Horská chata

Chata Zvoneček

9,7 / 10 (3 hodnotenie)

Jedlová 10, Jiřetín pod Jedlovou, 407 56, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (horská chata) Chata Zvoneček sa nachádza v meste Jiřetín pod Jedlovou (Česká republika - Ústecký kraj). Horská chata Chata Zvoneček sa nachádza v regióne Ústecký kraj.

Chata Zvoneček - Fotografie

Chata Zvoneček - Adresa

Booking.com

Chata Zvoneček - Popis

Chata Zvoneček, nehnuteľnosť so sezónnym vonkajším bazénom, sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 23 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 40 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 49 km od pevnosti Königstein.Táto chata má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chata má prístup na terasu s výhľadom do záhrady, pozostáva zo 4 spální a plne vybavenej kuchyne.

Hrad Oybin je od chaty vzdialený 23 km a výstavisko Messe- \u0026 Veranstaltungspark LOEBAU 35 km.Najbližšie letisko Drážďany sa nachádza 90 km od chaty Zvoneček.

.

Chata Zvoneček - Vybavenie ubytovania

Exteriér

 • Vonkajší kozub/vonkajšie ohnisko
 • Priestory vhodné na piknik
 • Slnečná terasa
 • Vlastný bazén
 • Vybavenie na grilovanie
 • Terasa
 • Záhrada

Dohovoríte sa

 • česky
 • nemecky
 • anglicky
 • slovensky

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Rodinné izby
 • Nefajčiarske izby

Vonkajší bazén

 • Sezónny bazén
 • Plážové slnečníky

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad do záhrady
 • Výhľad

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Pripojenie na internet nie je k dispozícii.

Kuchyňa

 • Kuchyňa

Vybavenie izby

 • Kúrenie

Ďalšie ubytovanie v meste Jiřetín pod Jedlovou

Pension Lesná
Pension Lesná

8,8 / 10 (76 hodnotenie)

Pension Lesná sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied v Zittau/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a terasu.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 47 km od Ještědu a 20 km od hradu Oybin.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko.

Ubytování Jiřetín
Ubytování Jiřetín

7,7 / 10 (25 hodnotenie)

Ubytovanie Jiřetín so záhradou, terasou a barom ponúka ubytovanie v Jiřetíne pod Jedlovou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento apartmán je vzdialený 48 km od Ještědu a 48 km od pevnosti Königstein.

Chalupa Podhradí
Chalupa Podhradí

9,6 / 10 (21 hodnotenie)

Chalupa Podhradí sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 22 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi, spoločnú kuchyňu a spoločný salónik.Nachádza sa 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka priamy prístup na lyžiach a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Jiřetínská chaloupka
Jiřetínská chaloupka

8,5 / 10 (238 hodnotenie)

Jiřetínská chaloupka sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Vagón Lesná
Vagón Lesná

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Vagón Lesná sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

rekreační dům Pohoda
rekreační dům Pohoda

9,4 / 10 (13 hodnotenie)

Rekreační dům Pohoda sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 40 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 48 km od pevnosti Königstein.Táto vila ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Domeček
Domeček

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

Domeček sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 39 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a reštauráciou.Táto chata má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms
Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms

7,4 / 10 (5 hodnotenie)

Priestranná chata pre skupiny s biliardom a saunou s 8 spálňami sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, len 21 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, terasou a bezplatným Wi-Fi.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na ping-pong.

Chata pod Tolštejnem
Chata pod Tolštejnem

7,7 / 10 (18 hodnotenie)

Chata pod Tolštejnem sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, 22 km od Vysokej školy aplikovanej vied Žitava/Goerlitz. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, gril, bezplatné bicykle a bezplatné súkromné bbparkovisko.

AVe Restaurant
AVe Restaurant

9,2 / 10 (152 hodnotenie)

AVe Restaurant má záhradu, terasu, reštauráciu a bar v Jiřetíne pod Jedlovou.Ubytovanie je vzdialené približne 39 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 48 km od pevnosti Königstein a 48 km od Ještědu.Ubytovacie zariadenie je vhodné pre alergikov a nachádza sa 20 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.

Chatky Lesná
Chatky Lesná

8,8 / 10 (35 hodnotenie)

Chatky Lesná sa nachádzajú 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Haus Tolštejn
Haus Tolštejn

9,5 / 10 (88 hodnotenie)

Haus Tolštejn sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, grilom, záhradou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Pension Liberta
Pension Liberta

7,4 / 10 (7 hodnotenie)

Pension Liberta, nehnuteľnosť s terasou, sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko, 47 km od Ještědu a 50 km od pevnosti Königstein.Nachádza sa 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmány Chata Jedlová hora
Apartmány Chata Jedlová hora

9,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Chata Jedlová hora v Jiřetíne pod Jedlovou s výhľadom na hory ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik, terasu, reštauráciu a priamy prístup na zjazdovky.Pri chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Rustic House v Lužických horách
Rustic House v Lužických horách

9,5 / 10 (13 hodnotenie)

Ubytovanie Rustic House v Lužických horách sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, detské ihrisko, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion u Novotných
Penzion u Novotných

9,4 / 10 (17 hodnotenie)

Penzion u Novotných sa nachádza 20 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány Tollendorf Lužické hory
Apartmány Tollendorf Lužické hory

9,7 / 10 (210 hodnotenie)

Apartmány Tollendorf Lužické hory sa nachádzajú v Jiřetíne pod Jedlovou v Ústeckom kraji, necelých 22 km od Vysokej školy aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, bar a bezplatné súkromné bbparkovisko.