Hotel

Château Rychvald

9,2 / 10 (91 hodnotenie)

Orlovská 1, Rychvald, 735 32, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Château Rychvald sa nachádza v meste Rychvald (Česká republika - Moravskosliezský kraj). Hotel Château Rychvald svojou lokalitou patrí do regiónu Moravskosliezský kraj.

Château Rychvald - Fotografie

Château Rychvald - Adresa

Booking.com

Château Rychvald - Popis

Ubytovacie zariadenie Château Rychvald sa nachádza v meste Rychvald. K dispozícii máte záhradu. V ubytovaní s terasou môžete bezplatne využívať Wi-Fi aj súkromné parkovisko.

Hotelové ubytovacie jednotky sú vybavené TV. K vybaveniu každej izby v ubytovaní Château Rychvald patrí posteľná bielizeň a uteráky.

V ubytovaní sa podávajú kontinentálne raňajky.

Mesto Bielsko-Biala je od ubytovania Château Rychvald vzdialené 50 km a mesto Wisła 44 km. Letisko Leoša Janáčka Ostrava, ktoré je k hotelu najbližšie, sa nachádza vo vzdialenosti 25 km.

Château Rychvald - Vybavenie ubytovania

Kúpeľňa

 • Uteráky
 • Sušič vlasov
 • Toaletný papier
 • Toaleta
 • Sprchovací kút

Všeobecné

 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Exteriér

 • Záhrada
 • Terasa

Kuchyňa

 • Chladnička

Média/Technika

 • TV

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii vo verejných priestoroch a je bezplatné.

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Spálňa

 • Posteľná bielizeň

Dohovoríte sa

 • česky

Ďalšie ubytovanie v oblasti Moravskosliezský kraj

Hotel Steiger
Hotel Steiger

7,1 / 10 (36 hodnotenie)

Hotel Steiger sa nachádza v centre mesta Krnov, 500 metrov od autobusovej a železničnej stanice. Ponúka bowling, biliard, posilňovňu a solárium. Každé ráno sa v hoteli podávajú raňajky. Počas dňa si potom v reštaurácii môžete vychutnať pokrmy českej i medzinárodnej kuchyne.

Hotel Edvard
Hotel Edvard

9,3 / 10 (41 hodnotenie)

Hotel Edvard sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, ako aj spoločenskú miestnosť a záhradu.

Stylové podkrovní apartmány Ostrava
Stylové podkrovní apartmány Ostrava

9,6 / 10 (41 hodnotenie)

Štylové podkrovní apartmány Ostrava ponúkajú ubytovanie v Ostrave.Tento apartmán je nefajčiarsky a nachádza sa na 2.5 km od Stodolní ulice.K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Babiččin Vejminek
Babiččin Vejminek

9,5 / 10 (22 hodnotenie)

Babiččin Vejminek sa nachádza v Čeladnej, 36 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi, spoločnou kuchyňou a spoločným salónikom.Nachádza sa 40 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a ponúka gril a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Čavisov
Penzion Čavisov

9,7 / 10 (89 hodnotenie)

Pension Čavisov sa nachádza v Čavisove, 18 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 19 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava, 12 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov a 16 km od Ostrava Arény.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Horské Apartmány Bílý Vlk
Horské Apartmány Bílý Vlk

9,4 / 10 (95 hodnotenie)

Horské apartmány Bílý Vlk ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory vo Vaclavove u Bruntalu. Hostia majú k dispozícii gril, záhradu a terasu.

Rybí Dům
Rybí Dům

8,2 / 10 (51 hodnotenie)

Rybí Dům sa nachádza v Chotěbuzi, 34 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, terasu a reštauráciu.Hotel s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 29 km od ZOO Ostrava a 35 km od Arény Ostrava.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 39 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava.

Penzion Trattoria
Penzion Trattoria

7,6 / 10 (71 hodnotenie)

Pension Trattoria sa nachádza v obci Hŭzová, 30 km od Olomouckého hradu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Medzi zariadenia tohto ubytovacieho zariadenia patrí reštaurácia, spoločná kuchyňa, služba organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Hostia si môžu dať drink v bare.

Johnys apartment
Johnys apartment

8,9 / 10 (17 hodnotenie)

Odohráva sa v Ostrave, 9.Apartmán Johnys sa nachádza 2 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a 14 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, sezónny vonkajší bazén a klimatizáciu.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Mega Chalupa MAX
Mega Chalupa MAX

Mega Chalupa MAX so sezónnym vonkajším bazénom, záhradou a spoločným salónikom sa nachádza v Starom Měste, 23 km od Pradědu.

Apartmán Lukas s KRBEM v centru
Apartmán Lukas s KRBEM v centru

9,8 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán Lukáš s KRBEM v centru sa nachádza v Karvinej, 24 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným Wi-Fi a bankomatom.Z ubytovacieho zariadenia sa naskytá výhľad na mesto a do záhrady. Národná kultúrna pamiatka Dolní oblast Vítkovice je vzdialená 25 km.

Hostel Moravia Ostrava
Hostel Moravia Ostrava

7,4 / 10 (552 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Moravia Ostrava sa nachádza neďaleko centra mesta, 550 metrov od hlavnej železničnej stanice v Ostrave. Ponúka vám jednoducho zariadené izby a reštauráciu. V blízkosti nájdete bezplatné verejné parkovisko.

Peras Wellness Hotel
Peras Wellness Hotel

9 / 10 (399 hodnotenie)

Wellness hotel Peras sa nachádza v obci Ludvíkov, 600 metrov od najbližšieho lyžiarskeho vleku, a ponúka reštauráciu, fitnescentrum, wellness centrum, voľný vstup do krytého bazéna a úschovňu lyží. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Chata u Potůčku
Chata u Potůčku

9 / 10 (2 hodnotenie)

Chata u Potůčku s výhľadom do záhrady ponúka ubytovanie s patiom a kávovarom, približne 43 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov.Nachádza sa 47 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytování v soukromí Karin
Ubytování v soukromí Karin

8,8 / 10 (36 hodnotenie)

Ubytování v soúkromí Karin ponúka ubytovanie s vlastným stravovaním v Ludvíkove. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmán Alesta Bruntál
Apartmán Alesta Bruntál

9,4 / 10 (24 hodnotenie)

Apartmán Alesta Bruntál sa nachádza v Bruntále, 25 km od Pradědu, v oblasti, kde sa môžete venovať pešej turistike.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Chata Leonka - Dolní Moravice
Chata Leonka - Dolní Moravice

9 / 10 (2 hodnotenie)

Chata Leonka - Dolní Moravice sa nachádza v obci Dolní Moravice, 40 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka reštauráciu a bar s grilom.Nachádza sa 19 km od Pradědu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Pension Padre
Pension Padre

9,3 / 10 (613 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Pension Padre sa nachádza v Ostrave 2,5 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a kasínom. Ubytovať sa môžete v rodinných izbách a využívať môžete aj terasu. Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov. Nachádza sa 6 km od Stodolní ulice.

APARTMÁNY DRING
APARTMÁNY DRING

9,7 / 10 (16 hodnotenie)

APARTMÁNY DRING sa nachádza vo Václavove u Bruntálu, 21 km od Pradědu a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel city.city
Hotel city.city

8,8 / 10 (382 hodnotenie)

Totel City.city je dizajnový hotel s podkrovnou reštauráciou, ktorý sa nachádza v Ostrave, 2,5 km od centra mesta. Parkovať môžete na neplatenom parkovisku a dostupné je aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion u Lupíků
Penzion u Lupíků

8,9 / 10 (37 hodnotenie)

Penzion u Lupíků sa nachádza vo Frýdlante nad Ostravicí, 31 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj detské ihrisko.Penzión ponúka miestnu reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Penzion Kutil Trojanovice
Penzion Kutil Trojanovice

8,6 / 10 (235 hodnotenie)

Penzión Kutil Trojanovice sa nachádza vo Frenštáte pod Radhoštěm a ponúka minimarket na mieste a apartmány s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet. Raňajky sú k dispozícii na požiadanie a parkovať môžete na mieste zadarmo na súkromnom parkovisku.

ROUBENKA-JESENKA II
ROUBENKA-JESENKA II

7,3 / 10 (12 hodnotenie)

RoUBENKA-JESENKA II sa nachádza v Dolní Moravici a ponúka výhľad na hory a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, 19 km od Pradědu a 40 km od Múzea papiera Velké Losiny.

Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice
Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice

9,5 / 10 (354 hodnotenie)

Ubytovanie Restaurace a penzion Pod Lipami Metylovice sa nachádza v obci Metylovice a ponúka reštauráciu, bezplatné požičanie bicyklov, bar a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. Hostia sa môžu ubytovať v rodinných izbách. Pre deti je pripravené detské ihrisko. Hostia môžu využívať bezplatné súkromné parkovisko a letiskový transfer za poplatok.

Penzion a Restaurace v Zátiší
Penzion a Restaurace v Zátiší

8,6 / 10 (62 hodnotenie)

Penzion a Reštaurácia v Zátiší sa nachádza 21 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolné Vítkovice a ponúka ubytovanie, reštauráciu, bezplatné bicykle, záhradu a terasu.V apartmáne máte k dispozícii Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Orlí hnízdo 853
Orlí hnízdo 853

9,7 / 10 (18 hodnotenie)

Orlí hnízdo 853 sa nachádza v Hornom Těrlicku a ponúka klimatizované ubytovanie s vlastným bazénom, výhľadom na hory a terasou.Vila s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a rybárčenie.

Park Penzion
Park Penzion

8,7 / 10 (101 hodnotenie)

Penzión Park sa nachádza v Malej Morávke, 15 km od Pradědu a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 44 km od Múzea papiera Velké Losiny a ponúka úschovňu lyží a bar.K vybaveniu patrí detské ihrisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je dostupné v celom objekte.

100dola
100dola

9,1 / 10 (9 hodnotenie)

100dola sa nachádza v Malých Hošticiach, 29 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a terasou.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 36 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní oblast Vítkovice, 27 km od železničnej stanice Ostrava-Svinov a 32 km od hlavnej autobusovej stanice Ostrava.Ubytovanie ponúka konferenčné a banketové priestory, pizzeriu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.

Penzion U Zvonu
Penzion U Zvonu

8,4 / 10 (55 hodnotenie)

Rodinný penzión U Zvonu sa nachádza na pokojnom mieste v pešej zóne v Novom Jičíne. Reštaurácia na mieste s letnou terasou podáva českú kuchyňu. Využívať tu môžete aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

APARTHOTEL VÍTKOVICE
APARTHOTEL VÍTKOVICE

8,8 / 10 (711 hodnotenie)

APARTHOTEL VÍTKOVICE sa nachádza v Ostrave necelý 1 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice. Ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Luxor
Luxor

6,4 / 10 (56 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Luxor v Havířove ponúka bezplatné požičanie bicyklov a záhradu. K dispozícii máte aj terasu a spoločenskú miestnosť. Na mieste nechýba ani detské ihrisko.

Slezský Grunt
Slezský Grunt

8,6 / 10 (58 hodnotenie)

Slezský Grunt sa nachádza v Háji ve Slezsku, 20 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a terasu.Tento 3-hviezdičkový penzión ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bar.Objekt je nefajčiarsky a nachádza sa 26 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice.

Apartmány Babyhouse
Apartmány Babyhouse

9,6 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmány Babyhouse ponúkajú ubytovanie s vlastným stravovaním v obci Dolní Lomná. K dispozícii je vám bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Apartmány majú balkón a terasu a sú vybavené TV. Ich súčasťou je kompletne vybavená kuchyňa s mikrovlnnou rúrou a chladničkou. V súkromnej kúpeľni s vaňou alebo so sprchovacím kútom nájdete sušič vlasov. Pokochať sa môžete výhľadom na hory.

Hotel Zámeček na Čeladné
Hotel Zámeček na Čeladné

9,1 / 10 (199 hodnotenie)

Hotel Zámeček na Čeladné má reštauráciu, bezplatné bicykle, bar a spoločný salónik v Čeladnej. Medzi zariadenia tohto hotela patrí recepcia s nepretržitou prevádzkou, izbová služba a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch. Za príplatok môžete parkovať na súkromnom parkovisku.

U Betty - Ostrava Centrum
U Betty - Ostrava Centrum

6,3 / 10 (1714 hodnotenie)

Ubytovanie U Betty - Ostrava Centrum ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi.

Hotel Bartoš
Hotel Bartoš

9,1 / 10 (645 hodnotenie)

Hotel Bartoš sa nachádza v meste Frenštát pod Radhoštěm a ponúka bar, záhradu a terasu. Na mieste je k dispozícii aj reštaurácia, recepcia s nepretržitou prevádzkou, izbová služba a bezplatné W-Fi. Počas pobytu môžu hostia parkovať na bezplatnom súkromnom parkovisku. Za príplatok ponúka ubytovanie letiskový transfer.

Ubytování u Přadků
Ubytování u Přadků

9,3 / 10 (42 hodnotenie)

Ubytování u Přadků sa nachádza v Čeladnej, v Moravsko-sliezskom kraji. K dispozícii je terasu s výhľadom do záhrady. Ubytovanie je vzdialené 44 km od Cieszyna. Využívať môžete súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Studánka
Studánka

7 / 10 (66 hodnotenie)

Penzión Studánka sa nachádza na okraji mesta Orlová a má reštauráciu s terasou, bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch a izby s TV a chladničkou.

Chata Na Kovárně
Chata Na Kovárně

9,7 / 10 (48 hodnotenie)

Chata Na Kovárně sa nachádza v Rýmařove v Moravskosliezskom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom, ako aj vstup do sauny.

Hotel a restaurace Palfrig
Hotel a restaurace Palfrig

8,8 / 10 (88 hodnotenie)

Rodinný hotel a reštaurácia Palfrig sídli na bývalom statku v obci Stará Ves nad Ondřejnicí a má vlastnú reštauráciu s krbom i salónikom. Ostravská ČEZ Aréna je vzdialená 14 km a Letisko Leoša Janáčka v Ostrave-Mošnove 6 km. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

chalupa PA
chalupa PA

8,8 / 10 (5 hodnotenie)

Chalupa PA s výhľadom na hory ponúka ubytovanie so záhradou, spoločným salónikom a terasou, približne 46 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Chata Roubenka - Jesenka
Chata Roubenka - Jesenka

8,2 / 10 (35 hodnotenie)

Chata Roubenka - Jesenka sa nachádza v Dolní Moravici v Moravskosliezskom kraji, necelých 19 km od Pradědu. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Stříbrník
Penzion Stříbrník

9,7 / 10 (43 hodnotenie)

Penzión Stříbrník sa nachádza v Krásnej, 33 km od Národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a 37 km od hlavnej železničnej stanice Ostrava. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a záhradu s terasou a výhľadom na hory.

Villa u Arény
Villa u Arény

8,6 / 10 (175 hodnotenie)

Ubytovanie Villa u Arény sa nachádza 4 km od národnej kultúrnej pamiatky Dolní Vítkovice a ponúka ubytovanie so spoločenskou miestnosťou, záhradou a zdieľanou kuchyňou. Vo všetkých priestoroch ubytovania je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Chalupa Na Křemence
Chalupa Na Křemence

8,9 / 10 (46 hodnotenie)

Chalupa Na Křemence sa nachádza v Třinci v Moravskosliezskom kraji, 19 km od Piastowskej veže a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Ubytovna Pod Mostem
Ubytovna Pod Mostem

5,4 / 10 (241 hodnotenie)

Ubytovna Pod Mostem sa nachádza v centre mesta a na mieste ponúka bar, recepciu s nepretržitou prevádzkou a službu organizácie výletov. Káblové internetové pripojenie je dostupné vo verejných priestoroch.

Golf Apartments
Golf Apartments

8,3 / 10 (152 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Golf Apartments sa nachádza v obci Čeladná a ponúka bar, terasu a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kde sa podávajú jedlá európskej kuchyne, a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné parkovisko.

chatky Dokořán
chatky Dokořán

9 / 10 (5 hodnotenie)

Chatky Dokořán s výhľadom na bazén ponúkajú ubytovanie s bezplatnými bicyklami, sezónnym vonkajším bazénom a záhradou, približne 11 km od lyžiarskeho strediska Zagron Istebná.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.