Dovolenkový dom

Holiday Home Kámen

Bynovec, 407 13, Česká republika

Zobraziť na mape

Ubytovánie (dovolenkový dom) Holiday Home Kámen sa nachádza v meste Bynovec (Česká republika - Ústecký kraj). Dovolenkový dom Holiday Home Kámen svojou lokalitou patrí do regiónu Ústecký kraj.

Holiday Home Kámen - Fotografie

Holiday Home Kámen - Adresa

Booking.com

Holiday Home Kámen - Popis

Dovolenkový dom Kámen so záhradou, súkromným bazénom a výhľadom na bazén sa nachádza v Bynovci.Vo všetkých priestoroch je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a na mieste je k dispozícii súkromné bbparkovisko.

Dovolenkový dom má 3 spálne, TV, vybavenú kuchyňu s chladničkou a umývačkou riadu, práčku a 1 kúpeľňu s vaňou alebo sprchovacím kútom.

Národný park Saské Švajčiarsko sa nachádza 20 km od dovolenkového domu a pevnosť Königstein je vzdialená 29 km.Najbližšie letisko Drážďany sa nachádza 89 km od dovolenkového domu Kámen.

.

Holiday Home Kámen - Vybavenie ubytovania

Kuchyňa

 • Jedálenský stôl
 • Sporák
 • Sušička
 • Kuchynský riad
 • Kuchyňa
 • Práčka
 • Umývačka riadu
 • Mikrovlnná rúra
 • Chladnička

Exteriér

 • Terasa
 • Gril
 • Vlastný bazén
 • Vybavenie na grilovanie
 • Patio
 • Záhrada

Kúpeľňa

 • Vaňa alebo sprchovací kút
 • Súkromná kúpeľňa
 • Toaleta

Obývacie priestory

 • Jedálenský priestor
 • Krb
 • Priestor na posedenie

Vybavenie izby

 • Súkromný vchod
 • Kúrenie

Exteriér/Výhľad

 • Výhľad na bazén
 • Výhľad do záhrady

Rôzne

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Nefajčiarske izby

Parkovanie

 • Súkromné parkovisko je k dispozícii na mieste (rezervácia nie je možná). Môže byť spoplatnené.

Internet

 • Wi-Fi je k dispozícii v celom hoteli a je bezplatné.

Média/Technika

 • TV

Prístup

 • Na vyššie poschodia je prístup iba po schodoch

Vonkajší bazén

 • Sezónny bazén

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Dohovoríte sa

 • Dohovoríte sa

Ďalšie ubytovanie v oblasti Ústecký kraj

Hotel U Hada Žatec
Hotel U Hada Žatec

9,1 / 10 (374 hodnotenie)

Hotel U Hada Žatec sa nachádza v srdci historického mesta Žatec, 85 km od Prahy a 69 km od Karlových Varov.

Penzion Restaurace Zátiší
Penzion Restaurace Zátiší

8 / 10 (56 hodnotenie)

Penzión Reštaurácia Zátiší sa nachádza v Rumburku, Ústecký kraj, 25 km od hradu Oybin.Ubytovacie zariadenie je vzdialené približne 23 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 41 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 50 km od pevnosti Königstein.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko je možné zabezpečiť za príplatok.

Apartmány Ve stodole
Apartmány Ve stodole

9,8 / 10 (171 hodnotenie)

Apartmány Ve stodole v Roudnici nad Labem ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet, 43 km od pražskej ZOO, 45 km od O2 Arény Praha a 47 km od Obecného domu.Apartmán sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Chata Hvězdička
Chata Hvězdička

10 / 10 (2 hodnotenie)

Chata Hvězdička s balkónom a výhľadom na hory sa nachádza v Litoměřiciach v Ústeckom kraji.Tento dovolenkový dom má záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion Dřevák
Penzion Dřevák

8,6 / 10 (9 hodnotenie)

Pension Dřevák sa nachádza v Jetřichoviciach, 23 km od Národného parku Saské Švajčiarsko. Ponúka ubytovanie s terasou, bezplatné súkromné bbparkovisko, reštauráciu a bar.Penzión s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet sa nachádza asi 41 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a 28 km od wellness a terapeutického centra Gohrisch.Ubytovacie zariadenie je nefajčiarske a nachádza sa 32 km od pevnosti Königstein.

Vila Adéla - Teplice
Vila Adéla - Teplice

9 / 10 (39 hodnotenie)

10 minút chôdze od centra Teplíc a 2.Vila Adéla - Teplice sa nachádza 2 km od štadióna Na Stínadlech a ponúka vybavenie vrátane grilu a záhrady.Všetky izby majú kuchyňu, satelitnú TV s plochou obrazovkou a vlastnú kúpeľňu.Hostia si môžu vychutnať výhľad na hory.

Černy Andēl
Černy Andēl

8,2 / 10 (284 hodnotenie)

Ubytovacie zariadenie Černý Andēl sa nachádza v meste Most a ponúka reštauráciu, bar a bezplatné Wi-Fi.

Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem
Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilem

9,5 / 10 (11 hodnotenie)

Ubytovanie Pod Chlumem - útulný byt v blízkosti centra s terasou a grilom sa nachádza v Děčíne a ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady.Tento apartmán má vlastný bazén, záhradu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Chalupa u kostela
Chalupa u kostela

8,4 / 10 (18 hodnotenie)

Chalupa u kostela v Chřibské ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi, 28 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz, 32 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 40 km od pevnosti Königstein.

Detached cottage with fireplace, only 80 meters from the river Ohre
Detached cottage with fireplace, only 80 meters from the river Ohre

Samostatne stojaca chata s krbom, len 80 metrov od rieky Ohre sa nachádza v Radoniciach nad Ohří.Tento dovolenkový dom ponúka záhradu, gril a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion Jungmannova
Penzion Jungmannova

9,1 / 10 (84 hodnotenie)

Penzión Jungmannova sa nachádza v Šluknove a ponúka vonkajší bazén.K dispozícii je bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Penzion U Pavla
Penzion U Pavla

9,2 / 10 (89 hodnotenie)

Penzión U Pavla sa nachádza v pokojnej časti Mostu a je obklopený lesom. Ponúka ubytovanie v izbách, záhradu, terasu i tenisový klub situovaný priamo oproti. Počas pobytu môžete využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné vo všetkých priestoroch a bezplatné parkovisko.

FAMILY HOLLIDAY RESORT
FAMILY HOLLIDAY RESORT

10 / 10 (1 hodnotenie)

FAMILY HOLLIDAY RESORT sa nachádza v meste Kytlice, 37 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz a ponúka ubytovanie so sezónnym vonkajším bazénom, bezplatným súkromným parkoviskom, spoločným salónikom a záhradou.Ponúka rodinné izby a gril.Ubytovanie ponúka spoločnú kuchyňu a bezplatné Wi-Fi.

Chalupa U kočky
Chalupa U kočky

9 / 10 (9 hodnotenie)

Chalupa U kočky so záhradou, spoločným salónikom a terasou ponúka ubytovanie v obci Kovářská s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Táto chata ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko a spoločnú kuchyňu.

modrý byt v Chomutově
modrý byt v Chomutově

9,6 / 10 (7 hodnotenie)

Modrý byt v Chomutově sa nachádza v Chomutove, 47 km od Fichtelbergu a ponúka výhľad do záhrady, bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán u Javorů
Apartmán u Javorů

9,4 / 10 (50 hodnotenie)

Apartmán u Javorů sa nachádza vo Varnsdorfe, len 16 km od Univerzity aplikovaných vied Žitava/Goerlitz a ponúka ubytovanie so záhradou, barom a bezplatným Wi-Fi.Tento apartmán sa nachádza v budove z roku 2019, 44 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 48 km od ZOO Goerlitz.

Luxury Keilberg Apartment
Luxury Keilberg Apartment

9,1 / 10 (19 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad do záhrady, Luxury Keilberg Apartment sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Thermal Apartments
Thermal Apartments

9,2 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmány Thermal so záhradou sa nachádzajú v Tepliciach v Ústeckom kraji.

Penzion Kurtovka Staňkovice
Penzion Kurtovka Staňkovice

8,6 / 10 (31 hodnotenie)

Penzión Kurtovka Staňkovice sa nachádza v Staňkoviciach, 44 km od štadióna Na Stínadlech a ponúka ubytovanie so záhradou, bezplatným súkromným parkoviskom, terasou a reštauráciou.Hostia si môžu dať drink v bare.

Penzion Růžový hrádek
Penzion Růžový hrádek

8,1 / 10 (178 hodnotenie)

Penzión Růžový hrádek sa nachádza na okraji Krupky s výhľadom na ruiny mestského hradu zo 14. storočia.V reštaurácii sa podávajú jedlá českej kuchyne a jedlá z diviny a rýb.Jedlo si môžete vychutnať vonku na terase.

Apartmány Chata Jedlová hora
Apartmány Chata Jedlová hora

9,1 / 10 (52 hodnotenie)

Apartmány Chata Jedlová hora v Jiřetíne pod Jedlovou s výhľadom na hory ponúkajú ubytovanie, záhradu, spoločný salónik, terasu, reštauráciu a priamy prístup na zjazdovky.Pri chate je k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a súkromné bbparkovisko.

Apartmán Kamzík
Apartmán Kamzík

Apartmán Kamzík s výhľadom do záhrady sa nachádza v Rumburku, asi 170 metrov od centra Rumburku.Hostia môžu využívať bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Mountain view apartment
Mountain view apartment

8,4 / 10 (12 hodnotenie)

Apartmán Mountain view so záhradou a priamym prístupom na lyžiach ponúka ubytovanie v Loučné pod Klínovcem s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Kotva
Hotel Kotva

9 / 10 (794 hodnotenie)

Hotel Kotva ponúka ubytovanie v Hřensku. Hostia môžu využívať terasu, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko.

Studio Vintage
Studio Vintage

9,7 / 10 (46 hodnotenie)

Štúdio Vintage s výhľadom na mesto ponúka ubytovanie so záhradou a terasou, približne 21 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, bankomat a bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet.

Vagón Lesná
Vagón Lesná

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Vagón Lesná sa nachádza v Jiřetíne pod Jedlovou, 21 km od Vysokej školy aplikovanej vied Zittau/Goerlitz a ponúka balkón, záhradu a bezplatné Wi-Fi.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

U Zlaté hvězdy apartmán Broggio
U Zlaté hvězdy apartmán Broggio

8,9 / 10 (26 hodnotenie)

U Zlaté hvězdy apartmán Broggio s vírivkou sa nachádza v Litoměřiciach.Hostia ubytovaní v tomto apartmáne majú k dispozícii bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a plne vybavenú kuchyňu.

Apartment ODEON
Apartment ODEON

8,9 / 10 (9 hodnotenie)

Apartmán ODEON sa nachádza v Moste a ponúka ubytovanie s reštauráciou, bezplatným Wi-Fi, bankomatom a službou organizácie výletov.

ne-doma
ne-doma

10 / 10 (5 hodnotenie)

Ne-doma s balkónom sa nachádza v Chomutove v Ústeckom kraji.Tento apartmán sa nachádza 44 km od návštevníckej bane Markus Röhling Stolln a 45 km od železnice Fichtelberg.

Penzion pod Železným Vrchem
Penzion pod Železným Vrchem

9,3 / 10 (67 hodnotenie)

Chalupa pod Železným vrchem sa nachádza v obci Chřibská, 43 km od mesta Görlitz. Počas pobytu môžete zadarmo využívať Wi-Fi i súkromné parkovisko priamo na mieste.

Apartment Klínovec SUN
Apartment Klínovec SUN

9,3 / 10 (59 hodnotenie)

Apartmán Klínovec SUN s výhľadom na hory ponúka ubytovanie s balkónom a kávovarom, približne 8.1 km od Fichtelbergu.Apartmán s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je lyžovanie a cyklistika.

Penzion Přívoz
Penzion Přívoz

8,7 / 10 (165 hodnotenie)

Penzión Přívoz sa nachádza v meste Hřensko, 58 km od Drážďan. Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet dostupné v celom objekte a je vhodný aj pre hostí s domácimi zvieratami.

Apartmány Laubeho náměstí
Apartmány Laubeho náměstí

8 / 10 (71 hodnotenie)

Apartmány Laubeho náměstí sa nachádzajú v Tepliciach a ponúkajú ubytovanie s bezplatným Wi-Fi a priestorom na posedenie.

Blue apartment Klínovec
Blue apartment Klínovec

8,9 / 10 (11 hodnotenie)

Blue apartment Klínovec sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 8 km od Fichtelbergu a 34 km od Mlynskej kolonády, v oblasti, kde sa dá lyžovať.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.

Guest House Pod Rozhlednou
Guest House Pod Rozhlednou

8,4 / 10 (126 hodnotenie)

Penzión Pod Rozhlednou ponúka možnosť ubytovania s domácimi miláčikmi v obci Sněžnik. K dispozícii máte bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet, gril a detské ihrisko.Penzión má saunu a zariadenia na vodné športy a hostia si môžu vychutnať drink v bare.

Penzion Laterna
Penzion Laterna

9,2 / 10 (200 hodnotenie)

Penzion Laterna ponúka záhradu, spoločný salónik, terasu a bar v Litoměřiciach.Ubytovanie ponúka bankomat a bezplatné Wi-Fi.

Vila Kokrhačka
Vila Kokrhačka

7,8 / 10 (6 hodnotenie)

Vila Kokrhačka sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem a ponúka záhradu a terasu.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a spoločný salónik.Nehnuteľnosť sa nachádza 2.5 km od Oberwiesenthalu.

Apartment Most - Brněnská
Apartment Most - Brněnská

6,7 / 10 (16 hodnotenie)

Apartmán Most - Brněnská sa nachádza v meste Most. V okolí tohto apartmánu s balkónom sa môžete venovať rôznym aktivitám, ako sú cyklistika a pešia turistika.

chalupa U Barunky
chalupa U Barunky

7,7 / 10 (3 hodnotenie)

Chalupa U Barunky so záhradou, terasou a barom ponúka ubytovanie v Českej Kamenici s bezplatným Wi-Fi a výhľadom na hory.Dovolenkový dom s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a cyklistika.

Rodinný dům pod Hazemburkem
Rodinný dům pod Hazemburkem

Rodinný dům pod Hazemburkem sa nachádza v Libochoviciach v Ústeckom kraji a ponúka ubytovanie s bezplatným Wi-Fi pripojením na internet a bezplatným súkromným parkoviskom.

Apartments Mirror
Apartments Mirror

9,7 / 10 (118 hodnotenie)

Apartmány Mirror sa nachádzajú 44 km od Görlitzu a ponúkajú ubytovanie v dvoch plne vybavených dvojizbových apartmánoch v Krásne Lípe, pri vstupnej bráne do Národného parku České Švýcarsko.Ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Apartmán Sunny Adam na zámku
Apartmán Sunny Adam na zámku

9,1 / 10 (10 hodnotenie)

Apartmán Sunny Adam na zámku s výhľadom do záhrady sa nachádza v Českej Kamenici, 37 km od pevnosti Königstein a 46 km od Univerzity aplikovaných vied Zittau/Goerlitz.Nachádza sa 28 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

Penzion RETRO
Penzion RETRO

9,1 / 10 (112 hodnotenie)

Penzion RETRO, nehnuteľnosť s reštauráciou, sa nachádza v Petroviciach, 18 km od pevnosti Königstein, 25 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a 44 km od Panometer Dresden.Tento apartmán ponúka bezplatné súkromné bbparkovisko, spoločný salónik a bezplatné Wi-Fi.

Horská bouda Šubišák
Horská bouda Šubišák

8,3 / 10 (4 hodnotenie)

Horská bouda Šubišák sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a výhľad na hory.Nachádza sa 10 km od Fichtelbergu a ponúka terasu a bezplatné súkromné bbparkovisko.

NEW Nelis Apartment Klínovec
NEW Nelis Apartment Klínovec

7,7 / 10 (42 hodnotenie)

Ponúka bezplatné Wi-Fi a výhľad na hory, NEW Nelis Apartment Klínovec sa nachádza v Loučné pod Klínovcem.Apartmán sa môže pochváliť bezplatným súkromným parkoviskom a nachádza sa v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika, lyžovanie a cyklistika.

Růžová Chalupa Pod Klínovcem
Růžová Chalupa Pod Klínovcem

9 / 10 (4 hodnotenie)

Růžová Chalupa pod Klínovcem sa nachádza 10 km od Fichtelbergu a 36 km od Mlynskej kolonády a ponúka bezplatné Wi-Fi pripojenie na internet a záhradu.Chata s bezplatným súkromným parkoviskom sa nachádza v oblasti, kde sa hostia môžu venovať aktivitám, ako je pešia turistika a lyžovanie.

Hotel Kristin Hrádek
Hotel Kristin Hrádek

8,7 / 10 (209 hodnotenie)

Hotel Kristin Hrádek sa nachádza v Děčíne, 32 km od Národného parku Saské Švajčiarsko a ponúka ubytovanie s bezplatnými bicyklami, bezplatným súkromným parkoviskom, záhradou a terasou.Hotel bol postavený v 18. storočí a je vzdialený 37 km od pevnosti Königstein.Hotel má detské ihrisko a výhľad do záhrady a hostia si môžu vychutnať jedlo v reštaurácii alebo drink v bare.

Mountain Apartment Panorama Klinovec
Mountain Apartment Panorama Klinovec

9,4 / 10 (12 hodnotenie)

Mountain Apartment Panorama Klinovec sa nachádza v Loučnej pod Klínovcem, 10 km od Fichtelbergu a 36 km od Mlynskej kolonády, v oblasti, kde sa môžete venovať lyžovaniu.Toto ubytovacie zariadenie ponúka prístup na balkón, bezplatné súkromné bbparkovisko a bezplatné Wi-Fi.