Hotel

Hotel U Zlateho Andela

8,6 / 10 (497 hodnotenie)

Zamecka 25, Pardubice, 53002, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (hotel) Hotel U Zlateho Andela sa nachádza v meste Pardubice (Česká republika - Pardubický kraj). Medzi najobľúbenejšie vybavenie pre ubytovaných hostí patrí súkromné parkovisko, bezplatné wi-fi a nefajčiarske izby. Hotel Hotel U Zlateho Andela sa nachádza v regióne Pardubický kraj.

Hotel U Zlateho Andela - Fotografie

Hotel U Zlateho Andela - Adresa

Booking.com

Hotel U Zlateho Andela - Popis

Ubytovacie zariadenie Hotel U Zlateho Andela sídli v budove z 15. storočia v historickom centre Pardubic. Nachádza sa len 100 metrov od Pardubického hradu a ponúka izby s bezplatným Wi-Fi.

Všetky izby sú zariadené dreveným nábytkom, vybavené satelitnou TV a majú súkromnú kúpeľňu. Niektoré majú drevené trámy alebo klenuté stropy. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.

V blízkosti ubytovania sa nachádzajú tenisové kurty a bazény. Hrad Kunětická hora sa nachádza vo vzdialenosti necelých 8 km.

Autobusová zastávka Náměstí Republiky je vzdialená 300 metrov. Hlavná železničná stanica so spojmi do Prahy je vzdialená 2 km. Do Prahy sa možno dostať vlakom za 1 hodinu.

Hotel U Zlateho Andela - Vybavenie ubytovania

Všeobecné

 • Klimatizácia
 • Koberec
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Kúpeľňa

 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Toaleta
 • Súkromná kúpeľňa

Exteriér

 • Záhrada
 • Terasa

Média/Technika

 • TV
 • Satelitné kanály

Služby

 • Fax/fotokopírovanie
 • Úschovňa batožín

Výhľad

 • Výhľad na mesto
 • Výhľad do záhrady

Aktivity

 • Cyklistika
 • Pešia turistika

Parkovanie

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii v blízkosti ubytovania (rezervácia je potrebná). Môže byť spoplatnené.
 • Parkovanie na ulici

Obývacie priestory

 • Pracovný stôl

Wellness

 • Masáže

Dohovoríte sa

 • taliansky

Spálňa

 • Skriňa alebo šatník

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Ďalšie ubytovanie v meste Pardubice

NIKA beds
NIKA beds

NIKA beds sa nachádza v Pardubiciach, 44 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa. Ponúka ubytovanie s barom, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a záhradu.Ponúka rodinné izby a gril.Ubytovacie zariadenie ponúka službu organizácie výletov a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Hotel Labe
Hotel Labe

7,9 / 10 (245 hodnotenie)

Hotel Labe s barom sa nachádza v Pardubiciach. V hoteli so službou nonstop recepcie môžete využívať bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch.

Penzion TCV Pardubice
Penzion TCV Pardubice

7,7 / 10 (149 hodnotenie)

Penzión TCV Pardubice sa nachádza v Pardubiciach a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a spoločným salónikom. K dispozícii je bezplatné WiFi, bar a detské ihrisko.

Pension Skylark
Pension Skylark

7,9 / 10 (424 hodnotenie)

Pension Skylark sa nachádza v Pardubiciach. K dispozícii je bar, záhrada, gril a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. V ponuke penziónu sú aj rodinné izby. Hostia môžu využívať slnečnú terasu, spoločnú kuchyňu a zmenáreň.

Hotel Euro
Hotel Euro

8,7 / 10 (670 hodnotenie)

4-hviezdičkový hotel Euro sa nachádza v blízkosti historického centra mesta Pardubice, 5 minút chôdze od Pernštýnského námestia. V hotelovej reštaurácii sa podávajú pokrmy českej i medzinárodnej kuchyne. Bezplatné káblové pripojenie na internet je k dispozícii vo všetkých izbách.

BIRDIE Pension & Wellness
BIRDIE Pension & Wellness

7,9 / 10 (836 hodnotenie)

Ubytovanie BIRDIE Pension & Wellness sa nachádza v Pardubiciach a okrem bezplatného Wi-Fi pripojenia na internet dostupného v celom objekte ponúka aj vlastnú reštauráciu, bar a záhradu. Súkromné parkovisko môžete využívať za príplatok.

Hotel Mrázek
Hotel Mrázek

7,5 / 10 (238 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný hotel Mrázek sa nachádza v historickom centre Pardubíc, len 120 metrov od hradu. Sídli v budove, ktorá je národnou pamiatkou, a ponúka vám ubytovacie jednotky s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a spoločný salónik, kde sa po celý deň podáva bezplatná káva a čaj.

Hotel 100
Hotel 100

8,4 / 10 (189 hodnotenie)

Hotel 100 sa nachádza v historickom centre Pardubíc, 2 km od železničnej stanice a ponúka výhľad na historický zámok. Vo všetkých priestoroch ubytovacieho zariadenia je k dispozícii bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Relaxovať môžete v útulnej hotelovej záhrade.

Apartment Třída Míru
Apartment Třída Míru

9,2 / 10 (74 hodnotenie)

Apartmán Třída Míru s výhľadom na mesto sa nachádza v Pardubiciach, 42 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 42 km od Kostnice v Sedlci.Tento apartmán je vzdialený 45 km od kostola sv.Barbory bba 45 km od historického centra mesta.

Apartmány Svítkov 79
Apartmány Svítkov 79

9,2 / 10 (114 hodnotenie)

Apartmány Svítkov 79 sa nachádzajú 36 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán Lucie
Apartmán Lucie

9,1 / 10 (148 hodnotenie)

Apartmán Lucie sa nachádza len 42 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka ubytovanie v Pardubiciach s prístupom na terasu, kasíno a bankomat.Tento apartmán sa nachádza 42 km od kostnice v Sedlci a 45 km od kostola sv.Barbara.

Hotel Arnost Garni
Hotel Arnost Garni

7,9 / 10 (587 hodnotenie)

Novo zrekonštruovaný hotel Arnošt Garni sa nachádza v centre Pardubíc a ponúka ubytovanie v útulných izbách so skvelou výbavou vrátane kuchyne.

Penzion 102
Penzion 102

8,3 / 10 (82 hodnotenie)

Penzión 102 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi v Pardubiciach. Niektoré ubytovacie jednotky majú terasu s výhľadom do záhrady.

Apartmany U Letiste
Apartmany U Letiste

8,8 / 10 (245 hodnotenie)

Apartmány U Letiště sa nachádzajú v Pardubiciach. Ponúkajú bezplatné Wi-Fi a prístup na záhradu.

Apartmán Višňovka
Apartmán Višňovka

9,9 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán Višňovka sa nachádza v Pardubiciach, 40 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 41 km od Kostnice v Sedlci. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.Tento apartmán sa nachádza 40 km od železničnej stanice Kutná Hora a 42 km od autobusovej stanice Kutná Hora.

Penzion FAJN ***
Penzion FAJN ***

8,4 / 10 (166 hodnotenie)

Penzion FAJN *** sa nachádza v Pardubiciach a hostia môžu využívať terasu. Penzión ponúka reštauráciu, izbovú službu, spoločenskú miestnosť a bezplatné Wi-Fi v celom objekte. K dispozícii je bezplatné súkromné parkovisko a bezplatná kyvadlová doprava.

Hotel & restaurant SIGNAL
Hotel & restaurant SIGNAL

8,7 / 10 (223 hodnotenie)

Hotel sa nachádza 2 km od centra mesta Pardubíc. Ponúka tradičné reštaurácie s vonkajším posedením. Na mieste môžete využívať bezplatné parkovisko. Autobusová zastávka Dubina Sever sa nachádza vo vzdialenosti 50 metrov od hotela.

Apartmán Věra
Apartmán Věra

9 / 10 (19 hodnotenie)

Apartmán Věra s výhľadom do záhrady sa nachádza v Pardubiciach, 38 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a 39 km od kostnice v Sedlci.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Pierre Hotel
Pierre Hotel

8,6 / 10 (396 hodnotenie)

Ubytovanie Pierre hotel & restaurant sa nachádza v Pardubiciach a ponúka reštauráciu, bar, záhradu a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Penzion Šenk Pardubice
Penzion Šenk Pardubice

7,6 / 10 (515 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný penzión Šenk ponúka ubytovanie s vlastnou kúpeľňou v pokojnej časti mesta Pardubice, ktoré je známe výrobou tradičných českých perníkov. V penzióne sa nachádza reštaurácia s vonkajším posedením. K dispozícii je i bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Zelená Žába
Penzion Zelená Žába

9,1 / 10 (1018 hodnotenie)

Penzión Zelená Žába sa nachádza 5 minút chôdze od historického centra Pardubíc a ponúka hosťom reštauráciu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch. Autobusová stanica sa nachádza vo vzdialenosti 1,1 km.

Penzion Na Netřebě
Penzion Na Netřebě

9,3 / 10 (334 hodnotenie)

Penzión Na Netřebě sa nachádza v pokojnom prostredí a 5 km od centra Pardubíc. Bol postavený v roku 2013 a ponúka moderné ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Hůrka
Penzion Hůrka

8,5 / 10 (15 hodnotenie)

Pension Hůrka sa nachádza v Pardubiciach, 45 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, terasu a bar.Toto ubytovacie zariadenie sa môže pochváliť rodinnými izbami a hosťom ponúka aj gril.Pre hostí je k dispozícii spoločná kuchyňa a izbová služba.

Justyna
Justyna

8,4 / 10 (20 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Justyna sa nachádza v Pardubiciach, 47 km od Kolína. Ponúka súkromný bazén, patio, výhľad na jazero, súkromné parkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Víno Hruška Pardubice
Penzion Víno Hruška Pardubice

9,2 / 10 (293 hodnotenie)

Penzión Víno Hruška Pardubice sa nachádza v meste Pardubice a ponúka bar. Všetky izby majú súkromnú kúpeľňu a sú vybavené káblovou TV s plochou obrazovkou. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi a za príplatok je dostupné súkromné parkovisko.

Penzion Hacienda Ranchero
Penzion Hacienda Ranchero

8,3 / 10 (909 hodnotenie)

Penzión Hacienda Ranchero sa nachádza v centre Pardubíc, 400 metrov od aquaparku. Ponúka reštauráciu. Autobusová zastávka je vzdialená 50 metrov od penziónu a železničnú stanicu nájdete 700 metrov odtiaľ.

Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč
Lake View Apartments near Golf Resort Kunětická Hora, Dříteč

8 / 10 (66 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartments near Golf & Spa Resort Kunětická Hora ponúka moderné ubytovanie s prístupom do záhrady s jazerom vhodným na kúpanie, golfové ihrisko a wellness centrum. Vo verejných priestoroch je vám k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Restaurace u Skálu
Restaurace u Skálu

Restaurace u Skálu, ubytovacie zariadenie s barom, sa nachádza v Pardubiciach, 40 km od kostnice v Sedlci, 43 km od kostola sv.Barbory, ako aj 43 km od historického centra mesta.Nachádza sa 40 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a svätého Jána Krstiteľa a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Hotel City
Hotel City

8,2 / 10 (168 hodnotenie)

Hotel City ponúka izby so súkromnou kúpeľňou a apartmány s vlastným stravovaním, iba 5 minút chôdze od centra Pardubíc. Každé ráno si hostia môžu vychutnať raňajky v Café Lounge. Medzi vybavenie patrí bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a satelitná TV. Městské Lázně sa nachádzajú 1 km od hotela.

Apartmány U Vinice
Apartmány U Vinice

9,1 / 10 (37 hodnotenie)

Apartmány U Vinice sa nachádzajú 41 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Hotel Kristl
Hotel Kristl

6,6 / 10 (309 hodnotenie)

Hotel Kristl sa nachádza v pokojnej časti Pardubíc, iba 500 metrov od centra mesta. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch a izby s TV a súkromnou kúpeľňou so sprchovacím kútom a WC. Z izieb sa naskytá výhľad na mesto.

Blatenský dvůr
Blatenský dvůr

7,3 / 10 (153 hodnotenie)

Tento moderný penzión sa nachádza v obci Blato, 8 km od Pardubíc a Chrudimu. Má štýlovú reštauráciou, kde sa podávajú jedlá českej kuchyne, 2 letné terasy a záhradu s detským ihriskom a trampolínou.

Hotel Trim
Hotel Trim

7,6 / 10 (113 hodnotenie)

Hotel Trim sa nachádza v pokojnej štvrti Ohrazenice, iba 7 minút jazdy autom z centra mesta Pardubice. Ponúka priestranné izby s vlastnou kúpeľňou, reštauráciu a bowlingovú dráhu.

Rezidence Mandragora
Rezidence Mandragora

9 / 10 (213 hodnotenie)

Rezidencia Mandragora sa nachádza v centre Pardubíc a ponúka dizajnový interiér a výhľad na mesto.Na mieste je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a masážne služby.

Tolarova Apartmán
Tolarova Apartmán

9,1 / 10 (114 hodnotenie)

Apartmán Tolarova s bbvýhľadom do záhrady ponúka ubytovanie so záhradou a balkónom, približne 41 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, detský klub a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice
Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice

8,9 / 10 (111 hodnotenie)

Apartmány VÍNO HRUŠKA Pardubice sa nachádzajú v Pardubiciach, 42 km od kostola Nanebovzatia Panny Márie a sv. Jána Krstiteľa a 42 km od Kostnice v Sedlci.Ubytovacie zariadenie je vzdialené 45 km od kostola sv.Barbory, 50 km od zámku Litomyšl a 45 km od historického centra mesta.Niektoré izby v hoteli majú balkón s výhľadom na mesto.

Hotel Atrium
Hotel Atrium

8,6 / 10 (721 hodnotenie)

Hotel Atrium sa nachádza na pokojnom mieste v centre Pardubíc, 5 minút chôdze od Zelenej Brány. Hosťom ponúka bezplatné parkovanie vo dvore, moderne zariadené izby s TV s plochou obrazovkou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, ako aj kaviareň s terasou.

Penzion U Kohoutka
Penzion U Kohoutka

8,2 / 10 (746 hodnotenie)

Penzión U Kohoutka sa nachádza 400 metrov od centra mesta a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Siesta Rodinný Resort
Siesta Rodinný Resort

6,4 / 10 (72 hodnotenie)

Rodinný rezort Siesta je obklopený súkromným lesným parkom. Bol postavený v 20. rokoch minulého storočia v typickom novorenesančnom štýle. Na mieste si môžete zahrať petangue, tenis, volejbal a kickball.

Apartment Bubenikova
Apartment Bubenikova

9,1 / 10 (74 hodnotenie)

Apartmán Bubeníkova sa nachádza v Pardubiciach a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na mesto.Tento apartmán je vzdialený 44 km od kostola sv.Barbory bba 49 km od zámku Litomyšl.

Hotel Zlatá Štika
Hotel Zlatá Štika

8 / 10 (1586 hodnotenie)

Hotel Zlatá Štika sa nachádza v centre Pardubíc a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a moderné izby s káblovou TV. Priamo na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko.