Apartmány

No. 34

9,1 / 10 (403 hodnotenie)

Nerudova 809/34, Hradec Králové, 500 02, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) No. 34 sa nachádza v meste Hradec Králové (Česká republika - Královohradecký kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko, bezplatné wi-fi, rodinné izby, nefajčiarske izby, letiskový transfer a veľmi dobré raňajky. Apartmány No. 34 sa nachádza v regióne Královohradecký kraj.

No. 34 - Adresa

Booking.com

No. 34 - Popis

Nachádza sa v Hradci Králové v Královohradeckom kraji, č.34 ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Všetky jednotky majú vlastnú kúpeľňu, TV s plochou obrazovkou a plne vybavenú kuchyňu.

V apartmáne sú každé ráno k dispozícii kontinentálne raňajky.

Požičovňa bicyklov je k dispozícii na č.34.

Babičkino údolie je vzdialené 40 km a ZOO Dvůr Králové nad Labem 38 km.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 25 km od ubytovacieho zariadenia No.34 a ubytovacie zariadenie ponúka platenú kyvadlovú dopravu medzi hotelom a letiskom.

.

No. 34 - Vybavenie ubytovania

Rôzne

 • Klimatizácia
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Kúrenie
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Bezpečnosť

 • Hasiace prístroje
 • Kamerový systém v spoločných priestoroch
 • Detektory dymu

Kuchyňa

 • Kuchyňa
 • Kuchynka

Doprava

 • Požičovňa bicyklov
 • Letiskový transfer

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Kúpeľňa

 • Súkromná kúpeľňa

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou

Jedlo a nápoje

 • Raňajky na izbe

Recepcia

 • Možnosť vystavenia faktúry

Ďalšie ubytovanie v meste Hradec Králové

Modern family apt. with Central Square entrance
Modern family apt. with Central Square entrance

9,4 / 10 (18 hodnotenie)

Moderný rodinný apt. sa nachádza v Hradci Králové, 40 km od Babičkinho údolia a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.So vstupom na Central Square ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Holiday Home Kemp stříbrný rybník
Holiday Home Kemp stříbrný rybník

8,5 / 10 (2 hodnotenie)

Holiday Home Kemp stříbrný rybník, nehnuteľnosť s barom, sa nachádza v Hradci Králové, 45 km od Babičkinho údolia, 47 km od Aqua Parku Kudowa a 43 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Hotel u České koruny
Hotel u České koruny

8,6 / 10 (677 hodnotenie)

Hotel U České koruny sa nachádza v historickej budove v centre Hradca Králové, 300 metrov od Bielej veže a mestskej katedrály. Okrem ubytovania vám ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Studio Voluntário
Studio Voluntário

8 / 10 (64 hodnotenie)

Štúdio Voluntário sa nachádza v Hradci Králové, 40 km od Babičkinho údolia a 37 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a klimatizáciu.

EA Congress Hotel Aldis
EA Congress Hotel Aldis

8,6 / 10 (163 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie EA Congress Hotel Aldis ponúka ubytovanie v Hradci Králové. Tento štvorhviezdičkový hotel ponúka reštauráciu a klimatizované izby s bezplatným Wi-Fi a so súkromnou kúpeľňou.

Hotel Okresní Dům
Hotel Okresní Dům

8,6 / 10 (834 hodnotenie)

Butikový Hotel Okresní Dům je príkladom secesnej architektúry v Hradci Králové. Nachádza sa v pokojnej časti centra mesta a ponúka parkovanie na nádvorí. Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Penzion Uno
Penzion Uno

8,5 / 10 (668 hodnotenie)

Penzión Uno sa nachádza v Hradci Králové. Ponúka reštauráciu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné parkovisko. Na letnej terase je vám k dispozícii gril.

§°§ Carolina's CENTRAL Apartment §°§
§°§ Carolina's CENTRAL Apartment §°§

7,4 / 10 (43 hodnotenie)

§°§ Apartmán Carolina's CENTRAL §°§ v Hradci Králové ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 40 km od Babičkinho údolia a 37 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Cozy apartment near the city center
Cozy apartment near the city center

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Útulný apartmán blízko centra mesta je ubytovanie v Hradci Králové, 39 km od Babičkinho údolia a 36 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Apartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové
Apartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové

9 / 10 (42 hodnotenie)

Apartments 4u: KAMPUS Upstairs Hradec Králové sa nachádza v Hradci Králové a ponúka ubytovanie s barom a bezplatným Wi-Fi, 41 km od Babičkinho údolia a 39 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Penzion MAR
Penzion MAR

7,9 / 10 (434 hodnotenie)

Ubytovanie Penzion MAR ponúka ubytovanie v meste Hradec Králové. Počas pobytu môžu hostia využívať bezplatné Wi-Fi a za príplatok im môže ubytovanie zabezpečiť parkovanie na súkromnom parkovisku.

AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply
AP 1 - Hradec Apartments, Overnight Simply

9,1 / 10 (121 hodnotenie)

Apartmány AP 1 – Hradec, Overnight Simply sa nachádzajú v Hradci Králové a ponúkajú ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Počas pobytu v tomto apartmáne môžete využívať kompletne vybavenú kuchyňu.

No. 12
No. 12

8,4 / 10 (111 hodnotenie)

Situovaný v Hradci Králové, 40 km od Babičkinho údolia a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem, č.12 ponúka záhradu, terasu a bezplatné Wi-Fi.

AP10 - Hradec Apartments
AP10 - Hradec Apartments "Overnight Simply"

9,4 / 10 (234 hodnotenie)

AP10 - Hradec Apartments \Ubytovanie je vzdialené 40 km od údolia babičky a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Pension u Svateho Jana
Pension u Svateho Jana

8,3 / 10 (273 hodnotenie)

Tento penzión sa nachádza na tichom mieste v obci Slobodné Dvory a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, tradičné české jedlá a priestranné izby s TV s plochou obrazovkou. Centrum mesta Hradec Králové je vzdialené 5 km.

EA Hotel Tereziánský dvůr
EA Hotel Tereziánský dvůr

8,6 / 10 (627 hodnotenie)

Ubytovanie Tereziansky Dvůr je vzdialený 5 minút chôdze od starého mesta Hradec Králové. Ponúka bezplatné Wi-Fi a wellness centrum s krytým bazénom a vaňou s tryskami.

Penzion Černý Kůň
Penzion Černý Kůň

8,2 / 10 (72 hodnotenie)

Rodinou prevádzkovaný penzión Černý Kůň sa nachádza na pokojnom mieste 2 km od centra Hradca Králové. Ponúka vám izby so satelitnou TV a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Fifty Shades of Gray studio, city center
Fifty Shades of Gray studio, city center

8,8 / 10 (37 hodnotenie)

Apartmán Fifty Shades of Gray studio, city center sa nachádza v Hradci Králové, 26 km od Pardubíc. Na mieste je k dispozícii súkromné parkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Střešní apartmán s terasou
Střešní apartmán s terasou

9,3 / 10 (24 hodnotenie)

Strešní apartmán s terasou s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Klimatizované ubytovanie je vzdialené 41 km od údolia babičky a hostia môžu využívať súkromné bbparkovisko na mieste a bezplatné Wi-Fi.

Pension Smetanuv statek
Pension Smetanuv statek

8 / 10 (64 hodnotenie)

Penzión Smetanův statek s tichou polohou asi 7 km od historického centra Hradca Králové ponúka izby s vlastným sociálnym zariadením a TV. Bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet je k dispozícii v celom objekte.

Apartmán Na Plachtě
Apartmán Na Plachtě

9,8 / 10 (53 hodnotenie)

Apartmán Na Plachtě s balkónom sa nachádza v Hradci Králové v Královohradeckom kraji.K dispozícii je reštaurácia na mieste, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Nad Oborou
Penzion Nad Oborou

9,2 / 10 (358 hodnotenie)

Penzión Nad Oborou je zrekonštruovaný statok na pokojnom predmestí Hradca Králové, 2 km od centra mesta. Ponúka tenisový kurt, saunu a vírivku. Všetky izby sú vybavené bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Rooftop Triplex Apartment in Centre
Rooftop Triplex Apartment in Centre

8,7 / 10 (16 hodnotenie)

Tento klimatizovaný strešný apartmán sa nachádza v Hradci Králové, 1,1 km od futbalového štadióna Hradec Králové. Ponúka terasu s výhľadom na historické centrum mesta a bezplatné WiFi vo všetkých priestoroch.

Gonda Apartments
Gonda Apartments

9,5 / 10 (64 hodnotenie)

Apartmány Gonda sa nachádzajú na pokojnom mieste v zelenej rezidenčnej štvrti v Hradci Králové v blízkosti ramena rieky Labe a ponúkajú kompletne vybavenú kuchynku a bezplatné Wi-Fi. Historické centrum mesta je vzdialené 2 km.

Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové
Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové

9,1 / 10 (540 hodnotenie)

Ubytovanie Apartments 4u: KAMPUS Hradec Králové sa nachádza v Hradci Králové v rovnomennom kraji a ponúka bezplatné súkromné parkovisko.

Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové
Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové

9,5 / 10 (4 hodnotenie)

Pražské Předměstí Apartman Hradec Králové sa nachádza v Hradci Králové a ponúka ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán ponúka ubytovanie s patiom.

Apartmány U Stříbrných
Apartmány U Stříbrných

9,4 / 10 (226 hodnotenie)

Apartmány U stříbrných ponúkajú ubytovanie s výhľadom do záhrady a bezplatným Wi-Fi v Hradci Králové. K dispozícii je súkromné parkovisko zdarma.

Vila Věkoše - apartmán s terasou a zahradou
Vila Věkoše - apartmán s terasou a zahradou

9,5 / 10 (56 hodnotenie)

Vila Věkoše - apartmán s terasou a záhradou sa nachádza v Hradci Králové v Královohradeckom kraji, 40 km od Babičkinho údolia a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Carolina's Apartment In The Heart Of The City
Carolina's Apartment In The Heart Of The City

3,3 / 10 (3 hodnotenie)

Carolina's Apartment In The Heart Of The City ponúka ubytovanie v Hradci Králové, 37 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Ubytovanie je vzdialené 40 km od údolia babičky a ponúka bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Mitrans
Mitrans

7,8 / 10 (17 hodnotenie)

Mitrans sa nachádza v Hradci Králové, 38 km od Babičkinho údolia a ponúka terasu, nefajčiarske izby a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte.Každá izba má balkón.

Apartments - Penzion Lena
Apartments - Penzion Lena

9,1 / 10 (68 hodnotenie)

Penzión Lena sa nachádza v meste Hradec Králové a svojim hosťom ponúka gril a detské ihrisko. Na mieste je k dispozícii bezplatné súkromné parkovisko. Penzión ponúka aj bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové
Apartmány Šárka Újezd u Hradce Králové

9,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Šárka Újezd bbu Hradce Králové sa nachádzajú v Hradci Králové v Královohradeckom kraji, necelých 31 km od Babičkinho údolia a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detským ihriskom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Lazy Sofa ° Apartment
Lazy Sofa ° Apartment

9,3 / 10 (17 hodnotenie)

Apartmán Lazy Sofa ° sa nachádza v Hradci Králové, 40 km od Babičkinho údolia a 37 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem. Ponúka ubytovanie s vybavením, ako je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou.

Malý útulný byt V Lipkách
Malý útulný byt V Lipkách

9,4 / 10 (85 hodnotenie)

Malý útulný byt V Lipkách sa nachádza v Hradci Králové, 24 km od Pardubíc.

Hotel Grand
Hotel Grand

8,3 / 10 (545 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Hotel Grand sa nachádza v zrekonštruovanej historickej budove v centre Hradca Králové. Ponúka priestranné izby s bezplatným káblovým pripojením na internet a Wi-Fi.

Apartment Holata 401
Apartment Holata 401

9,8 / 10 (13 hodnotenie)

Apartmán Holata 401 s terasou a reštauráciou ponúka ubytovanie v Hradci Králové s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Tento 3-hviezdičkový apartmán má výhľad do záhrady a je vzdialený 43 km od údolia babičky.

City center apartment
City center apartment

9,2 / 10 (17 hodnotenie)

City center apartment je ubytovanie v Hradci Králové, 39 km od Babičkinho údolia a 37 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Tento apartmán s výhľadom na mesto a záhradu je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové
Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové

9,7 / 10 (4 hodnotenie)

Spaní na paletách kousek od centra Hradce Králové ponúka ubytovanie v Hradci Králové, 42 km od Babičkinho údolia a 40 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Tento apartmán s výhľadom na mesto a záhradu má aj bezplatné Wi-Fi.

Harmony Hall
Harmony Hall

7,9 / 10 (77 hodnotenie)

Ubytovanie Harmony Hall sa nachádza len 7 minút chôdze od hlavnej železničnej a autobusovej stanice v Hradci Králové. V spoločenskej miestnosti možno využívať bezplatné Wi-Fi. V blízkosti je k dispozícii platené parkovisko.

Penzion Amátka
Penzion Amátka

8,2 / 10 (456 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Penzion Amátka ponúka ubytovanie v meste Hradec Králové.

Meditation Corner w/ wonderful city view
Meditation Corner w/ wonderful city view

9,3 / 10 (23 hodnotenie)

Meditačný kútik s nádherným výhľadom na mesto ponúka ubytovanie v Hradci Králové, 39 km od Babičkinho údolia a 36 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.

Penzion CASA
Penzion CASA

Penzión CASA sa nachádza v Hradci Králové, Královéhradecký kraj, 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 40 km od údolia babičky.

Unique Central SQUARE business apt.
Unique Central SQUARE business apt.

8,4 / 10 (19 hodnotenie)

Unikátny obchodný apt Central SQUARE.Toto ubytovanie sa nachádza v Hradci Králové, 40 km od Babičkinho údolia a 38 km od ZOO Dvůr Králové nad Labem.Ponúka reštauráciu, výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi v celom objekte.

Boromeum Residence
Boromeum Residence

9 / 10 (381 hodnotenie)

Rezidencia Boromeum ponúka vkusne zariadené apartmány s kuchynkou v pamiatkovo chránenej historickej budove, priamo v historickom centre v Hradci Králové. Na mieste nájdete reštauráciu.

Restaurace a penzion Zděná Bouda
Restaurace a penzion Zděná Bouda

8,5 / 10 (453 hodnotenie)

Reštaurácia a penzión Zděná bouda sa nachádza v rekreačnej oblasti pri lese, 5 km od centra Hradca Králové. Ponúka jedlá českej a medzinárodnej kuchyne, steakové špeciality, moderne zariadené izby s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a parkovisko zadarmo.

Penzion Pupendo
Penzion Pupendo

7 / 10 (75 hodnotenie)

Penzión Pupendo sa nachádza v Hradci Králové, 15 minút chôdze od historického centra mesta. Ponúka ubytovanie v izbách s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Hotel Hertz
Hotel Hertz

8,7 / 10 (108 hodnotenie)

Hotel Hertz sa nachádza v meste Hradec Králové a ponúka spoločenskú miestnosť, záhradu a bezplatné Wi-Fi dostupné vo všetkých priestoroch.

Konference Park Hotel
Konference Park Hotel

8,8 / 10 (238 hodnotenie)

Hotel Konference Park sa nachádza na okraji Hradca Králové hneď pri golfovom ihrisku. Jeho súčasťou je à la carte reštaurácia s ponukou jedál medzinárodnej kuchyne. Každé ráno si môžete dopriať raňajky.