Apartmány

Chata Albrechta

9 / 10 (27 hodnotenie)

Albrechtice v Jizerských horách 352, Albrechtice v Jizerských horách, 468 43, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (apartmány) Chata Albrechta sa nachádza v meste Albrechtice v Jizerských horách (Česká republika - Liberecký kraj) a ponúka svojim hosťom bezplatné parkovisko a bezplatné wi-fi. Apartmány Chata Albrechta svojou lokalitou patrí do regiónu Liberecký kraj.

Chata Albrechta - Fotografie

Chata Albrechta - Adresa

Booking.com

Chata Albrechta - Popis

Chata Albrechta sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka výhľad na hory, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Ubytovacie jednotky majú parketové podlahy, plne vybavenú kuchynku s chladničkou, satelitnú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchovacím kútom.K vybaveniu patrí aj mikrovlnná rúra, varná doska, hriankovač a rýchlovarná kanvica.

V blízkosti sa môžete venovať pešej turistike a lyžovaniu.

Vodopád Kamienczyka je vzdialený 27 km a autobusová stanica Szklarska Poreba 28 km.Najbližšie letisko Pardubice sa nachádza 123 km od chaty Albrechta.

.

Chata Albrechta - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Hriankovač
 • Sporák
 • Kuchynský riad
 • Rýchlovarná kanvica
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička
 • Kuchynka

Kúpeľňa

 • Toaletný papier
 • Uteráky
 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Sprchovací kút

Vybavenie izby

 • Sušiak na bielizeň
 • Stojan na oblečenie
 • Drevená alebo parketová podlaha
 • Dlažba/mramorová podlaha
 • Koberec

Média/Technika

 • TV s plochou obrazovkou
 • Satelitné kanály
 • TV

Aktivity

 • Lyžiarska škola
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie

Spálňa

 • Posteľná bielizeň
 • Skriňa alebo šatník

Obývacie priestory

 • Pohovka
 • Priestor na posedenie

Dohovoríte sa

 • česky
 • anglicky

Parkovanie

 • Bezplatné súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je potrebná).

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Wellness

 • Sauna

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad na hory

Charakteristika budovy

 • Súkromný byt v budove

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

Ďalšie ubytovanie v meste Albrechtice v Jizerských horách

Apartmán HakElaKuky
Apartmán HakElaKuky

9,5 / 10 (2 hodnotenie)

Apartmán HakElaKuky sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so spoločným salónikom, bezplatným Wi-Fi a spoločnou kuchyňou.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

U pošty
U pošty

8,7 / 10 (8 hodnotenie)

U pošty sa nachádza 28 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmán Alexa
Apartmán Alexa

9,3 / 10 (15 hodnotenie)

Apartmán Alexa sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki, 28 km od vodopádu Kamienczyka a 29 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.Tento apartmán s výhľadom na mesto a hory je vybavený bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Apartmán Albrecht
Apartmán Albrecht

8,4 / 10 (5 hodnotenie)

Apartmán Albrecht sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách a ponúka ubytovanie 29 km od vodopádu Szklarki a 29 km od vodopádu Kamienczyka.

Apartments V Zatáčce
Apartments V Zatáčce

8,5 / 10 (83 hodnotenie)

Apartmány V Zatáčce sa nachádzajú v Albrechticiach v Jizerských horách v Libereckom kraji a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartmány Sportrelax
Apartmány Sportrelax

9,2 / 10 (118 hodnotenie)

Apartmány Sportrelax sa nachádzajú v Albrechticiach v Jizerských horách a ponúkajú vírivku a fínsku saunu, ako aj ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a kuchyňou.

Apartmánek u Špičáku
Apartmánek u Špičáku

9,3 / 10 (61 hodnotenie)

4-hviezdičkový Apartmánek u Špičáku s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách v Libereckom kraji.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a rybárčenie.

Apartmány Tereza
Apartmány Tereza

8,3 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmány Tereza sa nachádzajú v Albrechticiach v Jizerských horách v Libereckom kraji, 28 km od vodopádu Szklarki. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detské ihrisko, sezónny vonkajší bazén a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Albrechtice v Jizerských horách 188
Albrechtice v Jizerských horách 188

9,4 / 10 (18 hodnotenie)

Albrechtice v Jizerských horách 188 sa pýši sezónnym vonkajším bazénom, priamym prístupom na lyžiach a grilom v Albrechticiach v Jizerských horách s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je turistika, lyžovanie a šípky.

Penzion Sally
Penzion Sally

8,1 / 10 (44 hodnotenie)

Penzión Sally sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách v Libereckom kraji, 34 km od mesta Karpacz. Ponúka priamy prístup na lyžiach a lyžiarsku školu.Súčasťou penziónu je terasa a úschovňa lyží.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste môžete využívať bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán U Čechů
Apartmán U Čechů

Apartmán U Čechů s priamym prístupom na lyžiach a výhľadom na hory sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki a 28 km od vodopádu Kamienczyka.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a rybárčenie.

apartmány Kynast
apartmány Kynast

9 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmány Kynast sa nachádzajú v Albrechticiach v Jizerských horách v Libereckom kraji, 29 km od vodopádu Szklarki. Ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, detským ihriskom, terasou a bezplatným súkromným parkoviskom.

Penzion Selský Dvůr
Penzion Selský Dvůr

8 / 10 (22 hodnotenie)

Pension Selský Dvůr sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki a 28 km od vodopádu Kamienczyka. Ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet v celom objekte, ako aj bezplatné súkromné bbparkovisko pre hostí, ktorí prídu autom.Nehnuteľnosť sa nachádza 30 km od Izerskej železnice, 31 km od Dinoparku a 32 km od Ještědu.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 29 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Chaloupka Albrechtice
Chaloupka Albrechtice

9,5 / 10 (10 hodnotenie)

Chaloupka Albrechtice ponúka ubytovanie v Albrechticiach v Jizerských horách so záhradou, terasou a priamym prístupom na zjazdovky s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na mesto.Vila s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Horská chata Hubertus
Horská chata Hubertus

7 / 10 (24 hodnotenie)

Horská chata Hubertus sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 28 km od vodopádu Szklarki a 28 km od vodopádu Kamienczyka.Ubytovacie zariadenie sa nachádza 30 km od Izerskej železnice a 32 km od Dinoparku a ponúka predajňu skipasov a úschovňu lyží.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 29 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba.

Holiday Home Albrechtice
Holiday Home Albrechtice

8 / 10 (1 hodnotenie)

Dovolenkový dom Albrechtice s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s terasou a kávovarom, približne 27 km od vodopádu Szklarki.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Apartmán Anežka Albrechtice
Apartmán Anežka Albrechtice

9,1 / 10 (18 hodnotenie)

Apartmán Anežka Albrechtice sa nachádza 28 km od vodopádu Szklarki a 28 km od vodopádu Kamienczyka a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a priamy prístup na zjazdovky.Apartmán s balkónom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Penzion Stopa
Penzion Stopa

9,2 / 10 (28 hodnotenie)

Penzión Stopa sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 27 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a priamym prístupom na zjazdovky.Penzión sa nachádza 27 km od vodopádu Kamienczyka a 28 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a ponúka úschovňu lyží.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet vo všetkých priestoroch.

Jako doma
Jako doma

9 / 10 (44 hodnotenie)

Jako doma so záhradou sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 300 metrov od lyžiarskeho strediska Špičák.Vo všetkých priestoroch je dostupné bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Apartmány a Chalupa Tara
Apartmány a Chalupa Tara

9,2 / 10 (92 hodnotenie)

Apartmány a Chalupa Tara sa nachádzajú v centre Albrechtíc, len 250 metrov od lyžiarskeho strediska Tanvaldský Špičák.Všetky apartmány majú výhľad na zjazdovky.Využitie vírivky, ktorá ponúka aj skvelý výhľad, je bezplatné.

Chalupa v Albrechticich
Chalupa v Albrechticich

10 / 10 (2 hodnotenie)

Chalupa v Albrechticiach ponúka ubytovanie v Albrechticiach v Jizerských horách so záhradou, spoločným salónikom a reštauráciou s bezplatným Wi-Fi a výhľadom do záhrady.Tento dovolenkový dom ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

Stodola
Stodola

9,6 / 10 (27 hodnotenie)

Stodola sa nachádza 26 km od vodopádu Szklarki a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a bezplatným súkromným parkoviskom.

Chata Azalka
Chata Azalka

7,7 / 10 (4 hodnotenie)

Chata Azalka sa nachádza v Albrechticiach v Jizerských horách, 29 km od autobusovej stanice Szklarska Poreba a 29 km od Izerskej železnice, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.S bezplatným súkromným parkoviskom je ubytovacie zariadenie vzdialené 28 km od vodopádu Szklarki a 28 km od vodopádu Kamienczyka.

Chalupa v Jizerkách
Chalupa v Jizerkách

9,3 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa v Jizerkách sa nachádza 34 km od Karpaczu a ponúka ubytovanie v Albrechticiach v Jizerských horách.Špindlerův Mlýn je vzdialený 24 km. K dispozícii je bezplatné súkromné bbparkovisko.V celom objekte môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.