Apartmán

Home Sweet - Apartamentos Tinte 8

9,4 / 10 (72 hodnotenie)

8 Calle Tinte, 14002 Córdoba, Španielsko

Zobraziť na mape

Ubytovanie (apartmán) Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 sa nachádza v meste Córdoba (Španielsko - Andalúzia) a ponúka svojim hosťom parkovisko, wi-fi zadarmo a nefajčiarske izby Ubytovanie Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 sa svojimi službami a kvalitou radí medzi 3 hviezdičkové hotely. S klientskym hodnotením 9. 4 / 10 je ubytovanieHome Sweet - Apartamentos Tinte 8 jedno z najlepšie hodnotených ubytovania v regióne Andalúzia.

Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 - Fotografie

Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 - Adresa

Booking.com

Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 - Popis

V ubytovaní Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 máte nárok na zľavu Genius! Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 sa nachádza v Córdobe, 1,2 km od mešity a 13 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2021, 1,6 km od synagógy v Córdobe a necelý 1 km od rímskeho chrámu. Tento klimatizovaný apartmán má 2 oddelené spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu a 1 kúpeľňu. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a palác Merced. Na sevillské letisko je to 127 km. .

Home Sweet - Apartamentos Tinte 8 - Vybavenie ubytovania

Zabezpečenie

  • Turistické informácie
  • Služba concierge
  • Individuálne prihlásenie/odhlásenie
  • Automat (nápoje)
  • Automat (občerstvenie)
  • Uzamykateľné skrinky
  • Denné upratovanie

Vybavenie izby

  • Nefajčiarske izby
  • Bezbariérové
  • Výťah
  • Kúrenie
  • Všetky priestory nefajčiarske
  • Klimatizácia
  • Len pre dospelých

Rôzne

  • Vstup s prístupovou kartou
  • Požiarne alarmy
  • Kamerový systém v spoločných priestoroch
  • Hasiace prístroje

Médiá a technológie

  • španielsky
  • anglicky
  • francúzsky

Internet

  • Obliečky
  • Skriňa alebo šatňa

Parkovanie

  • Posedenie
  • Pohovka

Kúpeľňa

  • Parkovanie nie je možné.

Personál hovorí týmito jazykmi:

  • Verejné parkovanie je možné za € 22 na deň na priľahlom mieste (rezervácia nie je možná).

Varenie

  • Bezdrôtové internetové pripojenie je dostupné v celom hoteli zadarmo.

Ďalšie ubytovanie v meste Córdoba

Tu Ático Lindo
Tu Ático Lindo

8,9 / 10 (69 hodnotenie)

V ubytovaní Tu Ático Lindo máte nárok na zľavu Genius! Hotel Tu Ático Lindo má atraktívnu polohu priamo v centre Córdoby a ponúka výhľad na mesto a terasu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch a súkromné ​​parkovisko. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, palác Merced a palác Viana. Na letisko Sevilla je to 130 km. ..

Hotel Gran Plaza
Hotel Gran Plaza

7,7 / 10 (700 hodnotenie)

V ubytovaní Hotel Gran Plaza máte nárok na zľavu Genius! Nachádza sa len 50 metrov od Plaza de la Corredera Square a Templo Romano Ruins, Hotel Gran Plaza je ačo hotel v srdci Cordoba. La Mezquita Cathedral-Mosque je 10 minút chôdze od cesty. Všetky izby sa skladajú z leteckého-conditioningu, flat-screen TV a súkromné ​​kúpeľne s bezplatnými toaletami. Some rooms also offer a private balcony. Budete hľadať veľa obchodov, reštaurácií a barov s 5-minútovým prechádzkou k nehnuteľnosti. ..

APTOS.PANIAGUA A Y B
APTOS.PANIAGUA A Y B

9,1 / 10 (90 hodnotenie)

Má výhodnú polohu v centre Córdoby, APTOS. PANIAGUA A Y B sa nachádza v krátkej vzdialenosti od mešity Cordoba a rímskeho chrámu. Tento apartmán sa nachádza 12 km od mediny Azahara a 1,8 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Synagóga. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 132 km. ..

APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO
APARTAMENTO DE ESTRENO EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO

8,8 / 10 (70 hodnotenie)

V penzióne APARTAMENTO DE ESTRENOS EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO máte nárok na zľavu Genius! APARTAMENT DE ESTRENOS EN LOS PATIOS TIPICOS DE SAN BASILIO sa nachádza v centre Córdoby, kúsok od mešity a synagógy. Ponúka bezplatné Wi-Fi, klimatizáciu a vybavenie pre domácnosť, ako je sendvičovač a kávovar. Ponúka terasu a neplatené súkromné ​​parkovisko. Tento apartmán má 1 spálňu, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 1 kúpeľňu so sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria nákupné centrum El Zoco, veža Calahorra a rímsky chrám. Na letisko Sevilla je to 126 km. ..

Entre Patios La Victoria
Entre Patios La Victoria

9,3 / 10 (130 hodnotenie)

Entre Patios La Victoria sa nachádza v Córdobe, 1 km od mešity a 270 metrov od synagógy. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie a terasu. Ubytovanie je vzdialené 1,3 km od veže Calahorra a 1,5 km od obchodného centra Zoco Córdoba. Apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu a 2 kúpeľne so sprchou. Apartmán je vzdialený 1,6 km od paláca Viana a 1,3 km od paláca Merced. ..

Mezquita Apartamento
Mezquita Apartamento

9,2 / 10 (98 hodnotenie)

Mezquita Apartamento má vynikajúcu polohu v centre Córdoby a ponúka balkón. Tento apartmán sa nachádza 200 metrov od mešity v Córdobe a 12 km od mediny Azahara. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, satelitnú TV a kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Mezquita Apartamento sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

Apartamento 5* en el casco historico
Apartamento 5* en el casco historico

9,1 / 10 (125 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento 5* en el casco historico máte nárok na zľavu Genius! Apartmán 5* en el casco historico ponúka ubytovanie v Córdobe, 400 metrov od mešity a 1,2 km od veže Calahorra. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Ubytovanie zahŕňa obývaciu izbu s TV s plochou obrazovkou. Apartmány sú klimatizované a majú kuchyňu. Apartmán je vzdialený 2,6 km od paláca Viana a 3,3 km od synagógy v Córdobe. ..

La Posada del Molino
La Posada del Molino

8,4 / 10 (199 hodnotenie)

La Posada del Molino sa nachádza pred starým vodným mlynom Martos, kde teraz sídli múzeum a vyhliadka Balcon del Guadalquivir na brehu rieky. Tento nefajčiarsky hotel je zameraný na to, aby sa hostia cítili ako doma a zároveň ponúka služby a zariadenia hotela Superior, ktorý bol ocenený 2 hviezdičkami. Ďalším hlavným rysom tohto hotela je jeho vynikajúca centrálna poloha a dostupnosť mnohých hlavných atrakcií pešo. ..

Monteras Córdoba Centro
Monteras Córdoba Centro

8,4 / 10 (424 hodnotenie)

V ubytovaní Monteras Córdoba Centro máte nárok na zľavu Genius! Monteras Córdoba Centro sa nachádza v centre Córdoby, necelý 1 km od mešity Cordoba a 10 km od mediny Azahara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K vybaveniu patrí chladnička, umývačka riadu, mikrovlnná rúra, kávovar a rýchlovarná kanvica. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, palác Merced a palác Viana. Monteras Córdoba Centro sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

Sueños de Orive. Con piscina y wifi. Casco antiguo.
Sueños de Orive. Con piscina y wifi. Casco antiguo.

9,7 / 10 (12 hodnotenie)

Sueños de Orive sa nachádza v Córdobe, 1,2 km od mešity. Con piscina y wifi. Casco antiguo. Ponúka vonkajší bazén, bezplatné Wi-Fi pripojenie a nepretržite otvorenú recepciu. Tento apartmán má aj vlastný bazén. Tento klimatizovaný apartmán má samostatnú spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu a kúpeľňu. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, palác Merced a rímsky chrám. Na sevillské letisko je to 129 km. Con piscina y wifi. Casco antiguo. . . ..

ENMAYO 2021
ENMAYO 2021

9,3 / 10 (63 hodnotenie)

V ubytovaní ENMAYO 2021 máte nárok na zľavu Genius! ENMAYO 2021 sa nachádza v centre Córdoby, v blízkosti mešity Cordoba, paláca Merced a rímskeho chrámu. Ponúka zdieľaný lounge a bezplatné Wi-Fi. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu s jedálenským kútom, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s bidetom. Medzi atrakcie v okolí patrí palác Viana, synagóga a veža Calahorra. Ubytovanie je spoločný apartmán. ..

La Orquídea de Córdoba
La Orquídea de Córdoba

9,2 / 10 (6 hodnotenie)

La Orquídea de Córdoba sa nachádza v Córdobe a ponúka vonkajší bazén, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na bazén. Ponúka vlastný bazén a neplatené súkromné ​​parkovisko. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Nechýba ani TV s plochou obrazovkou. Prázdninový dom stojí 9,1 km od mediny Azahara a 12 km od mešity Cordoba. La Orquídea de Córdoba sa nachádza 131 km od sevillského letiska. ..

Casa San Mateo
Casa San Mateo

9,5 / 10 (13 hodnotenie)

V ubytovaní Casa San Mateo máte nárok na zľavu Genius! Casa San Mateo sa nachádza v Córdobe, 1,3 km od mešity Cordoba, a ponúka sezónny vonkajší bazén a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a kuchyňou. Apartmány majú terasu, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou a fénom. K vybaveniu patrí chladnička, mikrovlnná rúra a kávovar. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, rímsky chrám a palác Merced. Letisko Sevilla leží 130 km ďaleko. ..

Apartamento Reja de San Lorenzo
Apartamento Reja de San Lorenzo

7,9 / 10 (7 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento Reja de San Lorenzo máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Reja de San Lorenzo sa nachádza v Córdobe, 1,7 km od mešity Cordoba, 11 km od mediny Azahara a 500 metrov od paláca Viana. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 4,4 km od nákupného centra El Zoco a 2 km od veže Calahorra. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu. Medzi atrakcie v okolí patrí palác Merced, rímsky chrám a synagóga. Apartamento Reja de San Lorenzo leží 130 km od letiska v Seville. ..

DS Dúplex Acera del Río
DS Dúplex Acera del Río

8 / 10 (8 hodnotenie)

DS Dúplex Acera del Río sa nachádza v Córdobe, 1,4 km od mešity Cordoba, 11 km od mediny Azahara a necelý 1 km od veže Calahorra. Ponúka výhľad na mesto a bezplatné Wi-Fi vo všetkých priestoroch. Apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, rímsky chrám a rímsky most. Na sevillské letisko je to 126 km. ..

San Pablo Rooms
San Pablo Rooms

8 / 10 (106 hodnotenie)

San Pablo Rooms sa nachádza v Córdobe, 800 metrov od mešity v Córdobe. Rímsky chrám je vzdialený 100 metrov. Vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Všetky izby majú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu s toaletnými potrebami zadarmo. Nechýbajú ani uteráky. San Pablo Rooms sa nachádza 300 metrov od paláca Viana a 700 metrov od paláca Merced. ..

Espectacular apartamento junto a la mezquita
Espectacular apartamento junto a la mezquita

9,2 / 10 (5 hodnotenie)

Espectacular apartamento junto sa nachádza v centre Córdoby, 500 metrov od mešity a 12 km od mediny Azahara. a la mezquita ponúka bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 1,5 km od paláca Merced a 4 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, TV s plochou obrazovkou a kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Espectacular apartamento junto a la mezquita sa nachádza 128 km od sevillského letiska. ..

CABAÑAS DEL BOSQUE CERCA DE CORDOBA
CABAÑAS DEL BOSQUE CERCA DE CORDOBA

9,7 / 10 (13 hodnotenie)

V ubytovaní CABAÑAS DEL BOSQUE CERCA DE CORDOBA máte nárok na zľavu Genius! Hotel CABANYAS DEL BOSQUE CERCA DE CORDOBA sa nachádza 15 km od mešity v Córdobe a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu a klimatizované izby s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Prázdninový dom má terasu, výhľad na hory, posedenie, TV s plochou obrazovkou, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a sporákom a vlastnú kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. K dispozícii je aj mikrovlnná rúra, varná doska, sendvičovač, kávovar a rýchlovarná kanvica. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a cyklistike. CABANYAS DEL BOSQUE CERCA DE CORDOBA sa nachádza 17 km od Mediny Azahara a 13 km od paláca Merced. Na sevillské letisko je to 141 km. ..

Piso céntrico con piscina,parking y jacuzzi
Piso céntrico con piscina,parking y jacuzzi

9,6 / 10 (61 hodnotenie)

V ubytovaní Piso céntrico con piscina, parking a jacuzzi máte nárok na zľavu Genius! Piso céntrico con piscina, parkovanie a jacuzzi sa nachádza v Córdobe a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu a ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a výhľadom na bazén. Ponúka vlastný bazén a neplatené súkromné ​​parkovisko. Apartmán má 2 spálne, 1 kúpeľňu, posteľnú bielizeň, uteráky, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, plne vybavenú kuchyňu a balkón s výhľadom na hory. Každé ráno sa podávajú raňajky formou bufetu. Pis céntrico con piscina, parkovanie a jacuzzi je vzdialené 4,7 km od mešity Cordoba a 8,5 km od mediny Azahara. Na letisko Sevilla je to 129 km. ..

Posada La Juderia I
Posada La Juderia I

9 / 10 (44 hodnotenie)

V ubytovaní Posada La Juderia I máte nárok na zľavu Genius! Posada La Juderia I sa nachádza v centre Córdoby a ponúka terasu. K mešite v Córdobe je to 400 metrov a vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, veža Calahorra a nákupné centrum El Zoco. Letisko Sevilla leží 127 km ďaleko. ..

Apartamento El Rincón de Marañón
Apartamento El Rincón de Marañón

9,4 / 10 (11 hodnotenie)

Apartamento El Rincón de Marañón sa nachádza v centre Córdoby, 500 metrov od mešity Cordoba a 10 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento apartmán sa nachádza 2,3 km od paláca Viana a necelý 1 km od veže Calahorra. Tento klimatizovaný apartmán má 3 spálne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút a kuchyňu s chladničkou a sporákom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a palác Merced. Na sevillské letisko je to 127 km. ..

Ático Mezquita Malu
Ático Mezquita Malu

9,1 / 10 (38 hodnotenie)

V ubytovaní Ático Mezquita Malu máte nárok na zľavu Genius! Ático Mezquita Malu sa nachádza v centre Córdoby a ponúka výhľad na mesto a terasu. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a balkón. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita, synagóga a veža Calahorra. Letisko Sevilla leží 127 km ďaleko. ..

Tendillas Suites
Tendillas Suites

9,5 / 10 (56 hodnotenie)

V ubytovaní Tendillas Suites máte nárok na zľavu Genius! Tendillas Suites sa nachádza v samom srdci Córdoby a ponúka výhľad na mesto a zdieľaný lounge. Tento apartmán sa nachádza 700 metrov od mešity v Córdobe a 11 km od mediny Azahara. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Personál nepretržite otvorenej recepcie hovorí anglicky a španielsky a ochotne vám poskytne praktické informácie o okolí. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Letisko Sevilla leží od Tendillas Suites 131 km. ..

La casa del olivo en Córdoba
La casa del olivo en Córdoba

9,6 / 10 (25 hodnotenie)

La casa del olivo en Córdoba sa nachádza v Córdobe a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhľad na mesto. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a biliardu. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 8 spální, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 4 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. K dispozícii je aj gril. La casa del olivo Córdoba sa nachádza 4,8 km od mešity Cordoba a 11 km od mediny Azahara. Na letisko Sevilla je to 132 km. ..

CASA Rey Don Pedro
CASA Rey Don Pedro

9,6 / 10 (14 hodnotenie)

V ubytovaní CASA Rey Don Pedro máte nárok na zľavu Genius! CASA Rey Don Pedro sa nachádza v Córdobe, 1,3 km od mešity a 11 km od mediny Azahara. Ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, klimatizáciou a terasou. K dispozícii je aj patio. Tento prázdninový dom má 4 spálne, kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne s vaňou alebo sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí veža Calahorra, synagóga a rímsky chrám. Letisko Sevilla leží 126 km ďaleko. ..

Apartamento Gema de la Judería en Córdoba
Apartamento Gema de la Judería en Córdoba

10 / 10 (3 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento Gema de la Juderia en Córdoba máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Gema de la Juderia sa nachádza 300 metrov od mešity Cordoba a 12 km od mediny Azahara. en Córdoba ponúka ubytovanie priamo v centre Córdoby. Tento apartmán sa nachádza 400 metrov od synagógy v Córdobe a 1,9 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Apartamento Gema de la Juderia en Córdoba sa nachádza 132 km od sevillského letiska. ..

MEDINA HOMES PUENTE ROMANO
MEDINA HOMES PUENTE ROMANO

9 / 10 (369 hodnotenie)

V ubytovaní MEDINA HOMES PUENTE ROMANO máte nárok na zľavu Genius! MEDINA HOMES ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. PUENTE ROMANO sa nachádza v Córdobe, neďaleko mešity, veže Calahorra a synagógy. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavenú kuchyňu, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K vybaveniu patrí chladnička, sporák, mikrovlnná rúra a kávovar. Medzi atrakcie v okolí patria palác Viana, rímsky chrám a rímsky most. Na sevillské letisko je to 127 km. ..

Guimar Advance en plena judería
Guimar Advance en plena judería

9,1 / 10 (109 hodnotenie)

V ubytovaní Guimar Advance en plena juderia máte nárok na zľavu Genius! Guimar Advance en plena judería má ideálnu polohu v centre Córdoby a ponúka balkón. K mešite v Córdobe je to 500 metrov a vo všetkých priestoroch je zadarmo dostupné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Guimar Advance en plena juderia sa nachádza 132 km od sevillského letiska. ..

Santa Cecilia
Santa Cecilia

8 / 10 (2 hodnotenie)

V ubytovaní Santa Cecilia máte nárok na zľavu Genius! Santa Cecilia sa nachádza v Córdobe, necelý 1 km od mešity Cordoba a 9,4 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi a klimatizáciu. Ponúka výhľad na mesto a stojí 500 metrov od synagógy v Córdobe a 1,3 km od nákupného centra El Zoco. Tento apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a mikrovlnnou rúrou, TV s plochou obrazovkou, posedenie a 2 kúpeľne s bidetom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Calahorra Tower. Letisko Sevilla leží 128 km ďaleko. ..

Apartamento La Pastora
Apartamento La Pastora

9 / 10 (69 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento La Pastora máte nárok na zľavu Genius! Apartamento La Pastora sa nachádza v Córdobe, 1,9 km od mešity Cordoba, 11 km od mediny Azahara a 500 metrov od paláca Viana. Ponúka balkón, bezplatné Wi-Fi pripojenie a neplatené súkromné ​​parkovisko. Klimatizovaný apartmán má 2 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a fénom. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patrí palác Merced, rímsky chrám a veža Malmuerta. Na sevillské letisko je to 129 km. ..

La Boutique Puerta Osario
La Boutique Puerta Osario

8,7 / 10 (2794 hodnotenie)

V ubytovaní La Boutique Puerta Osario máte nárok na zľavu Genius! Tento boutique hotel sa nachádza vedľa Puerta Osario, jeden z starovekých brán Córdoba's Roman Wall, a je 15 minút chôdze od Mezquita. Each air-conditioned room offers free Wi-Fi. Izby v hoteli La Boutique Puerta Osario majú drevené podlahy a okruhy. Tieto tiež feature a minibar a pracovná doska. Puerta Osario má kaviareň-bar, a servis je k dispozícii. The hotel is within short walk shops, bary a reštaurácie. Puerta Osario sa nachádza v Córdobe's Jewish Quarter a okolo 200 metrov od San Miguel Church. Córdoba Railway Station sa nachádza len 1 km od hotela a letiska a je vzdialená 20 minút. ..

Apartamento pleno centro Wallada
Apartamento pleno centro Wallada

8,6 / 10 (58 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Apartamento Pleno Centro Wallada sa nachádza v centre Córdoby, 300 metrov od mešity Cordoba a 12 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet. Tento apartmán sa nachádza 400 metrov od synagógy v Córdobe a 1,9 km od nákupného centra El Zoco. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Apartamento pleno centro Wallada sa nachádza 132 km od sevillského letiska. ..

Mezquita Home
Mezquita Home

8,5 / 10 (39 hodnotenie)

Mezquita Home sa nachádza v Córdobe, 230 metrov od synagógy a 12 minút chôdze od rímskeho chrámu. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ponúka výhľad na mesto a je vzdialený 850 metrov od veže Calahorra a 1,4 km od paláca Merced. Apartmán má 4 spálne, TV s plochou obrazovkou, vybavený kuchynský kút s umývačkou riadu a mikrovlnnou rúrou, práčku a 1 kúpeľňu s bidetom. K dispozícii je aj terasa. Mezquita Home sa nachádza 500 metrov od paláca Alcazar de los Reyes Cristianos a 220 metrov od mešity Cordoba. ..

Casa el Rincón del Lago Alojamiento Rural
Casa el Rincón del Lago Alojamiento Rural

9,2 / 10 (21 hodnotenie)

Alojamiento Rural Casa el Rincón del Lago sa nachádza v Córdobe a ponúka bezplatné požičanie bicyklov, vonkajší bazén, záhradu, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory. Na mieste je neplatené súkromné ​​parkovisko. V okolí sa môžete venovať pešej turistike, rybárčeniu a kanoistike. Tento klimatizovaný prázdninový dom má 4 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 3 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Dovolenkový dom má terasu, detské ihrisko a gril. Mešita Cordoba je vzdialená 16 km. Lago Alojamiento Rural sa nachádza 17 km od Mediny Azahara. 142 km od sevillského letiska. ..

Fantástico apartamento junto a la Judería
Fantástico apartamento junto a la Judería

9,4 / 10 (81 hodnotenie)

V ubytovanie Fantástico apartamento junto a la Juderia máte nárok na zľavu Genius! Fantástico apartamento junto a la Judería sa nachádza v Córdobe, iba 500 metrov od mešity a synagógy. Výhľad smeruje do záhrady. Tento apartmán s 3 spálňami má TV s plochou obrazovkou, klimatizáciu a obývaciu izbu. Apartmán má kuchyňu so sporákom, mikrovlnnou rúrou, sendvičovačom a kávovarom. Komerčné centrum Zoco Córdoba. Apartmán je vzdialený 2,4 km od paláca Viana a 2,7 km od letiska Viana. ..

Hostal Alcazar I
Hostal Alcazar I

7,9 / 10 (352 hodnotenie)

Penzión Alcazar ponúka množstvo klimatizovaných izieb a apartmánov v centre Cordoby, 2 minúty od Alcazaru a 5 minút od Veľkej mešity. K dispozícii je bezplatné Wi-Fi. Všetky izby v Hostal Alcazar majú TV. Apartmány majú oddelenú spálňu a obývaciu izbu. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu a výhľad na terasu alebo do ulice s obmedzenou prevádzkou. Penzión má bar a úschovňu batožiny. K dispozícii je aj terasa. Kordoba je vzdialená iba 500 metrov a rieka Guadalquivir 200 metrov. ..

La Cabaña del Alcornoque
La Cabaña del Alcornoque

9 / 10 (61 hodnotenie)

V ubytovaní La Cabaña del Alcornoque máte nárok na zľavu Genius! La Cabaña del Alcornoque sa nachádza v Córdobe a ponúka sezónny vonkajší bazén, záhradu, terasu, bezplatné Wi-Fi pripojenie a výhľad na hory. Tento prázdninový dom ponúka neplatené súkromné ​​parkovisko a nepretržite otvorenú recepciu. Prázdninový dom má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Každé ráno sa podávajú raňajky à la carte. Na mieste je k dispozícii detské ihrisko av okolí sa môžete venovať pešej turistike. Ubytovanie je vzdialené 12 km od mediny Azahara a 13 km od mešity Cordoba. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 139 km. ..

Apartamentos Maria Cristina
Apartamentos Maria Cristina

9,1 / 10 (287 hodnotenie)

Apartamentos Maria Cristina sa nachádza v Córdobe, 1,1 km od mešity a necelý 1 km od centra mesta. Ponúka klimatizované ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením a terasou. Apartmány majú TV s plochou obrazovkou, vlastnú kúpeľňu s bidetom, sprchou a toaletnými potrebami zdarma a kuchyňu s chladničkou, sporákom a umývačkou riadu. Niektoré apartmány majú balkón a/alebo terasu s výhľadom na mesto alebo na hory. V okolí sa môžete venovať pešej turistike a rybárčeniu. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Rímsky chrám. Letisko Sevilla leží 131 km ďaleko. ..

Balcones De San Fernando
Balcones De San Fernando

8,7 / 10 (63 hodnotenie)

Balcones De San Fernando sa nachádza v Córdobe, 500 metrov od mešity a 1,2 km od veže Calahorra. Ponúka klimatizované ubytovanie s balkónom a bezplatným Wi-Fi. Ponúka výhľad na mesto a je vzdialený 2,6 km od paláca Viana a 3,3 km od synagógy v Córdobe. Apartmán má 3 spálne, satelitnú TV s plochou obrazovkou, vybavenú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou a chladničkou, práčku a 1 kúpeľňu s bidetom. K dispozícii je aj balkón. Balcones De San Fernando stojí 3,9 km od paláca Merced a 4,2 km od obchodného centra Zoco Córdoba. ..

El Mirador De San Fernando
El Mirador De San Fernando

8,6 / 10 (122 hodnotenie)

V ubytovaní El Mirador De San Fernando máte nárok na zľavu Genius! El Mirador De San Fernando sa nachádza v centre Córdoby, v blízkosti mešity Cordoba, veže Calahorra paláca Viana, a ponúka terasu a bezplatné Wi-Fi. Apartmány majú klimatizáciu, plne vybavený kuchynský kút s jedálenskou časťou, TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu so sprchou, bezplatnými toaletnými potrebami a fénom. K vybaveniu patrí chladnička, mikrovlnná rúra, sendvičovač a kávovar. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, palác Merced a rímsky chrám. Letisko Sevilla leží 128 km ďaleko. ..

El patio de Tendillas
El patio de Tendillas

10 / 10 (4 hodnotenie)

El patio de Tendillas sa nachádza na atraktívnom mieste v centre Córdoby a má terasu. K dispozícii je súkromné ​​parkovisko. Klimatizovaný apartmán má 1 spálňu, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 1 kúpeľňu so sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. El patio de Tendillas poskytuje službu požičania bicyklov. Medzi atrakcie v okolí patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 131 km. ..

El rincón de Orive
El rincón de Orive

9,5 / 10 (174 hodnotenie)

V ubytovaní El rincón de Orive máte nárok na zľavu Genius! El rincón de Orive sa nachádza v centre Córdoby a ponúka balkón s výhľadom na mesto. K dispozícii je súkromné ​​parkovisko. Tento klimatizovaný apartmán má 2 spálne, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí El rincón de Orive patrí veža Calahorra, palác Viana a synagóga. Na letisko Sevilla je to 129 km. ..

Victoria Home Córdoba
Victoria Home Córdoba

9 / 10 (23 hodnotenie)

Victoria Home Córdoba sa nachádza v Córdobe, len 1,1 km od mešity a 800 metrov od synagógy. Ponúka výhľad na mesto a do záhrady a bezplatné Wi-Fi. Klimatizovaný apartmán má 3 spálne, obývaciu izbu, plne vybavenú kuchyňu s chladničkou a kávovarom a 2 kúpeľne s bidetom a sprchou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria nákupné centrum El Zoco, palác Merced a veža Calahorra. Victoria Home Córdoba stojí 127 km od sevillského letiska. ..

Piso plaza la compañía
Piso plaza la compañía

9,4 / 10 (38 hodnotenie)

Piso plaza la compañía má výhodnú polohu v centre Córdoby a ponúka výhľad na mesto a terasu. Tento apartmán ponúka balkón a bezplatné Wi-Fi. Tento klimatizovaný apartmán má 6 spální, TV s plochou obrazovkou, jedálenský kút, kuchyňu s chladničkou a obývaciu izbu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, rímsky chrám a palác Merced. Piso plaza la compañía stojí 131 km od sevillského letiska. ..

La Casa de Estrella
La Casa de Estrella

9,2 / 10 (47 hodnotenie)

V ubytovaní La Casa de Estrella máte nárok na zľavu Genius! La Casa de Estrella sa nachádza v Córdobe, 1 km od mešity a 9,1 km od mediny Azahara. Ponúka klimatizované ubytovanie s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán sa nachádza 2,6 km od paláca Viana a 1,4 km od veže Calahorra. Apartmán má 3 spálne, kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu a 1 kúpeľňu so sprchou, fénom a práčkou. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria synagóga, nákupné centrum El Zoco a palác Merced. Na sevillské letisko je to 128 km. ..

AP Abderraman I Cordoba
AP Abderraman I Cordoba

6,4 / 10 (136 hodnotenie)

AP Abderraman I Cordoba ponúka ubytovanie v Córdobe, 12 km od mediny Azahara a 1,5 km od paláca Merced. Medzi atrakcie v okolí patria mešita Cordoba, palác Viana a veža Calahorra. Letisko Sevilla je vo vzdialenosti 128 km. ..

Apartamento Tendillas
Apartamento Tendillas

8,6 / 10 (66 hodnotenie)

V ubytovaní Apartamento Tendillas máte nárok na zľavu Genius! Apartamento Tendillas má vynikajúcu polohu v centre Córdoby a ponúka terasu. K dispozícii je súkromné ​​parkovisko. Tento klimatizovaný apartmán má 1 spálňu a 1 kúpeľňu s bidetom, sprchou a toaletnými potrebami zdarma. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí Apartamento Tendillas patria rímsky chrám, palác Merced a palác Viana. Na letisko Sevilla je to 131 km. ..

Ático con vistas a patio cordobés
Ático con vistas a patio cordobés

8,8 / 10 (18 hodnotenie)

Ático con vistas a patio cordobés sa nachádzajú v Córdobe, 1,5 km od mešity a 10 km od mediny Azahara. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán sa nachádza 1,6 km od synagógy v Córdobe a 3,3 km od nákupného centra El Zoco. Tento klimatizovaný apartmán má terasu s výhľadom do záhrady, 1 spálňu a plne vybavenú kuchyňu. Posteľná bielizeň a uteráky sú zaistené. Medzi atrakcie v okolí patria Merced Palace, Viana Palace a Rímsky chrám. Letisko Sevilla leží 130 km ďaleko. ..