotenie)

Přísečná 71, Přísečná, 38101, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (penzión) Penzion Praktik Krumlov sa nachádza v meste Přísečná (Česká republika - Juhočeský kraj). Penzión Penzion Praktik Krumlov svojou lokalitou patrí do regiónu Juhočeský kraj.

Penzion Praktik Krumlov - Fotografie

Penzion Praktik Krumlov - Adresa

Booking.com

Penzion Praktik Krumlov - Popis

Penzión Praktik Krumlov sa nachádza v obci Přísečná, 5 minút jazdy od Českého Krumlova. Ponúka záhradu s priestorom na posedenie. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi a na mieste nechýba súkromné neplatené parkovisko.

Izby majú súkromnú kúpeľňu a TV.

Posilňovňu a squashové ihrisko nájdete 200 metrov od ubytovania. Reštaurácia a obchod s potravinami sú vzdialené 3 minúty chôdze.

Penzion Praktik Krumlov - Vybavenie ubytovania

Exteriér

 • Vonkajší nábytok
 • Terasa
 • Priestory vhodné na piknik
 • Slnečná terasa
 • Záhrada

Všeobecné

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Súkromný vchod
 • Nefajčiarske izby
 • Kúrenie
 • Koberec

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Sprchovací kút
 • Toaletný papier
 • Toaleta

Bezpečnosť

 • Vonkajší kamerový systém
 • Vstup s kľúčom
 • Hasiace prístroje
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch

Služby

 • Možnosť rezervácie výletov
 • Spoločenská miestnosť/miestnosť s TV
 • Priestor na organizovanie stretnutí či hostín

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky
 • nemecky

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Aktivity

 • Cyklistika

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Ďalšie ubytovanie v oblasti Juhočeský kraj

Penzion Nad Kvildou
Penzion Nad Kvildou

8,6 / 10 (106 hodnotenie)

Penzión Nad Kvildou sa nachádza v obci Kvilda, 49 km od Pasova. Svojim hosťom ponúka lyžiarsku školu a úschovňu lyží. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch i súkromné parkovisko na mieste zdarma.

Javorník 88
Javorník 88

9,8 / 10 (82 hodnotenie)

Javorník 88 sa nachádza v Javorníku a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Bernartice
Pension Bernartice

7,9 / 10 (128 hodnotenie)

Penzión Bernartice sa nachádza v Bernarticiach, 24 km od hradu Zvíkov a 36 km od Orlickej priehrady. Ponúka ubytovanie so spoločným salónikom a bezplatným Wi-Fi, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 42 km od zámku Hluboká.

Apartmány na Šumavě
Apartmány na Šumavě

9,2 / 10 (49 hodnotenie)

Apartmány na Šumavě sa nachádzajú v obci Stachy v Juhočeskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Holiday home U Luboše
Holiday home U Luboše

9,9 / 10 (8 hodnotenie)

Dovolenkový dom U Luboše so spoločným salónikom a výhľadom do záhrady sa nachádza v Trhových Svinoch, 24 km od Námestia Přemysla Otakara II. a 31 km od zámku Český Krumlov.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Kosky
Penzion Kosky

8,2 / 10 (347 hodnotenie)

Pension Kosky sa nachádza v meste Hamr, 38 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Medzi zariadenia tohto ubytovacieho zariadenia patrí reštaurácia, spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Hostia si môžu dať drink v bare.

Hotel v Centru
Hotel v Centru

8,2 / 10 (497 hodnotenie)

Hotel v Centru sa nachádza v Českých Budějoviciach, 100 metrov od námestia Přemysla Otakara II. a 1,3 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice. Ponúka bezplatné Wi-Fi a reštauráciu. Pivovar Budějovický Budvar je vzdialený približne 2,6 km, výstavisko České Budějovice 2,2 km a nákupné centrum Čtyři Dvory 3,2 km. V hoteli sú k dispozícii rodinné izby.

Restaurace čp.2
Restaurace čp.2

9,3 / 10 (100 hodnotenie)

Nachádza sa na Slapoch, 44 km od Hradu Zvíkov, Reštaurácia čp.2 ponúka ubytovanie so záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.Penzión má rodinné izby.

Villa Gap apartments
Villa Gap apartments

9,2 / 10 (273 hodnotenie)

Vila Gap sa nachádza v Českom Krumlove v Juhočeskom kraji, 900 metrov od hradu Český Krumlov. Ponúka vám terasu a výhľad na mesto. Na mieste môžete parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku.

Benešova Hora 102
Benešova Hora 102

Benešova Hora 102 sa nachádza vo Vacove a ponúka terasu.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Travel Hostel
Travel Hostel

8,1 / 10 (274 hodnotenie)

Hostel Travel sa nachádza v centre mesta Český Krumlov, chráneného UNESCO-m, len 300 metrov od historického námestia. Ponúka spoločný balkón s jedinečným výhľadom na zámok, bar, reštauráciu a vnútorný dvor s grilom.

Apartments 511
Apartments 511

8,2 / 10 (243 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartment 511 s výhľadom na rieku sa nachádza v Českom Krumlove, 800 metrov od zámku Český Krumlov. Bezplatne môžete využívať Wi-Fi a súkromné parkovisko.

Apartments Dlouhá 93
Apartments Dlouhá 93

9,5 / 10 (45 hodnotenie)

Apartmány Dlouhá 93 sa nachádzajú v centre mesta Český Krumlov, len pár krokov od zámku Český Krumlov. Ponúkajú dobre vybavené ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Apartmány Knížkovi
Apartmány Knížkovi

9,4 / 10 (48 hodnotenie)

Apartmány Knížkovi s výhľadom na mesto sa nachádzajú v Slavoniciach, 25 km od historického centra mesta Telč a 25 km od zámku Telč.Tento apartmán ponúka záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa U Šupíků
Chalupa U Šupíků

9,4 / 10 (7 hodnotenie)

Chalupa U Šupíků sa nachádza v Křišťanove, 34 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, detským klubom a spoločným salónikom.Chata sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie, cyklistika a šípky.

Útulný domek s malou zahrádkou
Útulný domek s malou zahrádkou

9,2 / 10 (9 hodnotenie)

Utulný domek s malou zahrádkou sa nachádza v Dačiciach a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Nachádza sa 11 km od historického centra Telča a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Lipno-1
Apartmány Lipno-1

8,8 / 10 (48 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartmány Lipno-1 sa nachádza v Lipne nad Vltavou, 1,3 km od Lipenskej priehrady a 2,2 km od Stezky korunami stromov Lipno. Ubytovanie ponúka výhľad na hory, terasu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Sněžná Volary
Penzion Sněžná Volary

9 / 10 (127 hodnotenie)

Penzion Sněžná Volary sa nachádza v meste Volary a ponúka záhradu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch.Súčasťou ubytovacieho zariadenia je reštaurácia a spoločný salónik.Služba organizácie výletov vám pomôže s plánovaním dní.

Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě
Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě

7,8 / 10 (72 hodnotenie)

Apartmány Lipno - Böhmerwald - Nová Pec na Šumavě s výhľadom na hory, bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v Novej Peci, 40 km od zámku Český Krumlov.

Villa Cihelna apartments
Villa Cihelna apartments

9,4 / 10 (227 hodnotenie)

Apartmány Villa Cihelna sa nachádzajú v Českom Krumlove, 1,2 km od miestneho zámku a 900 metrov od Otáčajúceho hľadiska. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu. Na mieste môžete parkovať na neplatenom súkromnom parkovisku.

Pension MONO - Adults Only
Pension MONO - Adults Only

9,7 / 10 (225 hodnotenie)

Penzión MONO - Adults Only má výhodnú polohu v centre Českého Krumlova a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte a terasu.Ubytovanie je vzdialené približne 24 km od Námestia Přemysla Otakara II., 1 km od otočného amfiteátra a 500 metrov od hlavného námestia v Českom Krumlove.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 200 metrov od zámku Český Krumlov.

Villa Gall
Villa Gall

9,2 / 10 (34 hodnotenie)

Nachádza sa v Českom Krumlove, 3.Vila Gall sa nachádza 7 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Ubytovanie je vzdialené približne 27 km od Námestia Přemysla Otakara II., 2 km od Hlavného námestia v Českom Krumlove a 3.5 km od Rotujúceho amfiteátra.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Statek Topělec Appartman I
Statek Topělec Appartman I

9,7 / 10 (10 hodnotenie)

Statek Topělec Appartman I sa nachádza v Písku, 32 km od hradu Zvíkov, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Family Krumlov
Apartmány Family Krumlov

7,5 / 10 (64 hodnotenie)

Apartmány Family Krumlov sa nachádzajú v Českom Krumlove, 2,6 km od zámku Český Krumlov a hlavného námestia. Ponúkajú výhľad na bazén a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Horní Brána
Apartments Horní Brána

9,5 / 10 (586 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Horní Brána sa nachádza v Českom Krumlove, neďaleko autobusovej stanice a 2,4 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie s balkónom s výhľadom na rieku, ako aj záhradu a terasu. Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom je v oblasti, kde sa môžete venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Hotel Peregrin
Hotel Peregrin

8,8 / 10 (265 hodnotenie)

Hotel Peregrin sa nachádza v Českom Krumlove, 300 metrov od zámku Český Krumlov a tiež približne 300 metrov od umeleckého centra Egon Schiele, 800 metrov od minoritského kláštora a necelý 1 km od kostola sv. Jošta - Múzea marionet. Ponúka službu organizácie výletov, nefajčiarske izby, záhradu, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch, gril, izbovú službu, predaj vstupeniek a úschovňu batožiny.

Chaty Dvořiště
Chaty Dvořiště

9,8 / 10 (13 hodnotenie)

Chaty Dvořiště sa nachádzajú v Lomnici nad Lužnicí a ponúkajú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, záhradu, terasu a zariadenia na vodné športy.

Pension Na Vyhlídce
Pension Na Vyhlídce

9,1 / 10 (138 hodnotenie)

Penzión Na Vyhlídce je malý rodinný penzión situovaný v rezidenčnej štvrti mesta Český Krumlov. Ponúka priestrannú záhradu so stolom a stoličkami a detským ihriskom. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Na mieste si môžete zakúpiť poukážky na kyvadlovú dopravu alebo letiskový transfer.

Kájovská hospoda
Kájovská hospoda

7,4 / 10 (150 hodnotenie)

Tento penzión sa nachádza v malej obci Kájov, 4 km od historického centra Českého Krumlova.Kájovská hospoda má vonkajšiu terasu a priestrannú reštauráciu s českou kuchyňou.

Hotel Ruze
Hotel Ruze

7,4 / 10 (837 hodnotenie)

Tento 5-hviezdičkový luxusný hotel sídli v budove bývalého kláštora v centre nádherného mesta Český Krumlov.

Apartmán Life in Nature
Apartmán Life in Nature

9,9 / 10 (30 hodnotenie)

Amán Life in Nature sa nachádza v Jaroniciach a ponúka.Tento apartmán má záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbbbbbbbbbparkovisko.

Penzion U Polenů
Penzion U Polenů

9,2 / 10 (9 hodnotenie)

Pension U Polenů sa nachádza v Třeboni, 30 km od námestia Přemysla Otakara II. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom a terasou.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 30 km od Čiernej veže, 30 km od hlavnej autobusovej stanice České Budějovice a 30 km od hlavnej železničnej stanice České Budějovice .V celom objekte je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a zámok Český Krumlov je vzdialený 49 km.

Apartmán 809 Nová Pec
Apartmán 809 Nová Pec

9,3 / 10 (50 hodnotenie)

Apartmán 809 Nová Pec so záhradou a terasou ponúka ubytovanie v Novej Peci s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Apartmán v Harmonii 3 patro
Apartmán v Harmonii 3 patro

9 / 10 (56 hodnotenie)

Apartmán v Harmonii 3 patro je nehnuteľnosť v Třeboni pri zámku Třeboň.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, bar a reštauráciu.

Penzion a wellness U Třeboňské madony
Penzion a wellness U Třeboňské madony

8,8 / 10 (118 hodnotenie)

Penzion a wellness U Třeboňské madony s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Třeboni, 300 metrov od zámku Třeboň.

Penzion Dvůr
Penzion Dvůr

9,2 / 10 (71 hodnotenie)

Rodinný penzión Dvůr sa nachádza v obci Obora a ponúka panoramatický výhľad na Šumavu.Hostia majú k dispozícii terasu s posedením a grilom.Moderné apartmány majú bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Vila Dvorečná
Vila Dvorečná

Vila Dvorečná sa nachádza len 37 km od zámku Český Krumlov a ponúka ubytovanie v Loučoviciach s prístupom do spoločného salónika, kúpeľného a wellness centra, ako aj spoločnej kuchyne.Táto vila má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartment No. 29 - Riviéra Lipno nad Vltavou 511
Apartment No. 29 - Riviéra Lipno nad Vltavou 511

Nachádza sa na pláži v Lipne nad Vltavou, Apartmán č.29 - Riviéra Lipno nad Vltavou 511 má predajňu skipasov a nachádza sa v blízkosti Lipenskej priehrady.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Jakub - Lipno nad Vltavou
Apartmány Jakub - Lipno nad Vltavou

8,4 / 10 (39 hodnotenie)

Apartmán Jakub a Jan - Lipno nad Vltavou sa nachádza v centre mesta, necelých 8 minút chôdze a ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Lipne nad Vltavou.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion-apartmán Souček
Penzion-apartmán Souček

9,4 / 10 (214 hodnotenie)

Penzión-apartmán Souček sa nachádza v Jindřichovom Hradci, 700 metrov od kaštieľa. Ponúka vám spoločenskú miestnosť, nefajčiarske izby, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a záhradu. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a ubytovanie sa môže pochváliť aj terasou.

Hotel Adler
Hotel Adler

8,2 / 10 (359 hodnotenie)

Hotel Adler je rodinou prevádzkovaný hotel v rezidenčnej štvrti Českých Budějovíc, 15 minút chôdze od historického centra mesta.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány ČERNÝ KOHOUT
Apartmány ČERNÝ KOHOUT

8,5 / 10 (107 hodnotenie)

Apartmány ČERNÝ KOHOUT sa nachádzajú v Černej v Pošumaví v Juhočeskom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chata Mareček - v lesní osadě u řeky Lužnice
Chata Mareček - v lesní osadě u řeky Lužnice

9,5 / 10 (6 hodnotenie)

Chata Mareček - v lesní osade u řeky Lužnice s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s balkónom a rýchlovarnou kanvicou, približne 46 km od zámku Hluboká.Tento dovolenkový dom má súkromný bazén, záhradu, gril, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Míra
Apartmány Míra

9,1 / 10 (27 hodnotenie)

Apartmány Míra sa nachádzajú v Novej Peci v Juhočeskom kraji, 39 km od zámku Český Krumlov. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Pristav
Penzion Pristav

8,1 / 10 (273 hodnotenie)

Tento penzión sa nachádza len 150 metrov od brehu jazera Lipno a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo verejných priestoroch, požičovňu lodí a bicyklov a reštauráciu podávajúcu pokrmy českej kuchyne.

LIPNO BEACH SIDE - RIVIERA APARTMENT
LIPNO BEACH SIDE - RIVIERA APARTMENT

9,2 / 10 (23 hodnotenie)

Apartmán LIPNO BEACH SIDE - RIVIERA sa nachádza v Lipne nad Vltavou, len 33 km od zámku Český Krumlov. Ponúka ubytovanie na pláži so záhradou, reštauráciou a bezplatným Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Pension Vyhlídka
Pension Vyhlídka

7 / 10 (9 hodnotenie)

Penzión Vyhlídka v Přední Výtoni s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie, záhradu, terasu a bar.

Hotel Churáňov
Hotel Churáňov

8,2 / 10 (333 hodnotenie)

Hotel Churáňov sa nachádza v obci Stachy v Národnom parku Šumava, v nadmorskej výške 1000 metrov. Je vzdialený 200 metrov od lyžiarskych zjazdoviek a bežkárskych tratí. Ponúka saunu.